Nitrobolon II powder czy energizer?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Osobiście nie testowałem nowego (tj. Energizer), ale patrząc na skład wygląda na o wiele bogatszy. Jak wygląda w praktyce, będziesz musiał sam się przekonać. Z tego co pamiętam są do kupienia mniejsze porcje, więc warto najpierw zakupić w celu sprawdzenia.
Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czy juz jestem emerytem - padlo moje biodro |
KARATE |
|
|
||
JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ??? |
CAPOEIRA |
|
|
||
Stringi czy gacie??? |
ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny |
|
|
||
Czy suple są podsypywane nielegalnymi dodatkami... |
Inne sporty |
|
|
||
MMA/pieniadze/gielda/akcje... czyli jak zarobic 100 000$... |
MIXED-MA |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Kreatyna + beta-alanina- Ponad rok temu
-
Somatodrol opinie- Ponad rok temu
-
Kreatyna kilka pytan- Ponad rok temu
-
Wzmocnienie- Ponad rok temu
-
T5 + Lipodrene Hi Tech, jak połączyć?Cajmer - Ponad rok temu
-
Formexplode czy działa?- Ponad rok temu
-
Jakie suplementy- Ponad rok temu
-
OSTROVIT WPC 80.eu- Ponad rok temu
-
TCM Olimp 1100 caps- Ponad rok temu
-
Dawkowanie krety mono, nitro, bety- Ponad rok temu




Ponad rok temu
