Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Mała relacja od wtorku do dziś. Przepraszam za ciszę, ale wiele się działo.

Tak więc kolejno:

WTOREK - cardio w formie trenigu biegowego (45 minut), gdzie straciłem 712kcal.
ŚRODA - trening barków oraz tricepsów + cardio (-289kcal), a trening przedstawiał się tak:
1. Wyciskanie hantli siedząc: 21/25/25/25kg x10/8/8/8.
2. Wznosy hantli bokiem: 15kg x12/12/12/10.
3. OHP: 45kg x8x8x8.
4. Odwrotne rozpiętki na maszynie: 45/50/55/55kg x15/12/10/10.
5. Wyciskanie na maszynie: 50kg x12/12/10/10.
6. Wznosy hantli bokiem: 8kg x15/15/15.
7. Ściąganie linki: 15/17,5/20/20 x12/10/8/8.
8. Ściąganie drążka na lince: 12,5kg x12/10/10.
+ BRZUCH.

CZWARTEK - WOLNE.
PIĄTEK: trening pleców i klatki.
1. Wiosłowanie na maszynie podchwytem: 80/80/80kg x10/10/10.
2. Ściąganie dwóch uchwytów: 17,5/20/22,5/25kg x10/10/8/6.
3. Wioślarz: 20/22,5/22,5/22,5kg x15/12/10/10.
4. Wiosłowanie T-BAR: 40/45/50/50kg x12/10/8/8.
5. Przyciąganie do brzucha siedząc: 40/45/50/55kg x12/10/8/6.
6. Wyciskanie hantli skos dodatni: 21/25/27,5/30/30kg x12/12/10/7/6.
7. Rozpiętki na maszynie: 45kg x12/12/10/10.
+ BRZUCH.

SOBOTA - trening cardio - trening biegowy (35 minut), który pozwolił mi na utratę 579kcal.
NIEDZIELA - trening interwałowy (podbiegi) 30 minut, gdzie spaliłem 498kcal. + gra w piłkę nożną na boisku o 16:30 (dodatkowa aktywność).

Wracam do relularności biegowej, pierwszy tydzień za mną, teraz kolejny. Każdy trening cardio jest różny, tak więc kolejno go zmianiam.
W tym tygodniu planuję zrobić trwający ok. 90 minut marszo-bieg na Górę Chrobrego (jak się nie mylę to chyba Przednia Kopa) i podejść pod Rejviz w Czechach, gdyż te drogi się łączą, następnie pobiegać nieco dystanse, a kolejny trening biegowy zrobić statycznie, bez fajerwerków. :D Różnorodność w bieganiu czerpię z różnorodności treningów piłkarskich, które miałem. Za każdym razem coś innego, coś nowego.
Trening siłowy mam zaś zaplanowany bardzo szczegółowo, a gdy trzeba coś zmienić,.to w skali tygodnia muszę mieć wykonane wszystkie ćwiczenia,które sobie założyłem.

Czuję nieco deficyt kaloryczny. Poszło zdecydowanie w dół wszystko. Jestem mniej "nabity", coraz więcej zarysów widać, jestem ciekawy wagi, niedługo całe pomiary, które udostępnię. :) sam jestem ciekaw, jak to wygląda.

Lecę teraz na boisko, chociaż miałem gościnnie zagrać mecz sparingowy, jednak po porannym interwale nie dałbym z siebie 100%, tak więc między kolegami można się poobijać. :P

5!
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak

Gratuluję pomysłu i wyzwania marszo-biegu górskiego :) Świetna sprawa i czekam na relacje po powrocie.

 

Trening wygląda nieźle, ciężary również. Jeżeli miałbym coś dodać od siebie, to przede wszystkim bazuj na różnym obciążeniu. Progresja/drop sety, mięśnie uwielbiają zaskoczenie. Gdy dajemy im zróżnicowany ciężar, muszą na nowo przyswajać się do nowych warunków = koszt większej ilości energii = większe spalanie ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Siemanko fani, tutaj Ulaniec. :D

Poniedziałkowe szaleństwa z siłowni:
DELOAD WEEK!
Porobiłem różne ćwiczenia, że nawet nie wiem, co i jak było w kolejności. Dobra pompa, dziękuję za sugestię. :) Dzisiaj zrobię to samo, ale zanotuję co i jak.
Po treningu weszło cardio i spaliłem 268kcal.

