Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna Pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

buzdygan
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna Pomoc

Witam, zaczne od malego zapoznania mojej osoby
Nazywam sie Piotr. Mam 15 lat, przyjdzie koniec wrzesnia bedzie 16. Waze aktualnie 92kg, mierze 186 cm.
Przechodzac do konkretow - brak mi motywacji.
Mialem swoj zloty okres - bylo to jakos rok temu, wazylem 106 kg, schudlem 20 kg w 4 miesiace, w bicepsie 40 cm (aktualnie 37), na klate wyciskalem 100 kg (aktualnie przy pelnych gaciach 80) i nagle cos peklo. Zaczalem podjadac slodyczy, ktore wczesniej ograniczylem do 0, przestalem cwiczyc i koniec. Od pol roku chodze na muay thai, aktualnie kontuzja mnie wykluczyla, lecz kwestia tygodnia i wracam do treningow. Chcialbym sie wziac za siebie, pare razy juz zabieralem sie na jakis maly maratonik albo na jakis drazek by sie popodnosic. Jak juz sie tam wybieralem to zaraz zbaczalem z kursu i zaraz koledzy, konsola, komputer.... Potrzebuje jakiegos kopa. Czasami potrafilem wstac o 3 w nocy i robic pompki, brzuszki, przysiady przez godzine. Chcialbym wrocic do tych czasow i potrzebuje pomocy. Jest tu ktos kto moglby mi cos doradzic?

A jeszcze dodajac chcialbym uzyskac jakies porady dot. zwiekszenia objetosci w bicepsie, klatce i wyrzezbieniu plecow. To jest moj aktualny cel, bo nogi zrobia mi sie na muay thai, gdzie trener na rozgrzewce potrafi je wymeczyc na caly dzien. 


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna Pomoc

Motywacja ? Albo dążysz do otyłości co spowoduje, że w przyszłości będziesz miał problemy z sercem, ogólnie

 

problemy zdrowotne, prawdopodobnie nie akceptacja w społeczeństwie (jak to często bywa), mniejsza 

 

popularność u dziewczyn.

 

Albo dążysz do zwinności, dobrego wyglądu i DOBREGO SAMOPOCZUCIA !!!!!

ROBISZ TO DLA SIEBIE I SWOICH BLISKICH tyle w temacie. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024