Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalenie tluszczu z brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

anon1337
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalenie tluszczu z brzucha

Czesc, sluchajcie mam problem, a wiec tak warze 71kg moj wzrost to 174

Od 2 miesiecy uczeszczam 3 razy w tygodniu na silowni.

Moj problem jest taki ze jestem " Zalany tluszczem "

Do diet sie nie nadaje bo niestety nie lubie wiekszosci produktow...

Rozpoczelem trening

(przepraszam jesli nie jest dozwolone wysylanie linkow )

I chce spalic brzuch i zrobic go do wakacji

Jesli chodzi o diete niestety nie nadaje sie do niej...

wiekszosci produktow poprostu nie lubie.

Moja #DIETA wyglada nastepujaco

Rano wstaje Jem cokolwiek najczesciej jest to poprostu jogurt ;D

Ide do szkoly i odrazu po szkole ide na trening.

Problem jest w tym ze malo jem ale jak juz cos zaczne jesc to kalorycznie poniewaz niestety

lubie " szybkie jedzenie "

Nie lubie salatek itp

A wiec pytanie czy jesli 3 razy w tygodniu bede robil brzuch z tych cwiczen " oczywiscie bez drazka poniewaz takiego nie posiadam" + silownia .Dam rade spalic tluszcz z brzucha przez 8 miesiecy w takim trybie "


Użytkownik anon1337 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tluszczu z brzucha

Witam na forum. 

 

Z Twojej wypowiedzi wydaje mi się, że masz wygrawerowane pewne stereotypy co do diety a raczej 

 

powiedział bym zdrowego odżywiania się, nie oszukujmy się z większości osób z forum kulturystów 

 

nie będzie ! I większości wystarczy normalne żywienie, jedząc szybkie jedzenie jak to określiłeś trujesz 

 

się po prostu. Co do Twojego "problemu". TEORETYCZNIE jesteś w stanie osiągnąć jakiś tam efekt 

 

ale do póki nie przypilnujesz podstaw żywieniowych na 100 % sukces nie możesz liczyć. 

 

Druga sprawa jak wygląda Twój trening ?


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tluszczu z brzucha

Ten jogurt co zjadasz, to jest jogurt naturalny/jogurt naturalny typu greckiego, czy jogurt owocowy ?

Odnośnie "szybkiego jedzenia", które lubisz, to masz na myśli fast-foody ?

Jogurt owocowy (ze sklepu) jest bardzo niezdrowy i jeśli jesz takie właśnie jogurty, to powinieneś zastąpić je jogurtem naturalnym do którego będziesz dodawał swoje własne owoce - świeże lub mrożone.

Wystarczy zmiksować/zblendować blenderem świeże lub mrożone owoce razem z jogurtem naturalnym.

Wiesz czym taki jogurt owocowy domowej roboty różni się od tego sklepowego ? Tym, że nie zawiera w sobie ani trochę cukru stołowego (sacharozy), ani syropu glukozowo-fruktozowego, których jogurt owocowy ze sklepu może zawierać nawet ponad 60 gram, czyli ponad 12 łyżeczek cukru.

Jedyny cukier jaki zawiera jogurt domowy to ten, który jest w owocach (fruktozę) ale w towarzystwie witamin i minerałów, oraz nieduże ilości cukru mlecznego (laktozy) pochodzącego z jogurtu naturalnego.

Zrobienie takiego jogurtu owocowego domowej roboty, to 5 - 10 minut, a zjedzenie, to maksymalnie 5 minut.

Co do fast-foodów - podobno był jakiś gość, który udowodnił, że jeśli zna się swoje zapotrzebowanie kaloryczne i się ustali ujemny bilans kaloryczny i nie przekracza się go, to można schudnąć nawet na fast-foodach.

Ale na pewno nie jest do zdrowa dieta i w dłuższej perspektywie może prowadzić do pogorszenia się stanu zdrowia.

 

Musisz poprostu nauczyć się gotować i przyrządzać takie posiłki, które są zarówno zdrowe jak i smaczne.

Powinieneś też jeść albo 3 - 4 większe, albo 5 - 6 mniejszych posiłków dziennie.

W każdym posiłku powinno być jakieś źródło białka - albo mięso, albo jaja, albo ryby, albo nabiał.

Przepisy na dietetyczne dania możesz znaleźć albo w internecie albo w dobrych książkach kucharskich.

 

Na początek wyeliminuj ze swojej diety wszystko to co zawiera cukry proste, z wyjątkiem owoców i domowej roboty jogurtów owocowych.

Wyeliminuj tzw. tłuszcze trans, znane również pod nazwą "utwardzone tłuszcze roślinne" lub uwodornione tłuszcze roślinne.

Zacznij pić minimu 4 - 5 szklanek nieposłodzonej, czerwonej lub zielonej herbaty liściastej dziennie.

Nie używaj w ogóle cukru stołowego (sacharoza), unikaj tego co zawiera syrop glukozowo-fruktozowy.

Na początek te rady powinny wystarczyć

 

W kwestii treningu - musisz na siłowni trenować całe ciało ze szczególnym naciskiem na nogi i plecy (najwięcej serii).

Śpij minimum 7, a najlepiej 8 - 9 godzin na dobę.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024