Skocz do zawartości


Zdjęcie

jj w Krakowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jj w Krakowie
gdzie warto pojsc na trening ? do jakiej szkoly/trenera ?
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
zapytaj Kastora
a jezeli Ci nie przeszkadza odległość to zapraszam do Andrychowa



pozdrawiam 8)
  • 0

budo_shihan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
Witaj! To jaką szkołe ju jitsu wybierzesz zalezy jaki kierunek ju-jitsu cie interesuje? czy sport czy traducja lub jeszcze formy combat. Najważniejsze jest by osoba trenera potrafila spełnic twe oczekiwania i umiała przekazać tobie swą wiedzę. Adresy szkół krakowskich poszukaj w internecie na google. Pozdrawiam :)
  • 0

budo_pioterusan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
:P Zajrzyj na kilka zajęć w różnych klubach po weryfikacji co chcesz ćwiczyć.
Jeżeli interesuje cię sport to tylko u najlepszych a jeśli tradycyjne JJ bojowe to należy poćwiczyć u różnych mistrzów i wybrać tego co cie przekonuje.
Jak jesteś jeszcze chętny agy ćwiczyć JJ to skontaktuj się z Europejską Szkołą Ju-Jutsu w Krakowie Może Ci sie tam spodoba.
Pozdro! :P
  • 0

budo_kastor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie

gdzie warto pojsc na trening ? do jakiej szkoly/trenera ?


No jak masz pytać Kastora to polecam: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lionheart
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piekary Sl.

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
Dud jeszcze prowadzi BJJ w krakowie nie? :) jesli tak to polecam Ci ta szkole
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na Michalowskiego 10 czy 12,
Aiki-JuJutsu
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie

www.ju-jutsu.pl

Na Michalowskiego 10 czy 12,
Aiki-JuJutsu


WSZYSTKO DOBRZE, TYLKO DLACZEGO W GALERII, POKAZANE JEST ZE ZAJECIA PROWADZI JAKIS PAN Z NAPISAMI KUNG-FU NA PLECACH,
MOZE TO JEST KUNGFU-JITSU ?
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
Bo to zdjęcia ze stażu !!!!!! Na staz przyjechac pan z Kung Fu , pokazac im swoje techniki..

A tak wogole to ja trenuje Aikido :)
  • 0

budo_suzuki
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
Ja też jak najbardziej popieram wybór Krakowskiej akademi Aiki Ju-Jutsu jest bardzo duzo dodatkowych mozliwości kształcenia (staże wyjazdowe i na miejscu), dużo gości, w tym zagranicznych "z wysokiej półki", bardzo dogodne i urozmaicone godziny zajęć (codziennie oprócz niedziel), niska opłata 70 zł na miesiąc z mozliwością uczestniczenia codziennie w treningach, bardzo miła atmosfera i doborowe towarzystwo (także po treningach :lol: ), a na dodatek kompetentny, chętny do przekazywania wiedzy i wyrozumiały trener z 3 dan, a wiec same plusy!
Zaprzaszamy serdecznie
suzuki
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
http://jujutsu.republika.pl/
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
sorki :oops:

jj kraków:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
Ja ze swojej strony zapraszam do

Washi Dojo (Goshin Jitsu)
oś.Albertyńskie 36
Szkoła Podstawowa nr 100

treningi w każdą środę i piątek o godzinie 19.30

osobiście muszę przynać że sensei ma bardzo dobre podejście tak do ćwiczących , jak i do sposobu prowadzenia zajęć - ogólnie treningi odbywaja się w bardzo dobrej atmosferze
Bardzo często zapraszani są trenerzy z innych szkół, na bierzaco organizowane są wyjścia na różne seminaria, i co tydzień w weekend odbywają sie treningi w plenerze
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
a ile masz lat?? tak zeby ci powiedziec orientacyjnie zebys sie nie nadział na zbyt wysoka grupe wiekową??
  • 0