Wtoreczek na basenie, opalanko i trening cardio w postaci piłki nożnej 2VS2.

Dzisiaj klatka, plecy i cardio :)

W czwartek mierzę czas na 60m oraz 1000m, a do tego trening skipów.

Wieczorkiem relacja. :)
5!
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak

Proponowałbym jednak system treningowi "wiem co i jak było" :D niestety, ale kolejność wykonywanych ćwiczeń ma nieziemskie znaczenie w kontekście uzyskiwanych rezultatów.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
No i znów mi uciekło gdzieś wpisywanie tutaj. :D

Nic straconego!

Akutalnie miniony tydzień był odpoczynkiem od siłowni, jutro wracamy na strikte kolejność i obciążenia. :)

WTOREK I CZWARTEK: gra na boisku wielofunkcyjnym w piłkę nożną (obie sesje po 1h 45 minut).

ŚRODA:
Ściąganie drążka za kark: 35/40/50/50kg x10/10/8/8.
Ściąganie drążka podchwytem: 35/40/45/50kg x12/12/10/10.
Wiosłowanie uchwytem neutralnym na lince wyciągu dolnego: 22,5/25/27,5/30kg x15/15/12/12.
Wiosłowanie chwytem młotkowym na maszynie: 40kg x12/12.
Wiosłowanie nachwytem na maszynie: 55kg x12/12.
Rozpiętki w bramie: 5kg/7,5kg+5kg x15/10+10.
Wyciskanie hantli leżąc: 15kg x15/15/15.
BRZUCH.
Cardio: -303kcal.

Piątek:
I sejsa cardio: 25 minut, -157kcal.
II sesja cardio: 25 minut, -361kcal.
Trening:
1. Wznosy hantli bokiem + ściąganie linki: 7kg x10x10x10x10 + 10kg x10x10x10x10.
2. Wyciskanie hantli naprzemiennie: 8kg x10x10x10.
3. Uginanie na modlitewniku: 20kg x10x10 > młotki 8kg x8.
4. Wznosy hantli przed siebie: 5kg x30.
5. Wspięcia na palce: 38kg x10/10/10.
BRZUCH.

Sobota: dzień wolny.

Niedziela: cardio w formie treningu biegowego. Dzisiah trasa obejmująca niecałe 12km, która stawia mnie na 937 spalonych kaloriach w czasie 55:51'.

Zwiększam nieco intensywność treningów, na które znów mam pełną zajawkę. :)

Relacja codziennie!

Suplementacja!:
1g magnez mleczan + 10mg cynk - przed snem.
1g witamina C - po śniadaniu.

Do suplementacji dołączę naprzemiennie żelazo z żeń-szeniem.

5!
  • 0

Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Siemano kochani! :D

Relacja z wczorajszego treningu i dnia.

Otóż 4h w pracy, potem 2 posiłki i na trening. :) Po treningu solidna porcja protein jaką był ser biały i w kimę.

FBW:
1. Podciąganie nachwytem: (drabinkowo) 1-2-3-3-2-1-1.
2. Przysiad: 90kg x3/3/3/3.
3. Wyciskanie hantli skos dodatni: 25/27,5/27,5/30/30kg x12/10/10/6/6. WYJĄTKOWO to ćwiczenie, bo pro koks bił rekord na klatę i oblegał jedyną ławkę 15 minut. ;)
4. OHP: 50kg x6/6/6 - jestem katolikiem i te liczby to przypadek. :P
5. Face pull: 15kg x10/10/10/10.
6. Ściąganie linki: 17,5/20/22,5/22,5 x12/10/8/8.
7. Uginanie sztangi: 30kg x8/8/8/8.
BRZUCH +.
Cardio: 25 minut (-329kcal).

