Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świeżak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

blow123
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Świeżak

Cześć, mam kilka pytań co do siłowni.

Mam 18 lat i dopiero zaczynam chodzić na siłownię (miesiąc), przeważnie jestem na niej trzy razy w tygodniu wtorek-czwartek-sobota.

Mierzę prawie 180 cm wzrostu i ważę 70kg. 

Zależy mi na nabraniu masy mięśniowej. Odżywiam się zdrowo, o ile to możliwe - mieszkam w bursie, jem to, co dostanę po prostu - ograniczam alkohol, czipsy. Nie jestem przekonany, czy kupić plan treningowy, czy może zacząć jeść jakieś białko (czy na to za wcześnie?). Na siłowni przeważnie robię brzuch (brzuszki, unoszenia nóg, nożyce) oraz klatkę piersiową (wyciśnięcia na ławeczce, ok. 5-7 serii po 10-15 powtórzeń). Dopiero dotarło do mnie, że chodzę bez celu - jednego dnia zrobię te ćwiczenia, jednego te, nieraz po prostu nie wiem co już mam robić. 

Czy kupienie planu treningowego przyniesie efekty? I jak z tym białkiem? Zacząć je przyjmować? Według mnie moja sylwetka nie jest zaskakująca, jestem za chudy jak na swój wzrost.


  • 0

fanatykox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Świeżak
Tak kupienie planu przyniesie efekty, bo patrZąc na twój plan to się prędzej skaleczysz. Co do białka przy takiej masie spokojnie wyciagniesz potrzebna ilość z jedzenia.
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Świeżak

Witam na forum. 

 

Masz bardzo dużo błędów w tym co robisz i ogólnie w podejściu. 

 

Warto pamiętać o tym aby rozwijać całe ciało a nie jak to się mówi zestaw plażowicza. 

 

Oczywiście możesz skorzystać z dostępnej oferty na tej stronie dieta i trening. 

 

Będziesz miał pewność, że wszystkie działania będą skierowane we właściwą strone. 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024