Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fizjoterapeuta Kraków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Bisqpski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Fizjoterapeuta Kraków
Planuje iść do fizjoterapeuty w Krakowie ale wiem z autopsji, ze teraz z poziomem u niektórych lekarzy jest różnie, dlatego chciałem sie zapytać, czy jest ktos na forum kto ma sprawdzonego, dobrego, znającego sie na rzeczy fizjoterapeuty / fizjoterapeutki? Aa No i zeby było w Krakowie :D
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Musisz doprecyzować o jaki problem chodzi bo to naprawdę ważna kwestia ;) Podobnie jak lekarze, tak i fizjoterapeuci posiadają swoje specjalizacje w konkretnych dziedzinach medycyny np. ginekologia, neurologia czy ortopedia.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Bisqpski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków
Dysproporcje mięśniowe (silne lędźwie i zginacze biodrowe a słabe abdominale i dwójki) co skutkuje tym Ze mi biodra wysuwają sie do przodu i powoduje ból przy niektórych ćwiczeniach w odcinku lędźwiowym. I jeszcze chciałem sprawdzić bark ;)
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Sprawdź wiadomość prywatną.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Bisqpski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków
Dysproporcje mięśniowe (silne lędźwie i zginacze biodrowe a słabe abdominale i dwójki) co skutkuje tym Ze mi biodra wysuwają sie do przodu i powoduje ból przy niektórych ćwiczeniach w odcinku lędźwiowym. I jeszcze chciałem sprawdzić bark ;)
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Podejrzewam typowy zespół posturalny, który już stopniowo zaczyna być po prostu chorobą cywilizacyjną. Wszystko jest efektem wygodnego trybu życia i po prostu znakiem naszych czasów :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Lenazkrakowa
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Ja polecam na pewno pana Przybyłowicza z Fizjomedu. W moim przypadku bardzo się sprawdził, a miałam duże problemy z kręgosłupem, bo nie tylko wady wrodzone, ale również ciąża i 30 kilo na plusie, do tego doszła jeszcze cesarka ze znieczuleniem w kregoslup, co tez pozostawilo slady, nastepnie noszenie dziecka jak to zawsze jest podczas opiekowania sie noworodkiem i praca biurowa. Jakby tego bylo malo, to pewnego dnia sie wywalilam na lodze i mialam stluczony bark... szkoda gadac... na szczescie koleżanka z bylej pracy, ktora tez ma problemy z kregoslupem, polecila mi pana Przybylowicza i po kilku wizytach jest poprawa, nawet o dziwo bardzo duza, wiec z czystym sumieniem polecam.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Zawsze najlepiej wybierać specjalistów z polecenia. Niejednokrotnie okazywało się, że opinie na portalach z reklamami usług lekarskich są wyssane z palca i mocno mijają się z rzeczywistością.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


jadwiga
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Ja polecam Pana Pawła Czarnockiego z Fizjoterapia Panaceum. Pomógł mi z przeciążeniem i blokadą obręczy barkowej a mojemu chłopakowi w kontuzji sportowej. Przyjmuje w 2 gabinetach w Krakowie. Na youtube ma filmy instruktażowe. Mnie pomogły wizyty a teraz doraźnie wykonuję ćwiczenia na obręcz barkową z YT.


  • 0

Topowa2
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Ja na rehabilitacje na ul. Zakątek 13/36 chodzę już 5 dzień. Bardzo jestem zadowolona, fizjoterapeuci mili, sprzęt mają nowy - dobrze mi się tam chodzi i mam nadzieję, że kontuzja po całej serii 10 dniowej będzie mniej dawała o sobie znać. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Najważniejsze to nasze odczucia po terapii, jeżeli są pozytywne i sami chcemy wracać to chyba wyraźny sygnał że specjalista zna się na rzeczy. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


werr22
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Miałam podobnie i po wizycie u lekarza trafiłam na rehabilitację do Lux Medu. Dopiero tam oprócz wykonywanych zabiegów, pokazali mi też, jak mam ćwiczyć, żeby przestało boleć. I faktycznie pomogło, więc cieszę się, że wykupiłam u nich ten pakiet. A przy okazji miałam tam po drodze na siłownię ;)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fizjoterapeuta Kraków

Miałam podobnie i po wizycie u lekarza trafiłam na rehabilitację do Lux Medu. Dopiero tam oprócz wykonywanych zabiegów, pokazali mi też, jak mam ćwiczyć, żeby przestało boleć. I faktycznie pomogło, więc cieszę się, że wykupiłam u nich ten pakiet. A przy okazji miałam tam po drodze na siłownię ;)

 

Mam znajomą, która pracuje w tej sieci przychodni. Generalnie bardzo fajna opcja, kompleksowa obsługa i gwarancja że lekarz nie odeśle Cię z kwitkiem.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024