Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki plan i sprzęt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

krsy
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaki plan i sprzęt
Witam.

Postanowiłem zrobic coś ze swoją sylwetka, jestem kompletnym laikiem w sprawach siłowni. Niestety ze względu ze mieszkam daleko od jakiejkolwiek siłowni postawiłem ćwiczyć w domu. Odczytałem się i krótko mówiąc gubię się w tym wszystkim. Dlatego pisze tutaj, prawdopodobnie kupie u was plan+dietę tylko nie wiem jaki zestaw. Aktualna waga to 84kg przy wzroście 182cm. Pracuje na zmiany wiec trening o tej samej porze odpada, tak samo jedzenie, ponieważ pracuje tez w nocy. No ale noe owijając to:

Chciałbym spłaszczyć brzuch, no i podkreślić klatkę i ręce, bo narazie wiszą cycki jak u gimnazjalistki (nie ujmując nikomu).

Mam zamiar zaopatrzyć się w sztangę prosta, łamana, hantle + ławka prosta z możliwością skosu. Budżet niestety pozwoli mi w najbliższym czasie na tyle.

Od dwóch tygodni stosuje dietę ŻP czyli żre polowe, odstawiłem wodę smakową na rzecz zwykłej mineralnej, jadam ciemne pieczywo, ryż brązowy i ciemny makaron. Ogólnie to małymi kroczkami, marchwi, brokuła nie przełknę, owsiana z bananem na śniadanie przechodzi ledwo, ogólnie jadałem bardzo mało warzyw, chyba jedynie sałata, ogórek do obiadu.

Aktualnie mam sztangę fitness 20kg i hantle 4kg, ławkę do brzuszków i wioslarz(ergometr) zacząłem coś tam tym ruszać

Klata, triceps
Dzień wolny
Plecy biceps
Dzień wolny
Nogi barki
Dzień wolny

Po trzy ćwiczenia na każda partie 3 serie 12-10-8 i narazie chodzę w mega zakwasie :)

Na dniach zamówię sprzęt i więcej obciążenia i chciałbym abym wykorzystywał w 100% kaZdy dzień treningu. Mam zamiar w wprowadzić jakieś aeroby typu bieganie czy rower, niestety cały czas ma prace prace przy domu, mała córeczkę no i prace na zmiany, wiec cieżko o trening codziennie, w pracy pracuje fizycznie 8h chodzenia, schylanie itd, cały czas się ruszam.

Nie wiem jaki plan wybrać, czy wykupując plan ktoś mnie poprowadzi żebym zacZal ćwiczyć z głowa i efektami? Dobierze dietę tak żebym jadł z chęcią a nie wymuszał w siebie oblesnego brokuła np. :)

Czy po wykupiwniu plan bedzie dobrany do sprzętu jaki będę posiadał.

Zastanawiam się nad treningiem FBW jak zakupie już sprzet

Poniżej zamieszał aktualne zdjęcie mojej sylwetki, prosiłbym o porady.

Link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przepraszam za błędy i literówki ale pisze z telefonu, pozdrawiam
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki plan i sprzęt

Witam na forum :) 

Jeżeli masz taki dylemat to możesz śmiało dokonać zakupu planu ! 

Absolutnie nie przejmuj się, będziesz miał ankietę w której zaznaczasz swoje preferencje, co lubisz jeść czego 

 

nie, jaki sprzęt posiadasz oraz jaki mas ztryb, również masz kontakt telefoniczny. 

 

Na marginesie, mamy sporo zadowolonych użytkowników którzy zamówili na tej stronie plan. 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024