Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak się sprawdza piperyna w odchudzaniu?

piperyna piperine

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

dinana
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak się sprawdza piperyna w odchudzaniu?

Postanowiłam spróbować odchudzania z piperyną, miał ktoś z Was jakieś doświadczenie z takim suplementem bazującym na ekstrakcie z pieprzu czarnego, podobno pobudza procesy trawienne i tym samym przyśpiesza metabolizm. Ja chyba zdecyduje się na piperine burnera ale może polecacie coś innego?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się sprawdza piperyna w odchudzaniu?

Szczerze nie bawiłbym się w jakieś wynalazki tylko skupił na treningu i diecie. Większość supli nie działa lub to działanie jest niezauważalne. Jak dla mnie szkoda pieniędzy.

W magiczne efekty z reklam chyba nie wierzysz.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się sprawdza piperyna w odchudzaniu?

Przede wszystkim niejaki OJAN z forum SFD pisał kiedyś tak:

 

 

Kilka lat temu jadłem pieprz czarny w czasie redukcji. Teraz nie jem a osiągam porównywalny poziom tkanki tłuszczowej. Wtedy pojawiły się problemy z żylakami odbytu. Obecnie nic mi nie dolega.

 

Jak chcesz to stosuj, ale robisz to na własne ryzyko.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się sprawdza piperyna w odchudzaniu?

Nigdy nie stosowałem pieprzy jako stricte suplementów nasilającego redukcję. Wydaje mi się, że to dość niewygodna suplementacja. Lepiej po prostu przygotować sobie mieszankę przypraw (tj. pieprz, chilli, kurkuma, cynamon) i stosować je systematycznie do posiłków. Powoli i stopniowo spowodują intensyfikacje metabolizmu, co pewnie przyczyni się do pomocy w czasie spalania tkanki tłuszczowej ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024