budo_adasc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
jeśli chcesz ciężko poćwiczyć, napracować się to polecam Reytana 9 u shihan Sliwki. Różnie o nim ludzie mowią, ale nie znam innej sekcji (a kilka zwiedziłem) gdzie można się jednocześnie dużo nauczyć !!! i ciężko potrenować (nie bezmyślne pompki i scyzoryki tylko konkretne techniki). Na Michałowskiego bardzo jest miło, tylko się spocić trudno, w innych sekcjach o spocenie się równie trudno, a atmosfera różna.
śliwka nie zawsze jest latwy w kontakcie ale ja na treningi chodzę uczyć się i męczyć, a nie przyjaźnić z sensei. :D
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie

ja na treningi chodzę uczyć się i męczyć, a nie przyjaźnić z sensei. :D


ale jeżeli jedno idzie w parze z drugim, to tym lepiej - i dla znajomosci i dla treningu :)

w innych sekcjach o spocenie się równie trudno


polemizował bym ;)
  • 0

budo_magdalena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
Drogi adasc jeżeli wpadasz na to forum by siać zamęt i uprawiać czcze dywagacje jak na forum aikido http://www.budo.net....er=asc&start=30 , proszę Cię skoncentruj się na czymś bardziej konkretnym albo przeszukaj forum w poszukiwaniu tematów, w których kwestia wyższości Szihana Śliwki nad całym swiatem bya już poruszana podobnie jak zagadnienie gdzie sie mozna zmęczyć a gdzie nie, ćwiczenia na prawą i lewa stronę etc.

Twoje wypowiedzi są tak zaskakująco podobne do tamtych, że pozostaje mi przypomnieć, iż rejestracja na forum jednej osoby pod dwoma nickami jest niezgodna z regulaminem - to tak na wszelki wypadek... pozdrawiam
  • 0

budo_adasc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie

Drogi adasc jeżeli wpadasz na to forum by siać zamęt i uprawiać czcze dywagacje jak na forum aikido http://www.budo.net....er=asc&start=30 , proszę Cię skoncentruj się na czymś bardziej konkretnym albo przeszukaj forum w poszukiwaniu tematów, w których kwestia wyższości Szihana Śliwki nad całym swiatem bya już poruszana podobnie jak zagadnienie gdzie sie mozna zmęczyć a gdzie nie, ćwiczenia na prawą i lewa stronę etc.

Twoje wypowiedzi są tak zaskakująco podobne do tamtych, że pozostaje mi przypomnieć, iż rejestracja na forum jednej osoby pod dwoma nickami jest niezgodna z regulaminem - to tak na wszelki wypadek... pozdrawiam



witaj,
w postach staralem sie odpowiedziec lub odniesc to innych postow. Pozostaje mi przeprosić ze nie nauczyłem sie wszystkich poprzednich wypowiedzi o Śliwce , aikido i innych tematach i w zwiazku z tym popełniłem plagiat. Skoro jednak, jak twierdzisz, wcześniej ludzie pisali to samo, to chyba prawde mowie :-) .
Pozostaje mi przeprosić za niedouczenie (na pamięć) - nie obiecam jednak, że się poprawie, bo chyba byłoby mi szkoda na to czasu. Istnieje więc ryzyko, że jeśli otrząsnę się z Twojej krytyki i odezwę się kiedyś tutaj, znowu okaże się mało oryginalny. :-)
Mam nadzieję, że mi to jakoś wybaczysz.
Dziekuję równocześnie za wnikliwą lekturę moich postów w różnych (jeśli dobrze rozumiem) tematach.
Mam jednego nicka - to tak gwoli informacji :-)
pozdrawiam.
adasc
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie
Sliwka to jakis nad zdolny pan ... jak jest Shihanem w Aikido JJ Aikibudo i AikiJuJutsu.... ja bmy chcial miec / byc choc w jednym Shihanem :)
  • 0

budo_adasc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj w Krakowie

Sliwka to jakis nad zdolny pan ... jak jest Shihanem w Aikido JJ Aikibudo i AikiJuJutsu.... ja bmy chcial miec / byc choc w jednym Shihanem :)



coś Ty, tylko ju jutsu :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024