Dzisiaj wtoreczek.
Rozpoczęty od noszenia wiaderek z wodą na ogródku działkowym. Zaraz się zbieram i lecimy -> na dawną formę treningu cardio, czyli rower! Planuję trasę na ok. 2h. :)

5!
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak

Biutiful :)

Tak trzymaj! 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Siemanko! :D

Rower we wtorek done. :D

Wczoraj...
Miałem iść na siłownię, ale dałem namówić się na basen, na który jechałem rowerem. :)


Poranne cardio w formie biegowej:
Trasa na 48 minut i -724kcal.
A rower zabrał mi 341kcal.

DZISIAJ natomiast dzień na siłowni. Plecy i klatka oraz cardio.
Około 19:30 startuję z treningiem, a o 21 zapowiadają nawałnicę w moim rejonie. :D Będzie ciekawie. :)

5!
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak

Rower to świetna sprawa, tym bardziej przy takiej pogodzie. Ja staram się jak najczęściej korzystać i robić w ciągu tygodnia kilkadziesiąt kilometrów ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Niestety u mnie pogoda pozostała już zagadkowa. Co chwilę nadają, że burze z gradem i duże zagrożenie, więc wypuszczanie się w trasę nieco ryzykowne. :(

Co w trawie piszczy?
Zmiana planów! Pełen spontan, ale chcę się spróbować w lekkoatletyce. Specjalizacja pod bieg na 100m i skok w dal. :)

Potencjał siłowy siedzi w nogach, od 2 lat po wygraniu biegu na 300m w gminie wmawiam sobie, by pójść w tym kierunku, jednak zawsze brakowało odwagi, systematyczności.

Od poniedziałku jest inaczej! Zaczynam! :D

Trening siłowy, poniedziałek, GOSiR Gł-zy:
Wyciskanie sztangi leżąc: 40kg x5/5, 85kg x4/4/3/3.
Wyciskanie hantli skos dodatni: 21/25/27,5/30kg x12/10/8/7.
Rozpiętki głową w dół: 10kg x10/10/10.
Wznosy bokiem + face pull: 8/9/10/10kg x15/15/12/12 + 15kg x12/12/12/12.
Wyciskanie hantla zza głowy + uginanie z supinacją: 8kg x12/12/12 + 9kg x12, 10kg x10, 12kg x8.
Ściąganie linki: 17,5/20/22,5/22,5kg x12/10/8/8.
Uginanie gryf łamany: 12,5/15/15/15kg x12/10/10/10.
Set na brzuch.

-> w tym treningu siłowym skupiam się na progresji na klatce i ćwiczeniu na barki. Inne ćwiczenia są ruchome i może nie co tydzień, ale będą zmieniane, by szukać przyrostów. :D Dzień treningowy na siłowni zawsze zakończony jest mocnym treningiem brzucha.

WTOREK rozpoczęty cardio na czczo, szukanie podbiegów i tak się to prezentuje: 39:05 minut i 537kcal utraconych. W okolicach godziny 17:00 wykonany trening brzucha, który jest niewątpliwie ważny dla sprintera. Uważam, że brzuch można śmiało trenować codziennie, gdyż szybko się regeneruje. :) Takie moje zdanie.


SIŁOWNIA teraz odwiedzana będzie 2x w tygodniu. Raz na górę ciała, a drugi raz na dynamikę nóg oraz plecy (lecz głównie podciąganie na testy).
Jeżeli chodzi o biegi i wyskoki to aktualnie poczytuję, oglądam i obserwuję metody treningowe, więc nim znajdę "złoty środek" dla siebie będzie nieco ciężej.
DIETA natomiast nadal wygląda tak samo, nowe podejście nie wyklucza zaprzestania jedzenia zdrowo.
Aktualnie mam duży znak zapytania obok mojej dalszej gry w piłkę nożną. Przejawia się ona tym, że dla grupy juniorskiej nie ma trenera i jesteśmy zobowiązani do trenowania z grupą seniorów, gdzie często pojawia się duża demotywacja, gdy coś komuś nie wyjdzie.
Piłka nożna od zawsze dawała mi fun i poczucie wyższej wartości, kiedy to spędzałem kolejne minuty na boisku. Co o tym myślicie? Bawić się w nią dalej, czy zaprzestać temu cyrkowi na kółkach, któremu trenera brak? ;)
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak

