Skocz do zawartości


Zdjęcie

Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

turinabol

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

domekwrabce
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

Witam. Pytanie w stylu kolega kolegi co ma kolegę prosił żebym się spytał :D . Sprawa wygląda tak planuję brać Turinabol gen-shi jak na zdjęciu 100tab 10mg, i mam pare pytań. Plan jest nabrać jeszcze około 3 kg i żeby wyczyściło mnie z odrobine tłuszczu. Diete dość długo trzymam i nabrałem juz 6 kg ale nagle stanęła i nie chce ruszyć nic więcej. Wiem że trzeba zmienić diete ale jestem zbyt leniwy więc komentarze w stylu po co jak można zrobić dieta są zbędne :)
Znajomy powiedział żebym brał 3 tabletki dziennie ale on jest z tych nieśmiertelnych :) wiec zastanawiam się nad 1 żeby wrzucić delikatny cykl i pytanie czy nie bedzie to za mało?? 
Chciałbym to brać ze spalaczem Thermo speed czy ma to sens?? 
Znajomy mi mówił żebym osłonę na wątrobę dopiero zaczał brac po cyklu. Zastanawiam się czy nie brac przez cały cykl plus jeszcze pare dni wczesniej. 
Zastanawiam sie tez nad osłona na żołądek i jelita czy jest sens przy tam małym cyklu?? 
Pozdrawiam 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

Jaki wiek, staż, wymiary, wyniki siłowe?

 

1 tabletka bez sensu, 3 tabletki to też za mało, tym samym tury braknie, dokup drugie 100.

 

Kolejna rzecz nie poprawisz diety to i cykl nie ma sensu, bo nie dość że efekt będzie słaby to po odstawieniu wrócisz do poziomu wyjściowego. Nikt też nie mówi o jakiś mega zmianach, bo wystarczy zmienić pare szczegółów.

 

Orale jadą po całym układzie pokarmowym, niestety sam przez nie dorobiłem się problemów z jelitami.


  • 0

domekwrabce
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

Nie pisałem wieku ani wagi bo myślę, że wiek i waga nie mają żadnego wpływu na to czy brać osłonę na watrobe przez cały cykl czy tylko po. 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

Wiek ma większe znaczenie, bo nie wiem czy nie pisze jakiś gimnazjalista, który wyląduje po koksie w szpitalu i rodzice nie nagłośnią sprawy w tefałenach że mu na takim i takim forum kazali tak i tak brać koksy. Reszta ma znaczenie choćby przy doborze dawkowania, a dobór dawkowania na to czy brać osłonkę na wątrobę czy nie i jaką.


  • 0

domekwrabce
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

wiek 27 lat trenuje już pare lat głównie boks z 9 lat siłka amatorsko waga 86 kg ostatnie 4 miesiecy przybrałem 5 kg trzymałem diete ale niestety sporo poszło w brzuch i chciałem zeby mnie troche wyczyściło i przy okazji nabrać troche miesa jeszcze jakieś 2-3 kg


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

Przedewszystki dawka stanowczo za mała, a jeszcze licząc że towar nie będzie prosto z apteki to już w ogóle.

Dokup tej tury i pojedź z 2 miesiące po 50mg dziennie, mniejsze dawki raczej są bez sensu tymbardziej że pieron wie ile w tym gen-shi w realu siedzi substancji czynnej.

 

Osłonki z ekonomicznych i dobrych polecam nac, bierz podczas cyklu i po nim do momentu gdy wątroba dojdzie do siebie. Co do diety i reszty masz wyżej, jeśli czegoś zapomniałem pytaj.


  • 0

domekwrabce
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

dzieki za odpowiedz. Doradził byś mi jeszcze czy można to brać równocześnie ze spalaczem thermo speed? Oczywiscie do tego białko i bcaa


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Turinabol+ spalacz thermo sped i inne

można, tylko licz się z tym że spalacz także może obciążać wątrobę


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024