Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

believetoachieve
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?

Witam. Aktualnie trenuję od 4 lat to znaczy czterema latami nie można tego nazwać ponieważ zdarzały się przerwy... na tą chwilę mogę powiedzieć tylko że regularnie ciągnę siłownię już 5 miesięcy od jutra leci 6 beż najmniejszych przerw i od dłuższego czasu staram się być coraz bardziej oczytany w sprawach SAA. I tutaj mam do was kilka pytań (bardzo bym był wdzięczny gdyby na wszystkie moje pytania została udzielona chociaż jedna odp :turned: ) mianowicie:

1. Nie chce brać mety ze względów na jej hepatoksyczność (przynajmniej tak słyszałem) oraz sam fakt że mówi się że niesie szereg skutków ubocznych w porównaniu do zwykłej iniekcji a z tym problemu nie ma bo igła to pikuś jeśli mam być szczery ;d no więc skończmy owijać w bawełnę. Na pierwszy cykl chciałbym testa enanta dlaczego enanta? bo nie chce kłuć dupy co 2 dni... a chociaż 4 a NAJLEPIEJ 5 minimum. No więc pierwsze pytanie jest takie czy jest sens bić powolutku do celu? czyli co e4/5d po 100mg? czy tak jak mój znajomy twierdzi że będzie mi się chciało jedynie co to bardziej ruchać  :lol:

2. Co po cyklu? no tak... odblok tylko mam dylemat ponieważ rozmawiając z nim stwierdził że po 100mg nie ma sensu dawać odbloku ale jakoś rozum i sumienie podpowiada że jak nie wezmę to będzie źle. I tutaj znam odblok typu: nolvadex/clomid i jakoś clomid chyba bardziej mi przypada do gustu więc też pytanie czy jest on odpowiedni do testa czy co innego? lub tak jak mówi znajomy "nie ma sensu brać po 100mg odbloku" ?

3. Skąd odblok najlepiej? najlepiej to chyba poszedł bym do apteki i poprosił o clomid czyli ten cały Clostilbegyt tylko z tego co wiadomo jest na receptę więc co zrobić w takim wypadku?  :rtfm: 

4. Czy np kilka miesięcy po cyklu albo od razu po cyklu może wystąpić gino poprzez estry? albo jak z syfami na plecach? aktualnie plecy mam czyściutkie nawet jednego zaczerwienienia nie ma więc to dobrze ale jak będzie na cyklu i po? w końcu lato prawie... (też sobie porę wybrałem na cykl)

5. Spadki po cyklu. Ogólnie słyszałem o tym że poza michą warto wrzucić krete mono pod koniec cyklu żeby zatrzymać wody ale tutaj też pytanie czy z czasem spada WSZYSTKO co zbudowane na cyklu i wrócę do starej formy jeśli nie wezmę za jakiś czas znowu?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?

Ile lat? Jak wymiary i wyniki siłowe?


  • 0

believetoachieve
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?
Jest ankieta na forum żebym wiedział co dokładnie opisać? :)
  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?
1 meta jest toksyczna,jesli sie dobrze zabezpieczy wtedy żadnych skutków ubocznych nawet nie odczujesz.
Na pierwszy cykl raczej wybiera sie krótki ester czyli prop.
Nigdy niewiadomo jak organizm przy pierwszym kontakcie z saa zareaguje,przy krótkim estrze mamy możliwość szybkiego przerwania i zejścia z cyklu.
Przy enanie jako długim estrze w przypadku komplikacji może pojawić sie już problem.
100mg enana to jedynie szkoda dupy,efekt bedzie bardzo mizerny .

Co do odbloku jest niezbędny ,doping to nie zabawa .
Clomid na odblok ok,jesli cykl bedzie trwał ponad 8 tyg wtedy należy do odbloku dodac HCG .
Clomid dostaniesz u dila od którego bierzesz doping,jesli ktos sprzedaje sterydy to ma i środki na odblok.

Gino i syfy sprawa indywidualna organizm u jednego sie pojawi po pierwszym cykl a inny bedzie leciał dłużej na koksie i nic nie wystąpi.

Wczesniej czy później spadki i tak nastąpią,wiadomo jesli po cyklu nadal trenujesz ,trzymasz michę to spadki będą mniejsze.
  • 1
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

believetoachieve
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?

Powiedzcie mi jeszcze jeśli możecie. Mianowicie wolałbym enanta niż propa ze względów trochę finansowych oraz tego kłucia dupy. Czy dobrze bym zrobił próbując od razu enanta na pierwszy cykl? czy raczej mogę źle na tym wyjść?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?

Jest ankieta na forum żebym wiedział co dokładnie opisać? :)

Odpowiedz tylko na to co pytałem, ankiety zbędne ;)


  • 0

damian 123
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, muzyka,itp.
  • Staż [miesiące]:3 lata
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:?
  • Pas [cm]:94
  • Udo [cm]:?
  • Przysiad [kg]:?
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:?
  • Waga [kg]:77

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?

Witam nosze się z zamiarem zrobienia sobie cyklu.

 Metanabo 100 szt l+ boeldenon 10 szt

Obecnie jestem na cyklu creatynowym który zaraz mi sie kończy, dodam iż biorę do niego , carbo, aminokwasy, białko serwetkowe, witaminy one day,oraz mam w miarę ułożoną dietę. Ćwiczę  już dobre parę miesięcy bo długiej nie obecności na siłowni , około 6 lat.

Wcześniej brałem metanabol+ omnadren ale zupełnie bez głowy. Prosiłbym o jakie rozsądne rozpiski aby sobie krzywdy nie narobić. Razem z odblokowaniem  osłonkami itp. Opisy tylko od doświadczonych . Wiek 35 lat, waga 78kg, wymiary łapa 39cm reszty nie mierze.


  • 0

olek2016
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?

No to najpierw ankieta , ale jak już to zupełnie bez sensu boldka do mety zamień go na teścia może był długi enan lub cypio , 10 ml boldka samego nic ci nie da do boldka musi być baza w postaci testosteronu , pozatym bold bardzo długo się wkreća od 4-6 tygodnii i cykle z nim należa raczej do długich , dokup teścia jak już chcesz brac tego boldka to też dokup jakis flakon mete wrzuć na początku cyklu po 30 mg dziennie długi teść 250 mg e5d , ale na początek ankieta i chłopaki pewnie coś ci pomogą :)


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl. Na co uważać i na co się przygotować?
Damian załóż własny temat a tak pozatym,Bold bez teścia porażka i brak wiedzy by brać sie za doping.
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024