Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie dotyczace trenera VVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_boski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Tak czytam wątek i dochodzę do wniosku, że ktoś sobie chyba chce darmową reklamę zrobić. Osiągnięcia sportowe Piotrka? Te prawdziwe i te, o których od niego usłyszysz to dwie bardzo odmienne informacje. Te pierwsze to mogę na priv wysłać, te drugie to tylko u źródła.
Więc jak już wszyscy zdążyli napisać - pójdź na trening, zobacz. Dwa - jeżeli wiesz kto i gdzie to masz numer telefonu - zadzwoń!
Wcale nie złośliwie - pozdrawiam
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD

Poprostu chcialbym wiedziec czy trenuje u mistrza swiata/europy/ polski.


Był moim uczniem a obecnie sam sobie sterem i żeglarzem - chłopie jak będziesz dalej taki upierdliwy to to zrobię twardy reset
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD

Martius - o taka odpowiedz wlasnie mi chodzilo. Nie interesuje mnie czy trener ma jakas zla przeszlosc z Panem Jóźwiakiem ( z tego co tu czytam to ma). Intersuje mnie tylko to jakim jest trenerem.


VVD93 - otrzymales odpowiedz od wszystkich tutaj ze instruktorem jest dobrym.
Ja znam i Piotrka i Ryszarda i o obu moge powiedziec to samo ze sa dobrymi trenerami. nie interesuje mnie ich konflikt bo zawsze w konfliktach jest tak ze nie tylko jedna strona jest winna. Nie znam sytuacji i nie oceniam. Ryszarda znam od poczatku lat 80 tych kiedy bylem jego uczniem i szanuje go za jego wiedze i umiejetnosci. Piotrka poznalem sporo pozniej bo byl z okresu kiedy ja juz pomalu przestawalem zajmowac sie VVD potem tylko obserwowalem jego zaangazowanie w cwiczenie i prace na rzecz VVD. Od dobrych 7-8 lat go nie widzialem.

Mowisz, ze jest dobrym organizatorem. Mozesz powiedziec jakie imprezy (sportowe oczywiscie) organizowal?
Moga cos sie dowiedziec o osiagnieciach sportowych tego trenera?


Tak jak pisalem ja przestalem sie zajmowac VVD prawie 20 lat temu - w Zyrardowie w Urzedzie miasta zapewne maja odnotowane imprezy VVD w swoim miescie a organizowal je wlasnie Piotrek.

Co do osiagniec to tylko osoby z nim cwiczace na bierzaco moga cos o nich wiedziec.

Ja bardzo sceptycznie podchodze do wszelkiego rodzaju tytulow ;)

Czesto mistrzostwa swiata czy europy wygladaja gorzej niz turniej w Pcimiu Dolnym o pietruszke nawet nie maja pelnej obsady w kategoriach.

W tamtym roku bylem zaproszony jako VIP na miedzynarodowej gali. Startowalo 3 zawodnikow. Japonczyk (przebywajacy w polsce), amerykanin, polak - amerykanin tez mial obywatelstwo polskie oprocz amerykanskiego ;)
Wszyscy mieli po okolo 7 lat - ich zadaniem bylo przez okolo 1 minute walczyc z cieniem i sedziowie okreslali kto wygral.

Gala szumnie nazwana chyba Gala Mistrzow, walki MMA i Mua Thai - no i gala miedzynarodowa - i tak sie rodza mistrzowie i wicemistrzowie gal miedzynarodowych :) :) :)

Dobry trener nie musi byc dobrym zawodnikiem. Dobrym zawodnikiem mozna zostac majac predyspozycje i wole walki oraz mocna psychike a siano w glowie. Ale ktos takiego zawodnika musi uksztaltowac i odpowiednio pokierowac.

Idz i pocwicz jak chcesz miec blisko - jak chcesz cwiczyc VVD u zrodla poszukaj sekcji gdzie prowadzi Ryszard.

Do mnie do sekcji przyjezdzaja z calego wojewodztwa niektorzy na trening przebywaja trase ponad 100 km w jedna strone i to kilka razy w tygodniu a wiec jak sie chce to sie da 8)
  • 0

budo_vvd93
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
ok dzieki za pomoc.

Temat do kasacji :D Pozdrawiam
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Zanim pójdzie do kasacji refleksji kilka - a raczej faktów :

1. Piotr B. ćwiczył VVD - niestety to juz historia - zrezygnował na własną prosbę
2. Piotr B. był niezłym organizatorem staży, mistrzostw jeszcze kilka lat temu - ale nie jedynym, po jego odejściu nadal są organizaowane zarówno mistrzostwa Polski, mistrzostwa Chi Vat(zapasy), staże, sukcesy zagraniczne np. na mistrzostwach Europy, w konkretnym wymiarze miały miejsce juz po odejściu Piotra i niestety nie było tam żadnego z wychowanków Piotra ale z innych klubów owszem.
3. Piotr był instruktorem Viet Vo Dao - ale nie przystapił do Związku czyli nie chciał się dalej rozwijać w strukturach formalnych.
4. Tworząc nowy kierunek - złamał przysięgę instruktorską tzw. "czarnego pasa", która m.in obligowała do nienauczania technik Viet Vo Dao pod żadna inna nazwą bez zgody rady mistrzów. W Vo Dao(nowy kierunek) nie tylko nazwa została zapożyczona lae również techniki czy niektóre formy.
5. Zatem Piotr. B. nie ma żadnego wsparcia ze strony obecnego Związku Sportowego VVD, jak równiez organizacji międzynarodowych IVVD, ICVVD, VO VIET, WTC(word federation of Vit Tai Chi)
6. Jednym słowem równie dobrze uczniowie Piotra w przyszłości moga powiedzieć na bazie różnych spekulacji mentalnych, ze są guru, posiedli pełnię wiedzy i tym podobne i założyć swoją bliżej nieokreśłona szkołę - tylko szkoła bez korzeni, zaplecza porządnej organizacji - to cóż nikt nie wie co to za program, jakie treści i co jeszcze wymyśłi sobie dany człowiek - ja na pewno dzieci swoich do szkoły z tak urwana przeszłościa i bez korzeni bym nie posłał.
7. Ale zawsze co innego spotkać się na płaszczyźnie towarzyskiej i przechylić toast za stare dzieje...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024