Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

wirg
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta

Siemka

 

Mam problem ponieważ przy wzroście 180cm ważę ok. 62kg co w ogóle mnie nie satysfakcjonuje wręcz przeciwnie, źle się z tym czuje (jestem niemalże chudszy od mojej dziewczyny) Więc mam pytanie do was co mógłbym robić żeby jakoś przytyć, od razu mówię, próbowałem różnych diet na masę i po pewnym czasie jedzenie mniej więcej tego samego mnie już nudziło. Do różnych odżywek też za bardzo mnie nie ciągnie ale jak będzie trzeba to się w nie zaopatrzę. Co do siłowni, nie wiem, wolałbym samą jakąś dobrą dietę bo na razie nie zależy mi żeby być jakoś nie mam w ogóle chęci na ćwiczenie na siłowni. Byłem tam parę razy i źle się czułem będąc chudym otoczony przez stado mięśniaków. Sylwetka, tu nie jestem pewien wydaje mi się, że nie jestem ektomorfikiem ponieważ nie jestem jakimś suchoklatesem. Jestem dosyć szeroki w barach, dobrze umięśniony (zwłaszcza nogi bo trenuje piłkę nożną i lekkoatletykę), żeber także mi nie widać, klatę mam dobrze zbudowaną. Swego czasu chodziłem na zajęcia korekcyjne gdyż miałem wady postawy i rehabilitantka powiedziała mi to samo, że mam ładną klatę i jestem silny. Także prosiłbym was o jakąś pomoc w tym temacie byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dzięki :)


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Cześć. Po pierwsze dodatni bilans kaloryczny! Jeśli nie tyjesz na +500 to nabijasz od razu 1000  :lol: Nie  koniecznie węglami możesz tłuszczem zwiększyć. CO do jedzenia nie dziwie się, że CI się znudziło skoro jadłeś to samo. Dieta przeważnie się nudzi jeśli jest monotonna. Masz duży wybór więc nie musisz się ograniczać co do jednego źródła białka, węgli i tak dalej. Przyprawy dużo dają. Co do ćwiczeń okej możesz nie ćwiczyć, ale jak zauważysz, że się zalewasz możesz wrzucić na początek jakiś trening w domu np. kalistenikę -fajna sprawa.Ale jednak proponowałabym Ci chociaż przejażdżki rowerowe z dziewczyną na początek ;)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


wirg
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Na rowerze jeżdżę często, tygodniowo robię ok 120km 


  • 0

Kameleon688
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Staraj się aby zwiększać swoją wagę tygodniowo od 0,1 do 0,2 kg. Wiecej nie ma sensu bo sie zalejesz, wiec nie polecam ci zwiekszac na raz 1000 kcal jak radzi ci Ania. Jest to również nie zdrowe bo to szok dla organizmu z dnia na dzien zwiekszyc odrazu 1000 kcal. Co do treningu jak mówi Ania Kalistenika powinna wystarczyc :) .


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Również jestem zdania, że taka drastyczna nadwyżka (czyt. 1000 kcal) nie będzie niczym ok dla organizmu. Po prostu szybko zostaniesz miśkiem, co potem będzie trudne do przerobienie ;). Lepiej stopniowo co 150 kcal zwiększać swój dotychczasowy bilans - stopniowo tzn. analizując postępy ciała. Jeżeli zauważysz, ze waga stoi w miejscu dopiero wtedy podbijasz kaloryczność.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024