Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od ZERA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Rlles
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Od ZERA

Siema. Mam zamiar jakoś inaczej inwestować w wolny czas :P Otóż tak 15lat, 175cm 68kg. Głownie chciałem uporządkować diete, jem byle co. Nie wiem od czego zacząć. Mam hantle w domu kompozytowe 2x20, ćwiczę 7.5kg. Koledzy mówili, że dieta dużo daje. A ja nic o niej nie wiem. Mam zamiar na razie w domu ćwiczyć, gdy poczuje się na siłach to siłownia, później jakieś sztuki itp.

Proszę napisać coś o diecie jestem w tym temacie żółty, jakieś pomocne linki, które pomogą, nie reklamy planów i wgl jestem nastolatkiem :P


  • 0

Jasqu2001
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od ZERA

Ja też mam 15 lat i od roku ćwiczę, z tej strony i z życia się dowiedziałem że żeby zdobyć masę mięśniową musisz jeść dużo mięsa (najlepiej jak masz swoje kurczaki), odłóż fast food i wszystko co niezdrowe, do mięsa ważnym dodatkiem są warzywa. Jeśli masz u siebie lub u kogoś z rodziny nie daleko własne warzywka to są dużo lepsze od tych ze sklepu. Jeśli ćwiczysz nie możesz zapomnieć o bieganiu, w moim przypadku było to 2km dziennie sprintem :D I pamiętaj żeby ćwiczyć wszystkie mięśnie a nie tylko biceps czy klatę. Co do linków to na tej stronie masz trochę napisane o diecie, ale jeśli szukasz czegoś innego to ja nie mam, mam własną dietę. Nie bierz żadnych sterydów nie pal papierosów, nie pij alkoholu ani napojów energetycznych :D 

Pozdrawiam :D


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Od ZERA

Witam na forum. 

 

Na samym początku powiedz co dokładnie jesz i w jakich ilościach ? 

 

KOlejna sprawa jakie ćwiczenia wykonujesz ? 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024