Cześć,
Jestem tu nowy.
Co sądzicie o diecie optymalnej ( Dieta Kwaśniewskiego)? Jakie są efekty odżywiania się tłuszczami i białkiem?
Pozd
Napisano Ponad rok temu
Cześć,
Jestem tu nowy.
Co sądzicie o diecie optymalnej ( Dieta Kwaśniewskiego)? Jakie są efekty odżywiania się tłuszczami i białkiem?
Pozd
Napisano Ponad rok temu
Żeby uniknąć często powtarzanych błędów:
Dieta optymalna nie jest dietą tłuszczowo-białkową, jest dietą tłuszczową, niskobiałkową i niskowęglowodanową.
Makroskładniki BTW odpowiednio w proporcji 0,5-1,5 : 2-3 : 08-1.2.
Kolejny powtarzany błąd - ketoza, na żywieniu optymalnym unika się ketozy, ciała ketonowe występują jedynie w niewielkich ilościach i tylko z początku.
Napisano Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Zrzucenie wagi, prosze porady (trening, domowa silownia, dieta i inne) |
Trening dla początkujących |
|
|
||
KULTURYSTYKA - NIEPRZEJRZYSTY SPORT "SAY NO TO DOPING!" |
Multimedia |
|
|
||
Trening na masę i dieta na masę = przepis na masę! |
Treningi |
|
|
||
Trening i dieta |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Trening + dieta |
Trening dla początkujących |
|
|
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
adamek45 - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu