Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konsekwentnie do celu :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Konsekwentnie do celu :)
Witam! Postanowilem zalozyc dziennik pomyslalem ze pozniej moze byc z tego fajna pamiatka a moze ktos tez sie zainteresuje :) mam 15 lat ze sportami jestem zwiazany od dziecka od mlodych lat kopalem pilke kilka lat gralem tez w klubie, lecz zawsze jakas taka pasja to sportow silowych byla juz w wieku 6-7 lat dostalem hantle od mamy 1.5 kg I mam je do dzis :) czasem cwiczylem pod okiem taty pozniej na gwiazdke przyszly hantle 4kg rowniez mam je do dzis z poczatku za ciezkie a dzis staly sie lekkie. Ale tak mialem lecz odstapilem od tego w 4-6 klasie I bylem mozna powiedziec gruby jak na chlopaka co gra w pilke, niektorzy sie smiali nawet. Pod koniec 6 klasy postanowilem schudnac, zadnej wiedzy na temat diety NIC nie jadlem kolacji I udalo sie lecz efekt jojo byl szybko. W wakacje z 6 klasy na 1gim wzialem sie dosyc powaznie 5-6 godzin na boisku dziennie to bylo minimum I schudlem do 64 kg. W 2 klasie bralem udzialy w zawodach biegowych (najlepszy czas szkoly) pozniej zaczalem cwiczyc pompki itd co przyszlo na mysl I masa powoli szla :) na swieta dostalem wymarzony prezent laweczka I sztanga I od tego wszystko sie zaczelo. Startowalem z 64 kg gdzie po zrobieniu kilku serii na obciazeniu 30 kg (tyle mialem na poczatek) byla juz pompa, obecnie mialem podchodzic pod 105kg na klate lecz choroba I sie nie zebralem. Cwiczylem jedzac wszystko lecz wieczorami artylul za artylulem filmik za filmikim I ulozylem sobie 1 diete na mase I plan treningowy z wasza pomoca :)) dziekuje... ciagle masowalem az do 90 kg lecz obecnie troszke spadlo przez chorobe w bicepsie zaczynalem nie cale 30 a dzis moge sie pochwalic ze nawet 42 na pompie :D moim celem jest cwiczyc jak najdluzej I ciagle zdobywac wiedze sile I stac sie przynajmniej facetem ktory wyglada na cwiczacego choc wolalbym wiecej ale na razie jest tu I teraz :) stosowalem wiele planow fbw split push pull itp :) nie bede juz przedluzal, jutro opisze moj plan I diete :) mam nadzieje ze dziennik sie spodoba
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Obecnie trening fbw na wprowadzenie po chorobie, mial byc push pull I redukcja lecz wole byc ostrozny zaczne za jakies 3 dni push pull ale redukcje zrobie jak odbuduje sily bo na razie mocno na minus przy antybiotyku odstawieniu kreatyny itp.
Dieta czysto mniej wiecej tak zeby utrzymac wage I po czasie zabrac sie za ta redukcje
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Troche opisu ale przechodze do sedna. :)
Dzis trening FBW z duzym lajtem

Wykroki chodzone
Sciaganie drazka gornego
Wyciskanie sztangi lezac
Unoszenie do boku
Prostowanie na wyciagu
Uginanie ze sztanga lamana
Plank

Ciezary zaczne podawac jak bedzie co podawac bo na razie wstyd

Skupiam sie takze na rozciaganiu I mobilizacji odcinka ledzwiowego poniewaz wystepowaly bole ale juz ich nie ma :) co nie oznacza ze mozna przestac nad tym pracowac. Miesnie glebokie do wzmocnienia
Po redukcji przechodzac na okres masy mam zamiar juz zaczac martwe ciagi I przysiady ale najpierw trzeba zapracowac na to.

Użytkownik Jasiu22 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Majac te 15 lat nie wiem takze co wybrac czy oddac sie kulturystyce czy moze trojboj :) bardzo pociaga mnie wyciskanie lezac, majac te 16 lat chcialbym wycisnac te 130-140 ale na razie daleko od tego. Lubie takze sporty walki lecz traktuje to jako dodatek to treningu, forma cardio... na razie pragne rozwijac sie byle do przodu a los zadecyduje gdzie mnie rzuci :D sprzet jakim dysponuje to laweczka z regulowanym skosem, drazek, porecze, pilka gimnastyczna, hantle, laweczka do brzuszkow, worek bokserski. Silownia jest w garazu lecz mroz nie mroz to sie cwiczy :) w liceum planuje zaczac chodzic na jakas profesjonalna silke I zajecia sztuk walki a tutaj zlapac podstawy

Użytkownik Jasiu22 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Dzis sniadanie
4 jajka
Lyzeczka oleju kokosowego
Warzywa
Banan

Proponujecie po calym dniu wstawiac posilki czy edytowac I dopisywac? :)

Użytkownik Jasiu22 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)

Dzis sniadanie
4 jajka
Lyzeczka oleju kokosowego
Warzywa
Banan

Proponujecie po calym dniu wstawiac posilki czy edytowac I dopisywac? :) mysle ze lepiej bedzie dopisywac... teraz juz napisalem to trudno codziennie dam ladnie przejzyscie z data bedzie to fajnie wygladalo w konsekwencji czasu


  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Kolejne posilki to poledwiczki z ryzem I warzywami na kolacje serek wiejski I kromka chleba zytniego 2 w godzinach siatkowki wpadl tez batonik lecz spalilem go pozniej na pingponggu
  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Wstawiaj lepiej po całym dniu posiłki niż tak dodawać co posiłek..
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Dobra :)
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)

będę zaglądać :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Dzieki :) na razie jest pomieszane , slabo to zaczalem mozna powiedziec ale od jutra bede dawal wszystko ladnie po calym dniu :)
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)

Wszystko da się nadrobić :) A prowadzenie takiego dziennika wcale nie jest takie proste na jakie się wydaje :D 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Na telefonie pisalem ostatnio, ale mysle ze bede robil wpisy na komputerze zeby czcionki zmianiac I jakos to wygladalo :)
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Dzisiaj byl dzien wolny od treningu, jedyna moja aktywnosc to 4 godz pingpoga :)
Na sniadanie jajka, podczas gry 2 banany I jablko, pozniej mieso + ziemniaki, I makaron z twarogiem poltlustym, do tego wpadlo 2 kromki chelba zytniego z tatarem, dzis jesli bede jeszcze glodny moze na serek wiejski sie skusze. Tak jak mowilem do konca stycznia mam na celu utrzymanie wagi w celu zregenerowania sil (choroba, antybiotyk) I od lutego bede sie rozkrecac :)
Jutro trening FBW
1.Przysiady bez obciazania 20-25 powtorzen
2.Wioslowanie + sciaganie drazka wyciagu gornego (2 cwiczenia na plecy poniewaz jest to zlozona partia, wioslowanie nie bedzie na pelnym ciezarze ze wzgledow zdrowotnych ale mysle ze nie ma co z niego calkowicie rezygnowac I z odpowiednia technika I czuciem miesniowym moge robic)
3. Wyciskanie hantli lezac. 6-12 powtorzen
4. Wyciskanie zolnierskie 8-12 powtorzen
5. Prostowanie ramion na wyciagu 8-12 powtorzen
6. Uginanie ramion ze sztanga lamana 8-12
7. Plank okolo min

Powtorzen nie mam scisle okreslonych robie w przedziale 5-12 :) w lutym zaczne push pull z jasno okreslonym zakresem powtorzen, tempem cwiczen itp :)

To moj pierwszy taki wpis mozecie pisac swoje uwagi odnosnie przejzystosci jak I diety, treningu.

Użytkownik Jasiu22 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Trening planuje na godzine 18-19, wczesniej pojde na pingponga, po treningu kompiel posilek troche lezenia a na wieczor bede pracowac nad rozciaganiem I mobilnoscia, bo jest nad czym pracowac :)
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
I juz po treningu :) wszystko zaliczone tak jak pisalem, teraz posilek chwila odpoczynku, akurat mozna poczytac ksiazke na temat treningow I na wieczor sie porozciagam :) przed treningiem mialem wypadek bo przewrocilem sie na schodach tak slisko bylo, na treningu pobolewal mnie lokiec nie wiem czy przez ta wywrotke czy z jakis innych przyczyn, zobaczymy co bedzie dalej :)
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Rozciaganie zaloczone, lokiec nadal lekko pobolewa, jutro dzien wolny wiec mam nadzieje ze wszystko wroci do normy :)
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Witam was! :)
Dzis Haroldek pomogl mi wyjsc na wlasciowa droge I ulozylismy razem plan cwiczen jak I diete :)
Plan sklada sie z samych wielostawow :) jednak przysiadow nie bede mogl robic jeszcze z obciazeniem poniewaz wczesniej nie dbalem nad mobilnoscia, a martwego jak na razie wgl nie bedzie ale do czasu! Nad mobilnoscia bede pracowal I mam nadzieje ze dam go do planu juz w najblizszym czasie :) trenowac bede co 2 dzien, plan wyglada nastepujaco

Trening A
Przysiady
Podciąganie na drążku
Wioslowanie sztanga
Pompki na poreczach
Uginanie przedramion

Trening B
Przysiady
Wyciskopodrzuty sztanga
Wyciskanie sztangi lezac
Wąskie Wyciskanie sztangi
Wzniosy hantli każdy rodzaj 1-2s


Co do serii I liczby powtorzen nie mam jasno okreslonych lecz przy cwiczeniach takich jak wyciskanie wioslowanie czy wyciskoprzody bede stosowac rampe :) co do cwiczen na mniejsze grupy miesniowe planuje 3 serie z powtorzeniami rzedu 10-15 zeby dobrze dopompowac miesnie. Co do brzucha - bedzie pracowac przy wielostawach a w dniu nietreningowe przecwicze go lekko w czasie mobilizacji. Diete planuje na okolo 2500 kcal na poczatek :) mam nadzieje ze nie strace na tej redukcji sily a nawet moze I zbuduje :)
Na razie cardio nie bede robil mam duzo aktywnosci w szkole jak I poza nia z czasem dorzuce moze jakis basen zeby uklad kostny odpoczal bo waze sporo ale I jest to fajny sposob na cardio co laczy sie tez z przyjemnym :)
Z planem treningowym zaczynam od srody poniewaz jutro odpoczywam a z dieta wystartuje a tez od srody :) mysle ze antybiotyk nie bedzie przeszkodza!!! Dodam wit c, czosnek, do tego w czasie treningu kreatyna jak I bcaa :) na codzien bede bardziej dbal zeby mnie nie przewialo I lecimy do celu WSZYSTKO SIEDZI W NASZYCH GLOWACH! :D
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)

Powodzenia :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konsekwentnie do celu :)
Dzieki Ania :) jutro poczytam na temat planow mobilizacyjnych to tez moze zrobie cos pod siebie I wstawie bo teraz robie tak bo robie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024