Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia , ćwiczenia , plan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

ZyWyTT
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Siłownia , ćwiczenia , plan

Witam, mam 15 lat , zaczynam swoją przygodę z siłownią chciałbym zwiększyć objętość swoich łap , wyrzeźbić mięśnie brzucha , przypakować nogi :dude: potrzebuje kilku rad oraz rozpatrzenia ćwiczeń które wykonuje aktualnie mam nadzieje ze ktoś będzie chętny pomóc.  :holiday: 

Aktualnie ćwiczę 3 razy w tygodniu poniedziałek , wtorek , środa  a  od czwartku do niedzieli 0 ćwiczeń  :innocent:  czy takie rozplanowanie dni w których ćwiczę jest odpowiednie? czy może zmienić na np. ćwiczenia w poniedziałek , środę , piątek ?  :mummy:  Ma ktoś jakieś sugestie co do tego :turned: ? 

 

Wykonuje pompki , brzuszki ,  ćwiczenia na biceps,triceps ,  oraz ćwiczenia na nogi  :holiday:

 

Ćwiczenia  na biceps i triceps wykonuje hantlami (10kg) robie sobie 5 serii po 20 powtórzeń  :dude:  czy taka ilość serii i powtórzeń jest odpowiednia ? czy powinienem zwiększyć ciężar a zmniejszyć ilość powtórzeń ?  :innocent:

 

Pompek robię sobie 5 x 20  :dude:

 

Brzuszki wykonuje 3 x 30   :dude:

 

Moje ćwiczenia na nogi to przysiady oraz wykroki z hantlami (10kg)

 

Może warto dokupić białko lub jakiś gainer ?   :innocent: 

 

Mam nadzieje ze ktoś będzie chętny pomóc i doradzić w tych kilku kwestiach , ponieważ znudziło mi się siedzenie przed kompem i chciałbym w miarę szybko poprawić swoją sylwetkę , zwiększyć objętość bicepsów ,  łap i tak dalej .  :2place: 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia , ćwiczenia , plan

Witaj

Jesteś młody.. 15 lat to moim zdaniem nie ma co układać jakiegoś tam specjalnego planu treningowego przeładowanego izolacjami itp. W Twoim wieku i ogólnie rzecz biorąc trzymaj się ćwiczeń złotych i wielostawów... Brzuch wywal, bo jeszcze pogorszysz sprawę.. Samymi siadami, ciągami wyrobisz silniejszy brzuch niż jakbyś miał robić po 100 brzuchów dziennie.. Dni bym zmieniła w Twoim przypadku, by był choć jeden dzień przerwy między nimi.. np; poniedziałek, środa, piątek. W pierwszej kolejności powinieneś robić ćwiczenia na nogi, potem biceps i triceps(brzuch wywal..) ale gdzie pozostałe partie mięśniowe?? Gdzie klata, gdzie plecy. To też trzeba uwzględnić.. Hantle sobie odpuścić.. Ćwicz sztangą prostą. 

Daj se siana z białkami i gainerami.. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia , ćwiczenia , plan

Jak masz dostęp do siłowni to polecam ten plan. 

Trening FBW: 
 
Nogi: Przysiady x 3 serii
Plecy: Podciągania x 3 serii 
Klatka: Płaska ławka wyciskanie hantlami x 3 serii 
Barki: żołnierskie x 3 serii 
Triceps: francuzy x 2 serii
Biceps: uginanie ramion 2 serii. 
Spięcia na łydki x 3 serii nie mniej niż 30 powtórzeń na serię. 
Ilość powtórzeń 12/10/8 i 12/10 odpowiednio. 
 
Brzuch:

  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024