Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w treningu dla swiezaka, od czego zaczac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

marek78
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w treningu dla swiezaka, od czego zaczac?
Witam,
mam 18 lat, zawsze bylem bardzo niski ale rok temu zaczelem gwaltownie rosnac co spowodowalo ze jestem teraz bardzo chudy. Szybka przemiana materii praktycznie nie pozwala mi przytyc. Przez pewien czas regularnie cwiczylem ale brak masy noi efekty marne. Nie chce sie sterydowac, mam znikome pojecie o odzywkach i tu prosba o jakies rady. Czy zakup bialka bylby dobrym rozwiazaniem? W innych tematach przeczytalem o kapsulkach zwiekszajacyh laknienie ale wydaje mi sie ze mimo wszystko jem duzo.. Prosze o jakies rady
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu dla swiezaka, od czego zaczac?
Musisz spożywać wiecej kalorii niż przepalasz.W twoim wypadku nei białko tylko gainer
  • -1
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

marek78
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu dla swiezaka, od czego zaczac?
Litwin dzieki wielkie, chcialbym jeszcze spytac o kilka rzeczy odnosnie tego produktu.
Jest to w pelni dozwolony srodek, nieszkodliwy dla zdrowia? Nie chce zostac kulturysta a jedynie wymodelowac troche cialo na wakacje. Zakup jednej paczki zapewne nie wystarczy. Orientujessz sie moze w jakim czasie beda widoczne jakies efekty i ile takich paczuszek trzeba zjesc? :P
Czy cos takiego ma w ogole sens w regularnych domowych treningach (pompki, brzuszki, hantle, ekspander) ?

Bylbym wdzieczny za odpowiedz na wszystkie moje pytania, dzieki.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu dla swiezaka, od czego zaczac?

Litwin dzieki wielkie, chcialbym jeszcze spytac o kilka rzeczy odnosnie tego produktu.
Jest to w pelni dozwolony srodek, nieszkodliwy dla zdrowia? Nie chce zostac kulturysta a jedynie wymodelowac troche cialo na wakacje. Zakup jednej paczki zapewne nie wystarczy. Orientujessz sie moze w jakim czasie beda widoczne jakies efekty i ile takich paczuszek trzeba zjesc? :P
Czy cos takiego ma w ogole sens w regularnych domowych treningach (pompki, brzuszki, hantle, ekspander) ?

Bylbym wdzieczny za odpowiedz na wszystkie moje pytania, dzieki.

Gain bolic jest w 100% nieszkodliwy dla zdrowia, legalny i nikt nie powinien robić ci z tego powodu problemów (gainer to "sproszkowane jedzenie" czyli możliwe że wcześniej to był makaron z serem :P oczywiście gainery to substancje syntetyczne, opis że to makaron z serem to tylko wyobrażenie o składzie). Jak na Ciebie zadziała to będziesz wiedział jak spróbujesz, efekty mogą być za tydzień albo wcale, zależy od diety, treningów itp. itd.
  • 0
Dołączona grafika

Antos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Taekwondo
    armwrestling
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:150
  • Waga [kg]:89

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu dla swiezaka, od czego zaczac?
Wiecie ja słyszałem że przed 22 rokiem życia nie należy robić żadnej diety! nie wiem czy to prawda ale ja jak dotychczas się do tego stosuje.... jak zaczynałem myślałem o dietach i innych cudach ale nie robię tego tylko jem ile mogę i kiedy tylko mogę.
Gainery biorę co dwa miesiące opakowanie 4kg... i dobrze mi przychodzi w takim połączeniu:)
Dieta w moim przypadku odpada przynajmniej jeszcze przez kilka miesięcy...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024