Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan i porady

Plan.treningowy.porady

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

niemampomysłunanick
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan i porady

Witam.Chciałbym zmienić coś w sobie i jest to zarówno siła i sylwetka . Staram się nie jeść syfu jem zdrowe produkty warzywa owoce mięsa itp w ramach podstawowej "diety".Największy mój kompleks  to siła nie jestem jakoś specjalnie silny i wśród ludzi w moim otoczeniu wypadam  nie najgorzej ale chciałbym by było lepiej.Mam 180cm wzrostu i około 79 kg wagi .Jestem w stanie tylko 3-4 razy podciągnąć się na drążku a chciałbym więcej . Zrobiłem sobie prosty drążek oraz mogę zrobić jeszcze kilka podstawowych rzeczy ponieważ mam materiały i sprzęt niestety nie wiem co zrobić .Jako , że tak jak wspomniałem wcześniej niezbyt dobrze podciągam się to rozważam zakup powerband'a który dodatkowo umożliwi wiele innych ćwiczen poza zakupem powerband'a już wcześniej nabyłem od kolegi hantle z bitumicznymi talerzami o łącznej masie 15kg i 2 gryfy do hantel .Proszę o porady i prosty plan ćwiczen na całe ciało z wykorzystaniem hantli i ciężaru własnego ciała oraz jak często mam ćwiczyć według tego planu . 


  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan i porady
Dobrym planem bedzie plan FBW - full body workout 3 razy w tygodniu :) na naszej stronie sa przyklady takich planow ;) mozesz pomieszac z cwiczeniami na wlasnym ciele :) tez znajdziesz w internecie wystarczy ze wpiszesz np cwiczenia kalistenika :)
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan i porady

Witam na naszym forum :)

 

Jeżeli zależy Tobie na sile z własna masą to poleca połączyć wolne ciężary z Street Workout.

 

Super, że masz drążek , proponuje dorobić sobie poręczy równolegle (szerokość 50-55 cm musisz dopasować do siebie).

 

Jak najbardziej powerband jest dobrą opcją, sam często daje sowim podopiecznym. 

 

Ćwiczenia główne z własną masa:

 

Podciągania
Pompki na poręczy
Pompki klasyczne
Przysiady
Planki

 

z ciężarem bardziej na dobitkę: uginanie ramion, prostowanie na triceps (ale to zobaczysz w trakcie treningów)

 

Trenuj 3 razy w tygodniu. 

 

Podciągania wykonuj najpierw tyle ile możesz bez gumy a dopiero potem z gumą. 

 

piramidka do spalonej serii powinna sprawdzić się. 1-2-3-4-5-6

Pompki na poreczy i klasyczne również możesz wykonywać piramidką ale zwiększać co 2. 2-4-6-8-10-8-6-4-2

Dodatkowo zobacz nasz atlas ćwiczeń z Street Workout jakie ćwiczenia możesz wykonywać ;)

Powodzenia. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024