Niestety u mnie pogoda pozostała już zagadkowa. Co chwilę nadają, że burze z gradem i duże zagrożenie, więc wypuszczanie się w trasę nieco ryzykowne. :(

Oj, jak nie ma chmur to dlaczego masz nie iść? :P A jak zacznie lać to zawsze możesz zakończyć interwałami(przyspieszona aktywność :lol:  :lol: )

 

 

Co w trawie piszczy?
Zmiana planów! Pełen spontan, ale chcę się spróbować w lekkoatletyce. Specjalizacja pod bieg na 100m i skok w dal. :)

 

Ooo cholerciaaa  :shock: Chyba lekkoatlety to tu jeszcze nie było :P Ale dawaj, dawaj, życze powodzonka :)

 

Aktualnie mam duży znak zapytania obok mojej dalszej gry w piłkę nożną. Przejawia się ona tym, że dla grupy juniorskiej nie ma trenera i jesteśmy zobowiązani do trenowania z grupą seniorów, gdzie często pojawia się duża demotywacja, gdy coś komuś nie wyjdzie.
Piłka nożna od zawsze dawała mi fun i poczucie wyższej wartości, kiedy to spędzałem kolejne minuty na boisku. Co o tym myślicie? Bawić się w nią dalej, czy zaprzestać temu cyrkowi na kółkach, któremu trenera brak? ;)

Oj no możesz przecież nadal grać w piłkę. Na pewno ktoś nie powinien Cię demotywować i Cię poniżać tylko z tego powodu, że jesteś gorszy. Kurde to hobby/pasja. ja bym na pewno nie przestała :detective:


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Jak to w małych miastach bywa, jeden czy drugi mający po 30 lat i grający z tego 15 lat jest wielkim znawcą piłki i klubu, a swoim przykładnym życiem piłkarza leci na browar po meczu. :) Taki to ma najwięcej uwag do powiedzenia.
Rozumiem... Jeżeli by mówili: "ej młody to nie tak, musisz robić tak" a nie jak zawsze, czyli: "no kur** nie nauczyli Cię nigdzie? No ja pier***" - nie mówiąc o tym, że zawodnicy tacy mają nadwagę i ledwo się poruszają.

Wracając..
:D
Wczoraj w przyjemnym towarzystwie pograliśmy w nogę na małe bramki. Dzisiaj ledwo chodzę, a w planach skipy. :o Trzeba podołać!
Graliśmy nieco ponad godzinę, dużo biegania, przyspieszeń, prezentacji skilla (a wczoraj każdemu kilka razy wyszło coś na prawdę zajebistego), chwila śmiechu i wszyscy zadowoleni.
Dzisiaj wyciągamy jeszcze jednego kolegę, który miesiąc był we Włoszech i zapewne się obijał, to trzeba takiego zmotywować do działania!

A co do atletyki... W sporcie sylwetkowym się nie wybiję, mógłbym iść w trójbój lub innego typu zawody w wyciskaniach, przysiadach, podciąganiach, jednak to jak ponownie nogi mnie ciągną na biegi, na ruch jakikolwiek (jak np. granie w piłkę) jest nie do opisania. Stąd taka decyzja. A co do roweru - zostaje na boku, dzisiaj totalna klapa z pogodą, nawet mój brat, który robił w zeszłych latach po 50km na drodze sądzi, że to lato nie rozpieściło kolarzy. Dlatego teraz ciśnie w domu pod moim okiem ciężary. :D Relacja z dzisiejszego dnia późnym wieczorem. ;) 5!

