Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa stoi w miejscu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

daniel33
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masa stoi w miejscu

Siema, mam taki problem otoz waga stoi mi w miejscu, nic nie rusza, mam cala diete rozpisana, wszystko tluszcze wegle bialko sa dobrze ulozone, produkty te ktore powinny wiadomo jakis tam ryz kasza rybki kurak chlebek ciemny wafle ryzowe do tluszczy awokado oliwa orzechy etc, na plusie jakies 600 kcal i nic nawet fat nie przybywa, sila tez nie rosnie w styczniu rosla teraz to mi spadla, ogolem bardzo slabo, wygladac to wygladam w miare bf jakies 10-9 % nogi tez dobre klata tez tylko odstaja mi plecy barki i lapy i wcale one sie nie ruszaja do przodu, tzn nie sa to jakies patyki te lapy straszne no ale bym chcial miec duzo wieksze, nie wiem co z tym zrobic juz mi sie nawet nie chce cwiczyc. Dodam tez ze na samym poczatku silki to z jakis rok cwiczylem bez diety i wgl bez zadnej wiedzy, trening byl przeladowany, od pierwszego treningu lecialem splita zamiast fbw, brak nog, moze u mnie technika kuleje ale zawsze staram sie na to uwazac (nie ma kto mi powiedziec co robie zle poniewaz cwicze sam, ale na ten aspekt staram sie no uwazac) niby po treningu klaty, plecow czy tam nog mam zakwasy po nogach to takie ze siadac wcale nie moge, ale np gdy robie barki to na drugi dzien nic nie czuje zakwasow albo na lapach tez nic nie czuje, tzn no wiem ze zakwasy nie sa dobry wyznacznikiem treningu ale no gdy sa to takie uczucie jest ze cos sie dzieje jednak, po kazdym treningu sie rozciagam przed treningiem tez cardio 5 minut biegu zeby sie dobrze rozgrzac potem rozgrzewka ogolna, i wydaje mi sie ze przykladam sie do tego ale efektow nie widze, niby od czasu gdy mam diete brzuch duzo bardziej widac i te lapy tez jakos wydaja mi sie jakies "lepsze" ale gdy mierzylem centymetrem to nadal jest tyle samo. moze jakas kreatyna by pomogla albo cos z tych rzeczy? Moze zwiekszyc jeszcze kalorie? Np moj kumpel ktory cwiczy 8 miesiecy ma wieksza lape ode mnie i tak go rozwalilo ze nie wiem, a tez nic nie bierze tylko bialko, co prawda on ma trenera ktoremu hajs placi i mu mowi co ma robic wszstyko to moze to mu duzo pomaga, ale bral bialko piec razy na dzien no i jeszcze bialko z diety i brzuch to mu tak wylalo ze masakra. a i jeszcze zapomnialem dodac ze gdy ja zaczynalem cwiczyc wazylem jakies 48/49 kg. moze zrobic sobie np roczna przerwe i za rok zaczac od nowa tak juz z glowa, bo juz nie wiem co mam robic? 

z gory dzieki za pomoc :) 


Płeć : mezczyzna 
Wiek : 18 
Waga : 73 
Wzrost : 175 
Cel treningowy : masa
Staż treningowy na siłowni : 2 lata 
Uprawiane inne sporty : brak 
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full 
Dieta : jest 
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) : - 
Zażywane suplementy : - 
Ostatnio przerabiany plan : p&p 
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) : malutko 




Wzrost
175 
Obwód bicepsa
36 
Obwód klatki
106 
Obwód uda
62 
Obwód w pasie
74 
Waga
73,0 
Obwód bioder
80 
Obwód przedramienia
34 
Obwód łydki
45 


Użytkownik daniel33 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa stoi w miejscu
Piszesz, że zaczynales od 49kg a teraz, po dwuch latach warzysz 73kg..
powiem. Ci że to niezły wynik jeśli chodzi, o przyrost wagi nie masz co narzekać, !
a jak wygląda trening?
jak wyniki siłowe?
jeśli, jest tak że Lapy, naprawdę odstaja, i chcesz je potraktować, naprawdę mocnym treningiem, to są specjalne metody na trening ramion, np ,, - Armagedon"
  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa stoi w miejscu

Masa nie rośnie bo dostarczasz za mało kcal, podbij z węgli lub tłuszczy.


  • 0

daniel33
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa stoi w miejscu
Jeszcze mam takie pytanie czy cheat day co tydzien w sobote moze spowolnic przyrost masy?
  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa stoi w miejscu

Jeśli masz zachowaną nadwyżkę kaloryczną to nie ;)


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa stoi w miejscu

NIe ma takiej opcji żeby spowodował zaburzenia. 

Zwłaszcza jeżeli jesteś na masie.

 

Spróbuj jeszcze węgle podbić, jeżeli tłuszczy nie starcza. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024