Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cieżki przypadek

Tragedia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ogrrr
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cieżki przypadek

Witam

 

Chciałbym się delikatnie poradzić :) Krótki opis sytuacji, wzrost 2 metry waga około 120kg nie ma tragedii jednak wypadało by wyrównać do równej setki (Nie wyglądam tragicznie, kiedyś trenowałem sporty siłowe) Gdzie ten ciężki przypadek ? Rozkład mojego dnia, masakra... 

 

Pracuje jako kurier: dzień pracy zaczynam o godzinie 6 (zawsze mam problem wstać) wiec startuje bez śniadania, na magazynie kawa z mlekiem, około godziny 9 startujemy w teren gdy żołądek jest już na ssaniu wpadam do sklepu i biorę to co w sumie jest pod ręką, a jednocześnie nadaje się do ręki (Jogurty pitne + bułki, bułki + jakieś parówki/kiełbasa, bułki słodkie, rogalik)  Zależnie od zaopatrzenia sklepu i ochoty tak wiem porażka ;( i zazwyczaj po takim "Śniadaniu" już do wieczora post. Czasami gdy jest trochę luźniej z czasem, staram się złapać coś na ciepło (kebab, kuchnia polska lub azjatycka) Zależnie gdzie mi wygodniej podjechać. Oczywiście zdarzają się też takie dni w których od rana do nocy nie zjem kompletnie nic i też jakoś żyje. Kolacja raczej standard jakieś kanapki...

Z napojów przez dłuższy czas głównie coca-cola (nie bijcie), aktualnie woda muszynianka (czasami kupie puszkę coli ale raczej rzadko).

Odnośnie aktywności: w pracy sie nabiegam, a jednocześnie dużo siedzę, Po pracy od miesiąca żeby nie wiem co się działo obowiązkowo minimum 3 razy w tygodniu na razie jeszcze ogólnorozwojowy + bieżnia/rowerek i brzuszki.

 

Problemów ze zdrowiem o dziwo !! jeszcze nie mam, warto było by zadbać o taki stan. 

 

Tak wiem ze taki tryb prowadzi tylko i wyłącznie w jednym kierunku :( Dlatego pisze ten temat.  Technicznie nie możliwe jest abym zastosował taka prawdziwą dietę, pomimo szczerych chęci.  

Licze na jakieś cenne wskazówki żywieniowe, w stylu "Zamiast 3 pączków, Kup pół kilo jakiegoś mięsa/owoców/sera etc zjedz na dwie tury w odstępie jakiegoś czasu" "Przed treningiem fajnym i szybkim posiłkiem będzie..." "Na kolacje staraj sie unikac" Itp itd.Nie mam żadnych przeciwskazan smakowych do niczego. Może warto w międzyczasie wdrożyć jakieś suplementy? Kasa w tym wypadku nie ma znaczenia. Wiadomo że nie uda się utrzymać parametrów, jednak trzeba próbować wszystkimi dostępnymi środkami dążyć do celu :)

 

Mój każdy dzień wygląda inaczej i nie da się wydzielić konkretnego czasu na posiłki, Jednak będę robił wszystko aby mniej więcej trzymać się jakiegoś planu. Podobnie jest z treningami, czasami jestem o godzinie 15, a czasami na 20 ledwo się wyrabiam.  

 

Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki jak i również słowa słusznej krytyki :)


  • 0

Got2be
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Lokalizacja:SDZ
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:103
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:130
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:79

Napisano Ponad rok temu

Re: Cieżki przypadek

Wiesz, że dal chcącego nic trudnego?
NIe masz czasu na śniadanie? IF jak znalazł.
Odpal jakiś kalkulator, wylicz zapotrzebowanie.
Później , jeżeli nie masz czasu- policz ile musisz zjeść torebek ryżu, kaszy, podziel też mięso na porcje, wrzuć do jednego (nawet tak można!) gara, zrób z tego kilka porcji i masz z głowy.

Sadze, że po tygodniu wprawy zajmie Ci to max godzinkę.

Zawsze możesz też ściągnąć MFP na telefon i dodawać tak produkty które kupujesz, żeby jak najbardziej zbliżyć się do swojego zapotrzebowania


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Cieżki przypadek

Skoro wiesz, że łamiesz wszystkie podstawowe zasady zdrowego odżywiania to radzę zacząć od solidnego przygotowania teoretycznego. W tym celu odsyłam do poniższych tematów gdzie znajdziesz masę cennych informacji na temat tego czym jest dieta i jak należy sie odchudzać:
 

Pojedyncze pytania - dieta

Zbiór najważniejszych tematów i informacji o diecie

Jak spalić tłuszcz na przykładzie diety zbilansowanej?

Przykładowe diety na redukcje


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024