Może zastąpię Bolta?! :)
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak

Jak to w małych miastach bywa, jeden czy drugi mający po 30 lat i grający z tego 15 lat jest wielkim znawcą piłki i klubu, a swoim przykładnym życiem piłkarza leci na browar po meczu. :) Taki to ma najwięcej uwag do powiedzenia.
Rozumiem... Jeżeli by mówili: "ej młody to nie tak, musisz robić tak" a nie jak zawsze, czyli: "no kur** nie nauczyli Cię nigdzie? No ja pier***" - nie mówiąc o tym, że zawodnicy tacy mają nadwagę i ledwo się poruszają.
 

uwierz mi, że także kiedyś grałam w piłkę.. ba! nawet miałam przejść do jakiejś tam ligii kobiet, lecz problemy zdrowotne nie pozwoliły mi na kontynuuację swoich marzeń, ale wracając do tych 30-latków.. dużo ich, ale nie ma co się przejmować. Po prostu odwrócić się, schować język za zębami i cacy. Jak przegnie to pierdol*nąć bicem i gitara :D 

 

:D

 

Dzisiaj wyciągamy jeszcze jednego kolegę, który miesiąc był we Włoszech i zapewne się obijał, to trzeba takiego zmotywować do działania!
 

 

No jasne, jeszcze wkręć go w kulturystykę to już całkiem fajnie :D :D 

 

A co do roweru - zostaje na boku, dzisiaj totalna klapa z pogodą, nawet mój brat, który robił w zeszłych latach po 50km na drodze sądzi, że to lato nie rozpieściło kolarzy. Dlatego teraz ciśnie w domu pod moim okiem ciężary. :D Relacja z dzisiejszego dnia późnym wieczorem. ;) 5!
 

 

W ogóle ta pogoda z roku na rok coraz cięższa.. to lato, upały, parówka jak ch*j.. :( 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Pogoda już mnie nie interesuje, ja będę robił swoje. :D

Dzisiaj skipy + piłka nożna.
Niedługo wznowię treningi, ale to tak okresowo jako inna forma aktywności. ;)

Jutro dynamika nóg, prawdopodobnie nie będę miał czasu wcisnąć tego treningu na siłowni, ale postaram się. Zawsze mam swoje 4 kąty. :D

Sobota to już bieganie i w niedzielę odpoczynek. Końcówka wakacji... Czasie drogi, płyń wolniej. :(
  • 0

Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Witajcie Kochani! :D

Mam być szczery, więc wyznam swój grzech - wczoraj nie trenowałem. :(
Powód: praca, randomowa praca, ale opłaciło się. Duże słońce, a robota na zewnątrz, więc... Słońce mnie zmiotło.

Natomiast DZISIAJ!
Pobudka o 7:00 i kierunek na stadion PG2, gdzie czekał mnie trening cardio. :)

Spaliłem 580kcal w około 41 minut, trenując w kolejności:
- Rozgrzekwa biegowa 10 minut,
- Skip A 4x30m,
- Skip B 4x30m,
- Wyskok 3x30m,
- Wieloskok 4x30m,
- Skok na podwyższenie (schody) 3x10/15/10.
- Przysiad z pauzą i wyskokiem 5x8,
- Rozbieganie 15 minut.

Innymi słowy SIŁA BIEGOWA, początki, a właściwie wstęp pod naprawdę mega zajazdowy trening. Jutro planuję poćwiczyć starty i zwinność (potrzebna na boisku i do biegu 10x10m).

Micha na dzisiaj:
100g parówek, ok. 200g pieczywa, 250g ziemniaków, 125g łopatki wieprzowej, ok. 30g szynki, reszta przypadkowo, ale z głową poza domem. :D Idę na weekend...
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak

Extra! :) Widać bierzesz się konkretnie za robotę :P

Miłego weekendu :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Konkret robiony.

Witajcie kochani. :D
Zaraz wydupcam na siłownię, gdzie zrobimy przód ciała.

Ale by nie robić długiego wpisu, to na szybkości relacja z wczoraj. :D

Trening na czczo!
5 minut - rozbieganie, pobiegnięcie pod Gimnazjum nr 2.
13 minut - starty, wyskoki, zwinność.
12 minut - rozbieganie.
Kcal: 414.

Micha:
- 3 jajka,
- 50g parówki,
- 40g szynki,
- 140g pieczywa,
- 150g ziemniaków,
- 120g schabu,
- Sałatka z makaronem i warzywami (randomowo u znajomych),
- ciasto jabłkowe kruche z gałką loda (w gościach).

