Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa? Rzeźba? Siła?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

bazylia
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masa? Rzeźba? Siła?
Witam wszystkich, po półrocznej przerwie... zajrzałam na forum po raz pierwszy, bo chciałam schudnąć- nie czułam się dobrze z 10 kg które niegdyś przybrałam. Nie chciałam tylko pozbyć się zbędnego tłuszczu, ale poprawić jednocześnie sylwetkę, stąd decyzja o wejście na to właśnie forum. Dziękuję za całą waszą wiedzę, którą się tu podzieliliście. Zarzuciłam 8 kg i nie wiem co dalej, stąd ten temat. Jest lepiej, ale chcę żeby było jeszcze lepiej....
Naczytałam się sporo, że budowanie masy mięśniowej i jednoczesna redukcja tłuszczu jest nie możliwa.... a szkoda :P
Nie wiem na jaki plan treningowy powinnam się zdecydować... masa? siła? Zależy mi na obu z nich.
Podam trochę informacji o mnie:

Wiek 27 l
Płeć kobieta
Wzrost 167
Waga 55 kg (wcześniej 63)
Staż marny. Od pół roku ćwiczę w domu, zrzuciłam 8 kg, a zajęło mi to tyle czasu, bo przy okazji wypracowałam trochę mięśni. Wiem, wiem, że masa i redukcja w jednym jest nie możliwa, ale powoli, powoli, przy zbilansowanej diecie taki otrzymałam efekt, z czego jestem super zadowolona. Tylko co teraz? Ktoś fachowo doradzi? Jestem kompletnie zielona... bardzo chciałabym mieć piękna fit sylwetkę, tylko jak ją zrobić?.... od czego zacząć?

Użytkownik bazylia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa? Rzeźba? Siła?

Witaj

Ja proponowałabym jakiś trening siłowy (FBW, SPLIT) połączony z treningiem aerobowym czy interwałowym. Możesz spróbować jechać na zerowym bilansie i zobaczyć jak Ci to wszystko idzie. A jak nie to lekki ujemny. Ważna jest tutaj jeszcze dieta. Jeśli masz jakiś plan wrzuć go oraz dietkę to ocenimy ;)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa? Rzeźba? Siła?

Wydaje mi się, że masz podobny problem jak moja żona. 

 

Schudła do 55 i była bardzo szczęśliwa, różnica 12 kg ale nagle staje na wagę i wskazówka 57...

 

oczywiście panika, będę mniej jadła, nie będę tego robiła, tam tego....haha a różnica polegała na jednym 

 

po schudnięciu była po prostu chudą, szczupłą dziewczyną a teraz przybyło jej mięśnia. 

 

Tak że kilogram kilogramowi nie równy :P 

 

Najlepiej dodaj zdjęcia do i po a my ocenimy co bęzie lepsze. 

 

Pozdrawiam.


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

bazylia
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa? Rzeźba? Siła?
Nie mam zdjęć przed, no ale był ze mnie taki mini pączek. Oponka na brzuchu i cellulit na udach. Teraz jestem szczupła, a chcę być bardziej fit niż po prostu chuda. Nie mam się czym pochwalić żeby wrzucić tu jakieś zdjęcia, ale skoro pomogą to dobra, coś zorganizuje. Tylko jak to zrobić?...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Nie wiem, czemu to zdjęcie się obróciło... :/


Ania (domyślam się, że tak masz na imię), czyli sugerujesz jednak trening siłowy a nie na masę? Planu jeszcze nie mam, dopiero zabieram się za to wszystko... a to dla mnie kompletny kosmos... jak tylko będzie gotowy to wrzucę, najpierw chciałam się dowiedzieć jaki to w ogóle ma być plan, bo nawet co do tego miałam wątpliwości...

Użytkownik bazylia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa? Rzeźba? Siła?

Najlepiej załaduj zdjęcie na tinypic skopiuj link i wklej. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024