Ogólnie rzecz biorąc, to czuję się doskonale na tego typu treningach. :)

Jutro kolejny, aż nie mogę się doczekać. :D Tym czasem na siłownię!


Dziękuję za miłe słowa. I życzę tegoż samego :)


5!
  • 0

Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Siemanko, siemanko. :D

Dzień wczorajszy!
Nie mogłem się powstrzymać i wczoraj z rana wraz z kumplem poszliśmy na boisko Orlik, gdzie nieco pokopaliśmy piłką.
Następnie prysznic, posiłek i na siłownię.

Góra ciała / przód ciała:
1. Wyciskanie sztangi leżąc: 40/50kg x5 rozgrzewka, 85kg x3/3/3/3 serie główne.
2. Wyciskanie sztangi skos dodatni na suwnicy: 58/63/68/68kg x12/10/8/6.
3. Rozpiętki na maszynie: 70/65/55/50kg x10/10/10/10.
4. Wyciskanie hantla za głową (każda ręka osobno) + uginanie z supinacją: 8/9/10/10kg x12/10/8/8 + 9/10/12/12,5kg x12/10/8/6.
5. Wyciskanie francuskie gryfu łamanego + młoty hantlami: 20,5kg x12/10/10 + 9kg x12/12/12.

Miska z wczoraj:
100g kiełbasy :D 140g pieczywa, 180g ziemniaków, 120g łopatki wieprzowej, 150g indyka, 10g majonezu, (na mieście) ziemniaczki zapiekane z serem, gyrosem i sosem, 50g wafli ryżowych, 75g dżemu malinowego.
  • 0

Dajak_1502
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Mała wpadka...
Wczoraj na treningu jeszcze rzecz jasna bok + tył barków w zestawie wznosy bokiem i rozpiętki odwrotne na maszynie. :D

Siemanko! :D Witam na wtorkowej relacji.
Zacznę może od prezentacji michy z dzisiejszego dnia:
- 3 jajka,
- 100g pieczywa,
- 25g boczku,
- 2 jajka (jednak inaczej zrobione),
- 200g ziemniaków,
- 150g serka wiejskiego,
- 200g serka Berliso Karmel,
- 2 kawałki pizzy na cienkim 4 sery.

TRENING!
Dzisiaj bez fajerwerków, czyli wydolność.
35:07 i 496kcal spalonych.

Moi drodzy, kieruję się do was z pewnym zapytaniem. Jakie macie sposoby na regenerację?
Oprócz:
1) snu, drzemki, spania
2) kąpieli w wodzie gorącej
3) kąpieli kończyn dolnych w wodzie zimnej z lodem.

Jakieś maści? Olejki do nacierania? Medytacja? :D
W Internecie polecają rzecz jasna zabiegi SPA i masaże wodne, ale to nie na moją kieszeń.
Jakieś domowe sposoby mordki?
.
Bo spanie z koperkiem w skarpetach już mi się nudzi... ;)

5!
  • 0

bieniek
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 9
25
Neutralna
  • Lokalizacja:Trolowe Wzgórze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:186
  • Przysiad [kg]:140 low bar
  • Wyciskanie [kg]:102.5
  • Martwy ciąg [kg]:150 klasycznie
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulaniec ma w głowie cel. DT by Dajak
Jeśli założyć, ze regenerujesz lokalne stany zapalne, występujące jako normalna odpowiedź organizmu na stres i powodujące adaptacje to nie polecałbym gorących /zimnych pryszniców do ostatniego tygodnia czy dwóch przed startem. Takie zabiegi redukują co prawda inflamacje ale przez to także adaptację. A przecież w okresie przygotowawczym chcesz właśnie wywrzeć maksymalnie dużo stresu.

Jeśli w twoim wieku masz problem z regeneracja to jedz więcej. Jedz bialy ryż i pij mleko. Potrafią zdziałać cuda. Najlepszy sposób na poprawienie regeneracji.
  • 0
"Part of knowing where you're at
is where you're not"
Mark Bell



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024