Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Karla88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Hej,

jak wiecie jestem na drugiej paczce Trizera i mam już wyrobioną opinię, nawet zachęciłam koleżankę na ten spalacz...

 

U mnie zaczęło się dość niewinnie... 1kg w tydzień, myślę może to woda... w drugim tygodniu podobnie, oho - coś zaczyna się dziać, spalanie poszło w ruch...

 

Koleżanka jak dostała Trizera to nie mogła uwierzyć, teraz jest już po pierwszym tygodniu i nie wiem czy to te kapsułki tak działają czy dieta ale dziewczyny nigdy nie widziałam tak uśmiechniętej, pełnej energii, życia!

 

Mam nadzieję, że uda mi się Ją zachęcić do napisania swojej opinii.

 

:*


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Hej,

jak wiecie jestem na drugiej paczce Trizera i mam już wyrobioną opinię, nawet zachęciłam koleżankę na ten spalacz...

 

U mnie zaczęło się dość niewinnie... 1kg w tydzień, myślę może to woda... w drugim tygodniu podobnie, oho - coś zaczyna się dziać, spalanie poszło w ruch...

 

Koleżanka jak dostała Trizera to nie mogła uwierzyć, teraz jest już po pierwszym tygodniu i nie wiem czy to te kapsułki tak działają czy dieta ale dziewczyny nigdy nie widziałam tak uśmiechniętej, pełnej energii, życia!

 

Mam nadzieję, że uda mi się Ją zachęcić do napisania swojej opinii.

 

:*

 

Myślę, że powodem uśmiechu jest to, widzi przemianę u Ciebie i jest całkowicie pozytywnie nastawiona do Trizera. Skro Tobie się udało to i jej się uda. Wierzy w to i jest pełna nadziei. Zapewne i u niej po tygodniu ruszyła waga, więc widząc efekty cieszy sie. Kto by się nie cieszył? Każda osoba odchudzająca się widząc nawet jeden kilogram mniej jest wniebowzięta. 


  • 0

Karla88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Widzisz RychuP teoria - teorią, a praktyka - praktyką...

 

ciekawa jestem jakie masz zdanie na temat zdrowego odżywiania,

usług dietetyków, IŻiŻ.

 

Najśmieszniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nie stosują danego produktu :D

 

:*


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!
Otóż to teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką.
Dlatego prosimy o dowody.

Czasami nie trzeba stosować danego produktu,bo wiedzieć czy działa.
Wystarczy spojrzeć na skład,patrząc na skład trizera do końca mnie on nie przekonuje .
Jest to jedynie moje zdanie !!!
  • 1
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Nie oszukujmy się - za utratę tkanki tłuszczowej odpowiada dobrze skomponowana dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i aktywność fizyczna : trening siłowy i aerobowy/interwałowy.

Bez tego nawet najlepsze suplementy pozbawią tylko pieniędzy. 

Osobiście nie znam nikogo kto by stosował Trizer - najpierw należy zadbać o dietę, później o odpowiednią aktywność, a suplement będący spalaczem można wrzucić jako dodatek do redukcji, który może delikatnie wspomóc proces utraty tkanki tłuszczowej.


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Karla88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

RychuP: właśnie Trizer to dieta uszyta na miarę + kapsułki, które łykasz 30 minut przed posiłkiem dlatego to jest takie skuteczne!

 

Do każego opakowania dostajesz indywidualnie skomponowany plan dietetyczny uwzględniające tryb życia :)

 

Dlatego mówiłam, że wypowiadają się ci, którzy nie wiedzą o co chodzi :)))

 

:*


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Najlepiej będzie poczekać na realne dowody i przemiany stosujących. Niezainteresowani mogą odpuścić tematy o Trizerze, reszta czekających na efekty niech uzbroi się w cierpliwość na zdjęcia oraz efekty osób które poddały się kuracji tym suplementem. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Co jakiś czas pojawiają się osoby przedstawiające przemianę z Trizerem. Myślę, że tabletki działają, jeśli po prostu zadba się o dietę i ćwiczenia. Widomo, że łykanie każdego dnia tabletek nie odwali za nas całej roboty. To nie są magiczne tabletki, a jedynie tabletki, które wspomagają nasze odchudzanie. Dzięki nim nasz metabolizm będzie pracował szybciej, organizm nie będzie zatrzymywał wody itp. Te wszystkie elementy sprawiają, że łatwiej nam chudnąc. Widząc nawet małe efekty jesteśmy bardziej zmotywowani do dalszego działania.


  • 0

gofer
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Hej,
no ja jestem bardzo zadowolony ze stosowania Trizera, przekonałem się na własnej skórze, że są produkty, które po prostu są skuteczne, a nie są reklamowane jako cudowne środki na odchudzanie, po których zrzuca się dziesiątki kilogramów. Po prostu chudniesz 4-5 kg na miesiąc, bez żadnych trudności, ale to wszystko.

 


  • 0

marudnyjanusz
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Finanse, giełda
  • Waga [kg]:67

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

No właśnie nie wiem jak to jest ze ludzie łapią się na jakieś amerykańskie super mocne produkty, które maja zakazane składniki i do tego nie dopuszczone do sprzedaży w Polsce, zamiast wybierać normalne produkty, o bezpiecznych składnikach, do tego dieta i kilogramy będą leciec elegancko.
Wysoka cena? Ha ha będzie wieksza motywacja! ;)


  • 0

platformyforex.pl - brokerzy forex dla Ciebie :)


Sensei_wy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Czy ktoś ze stosujących Trizer z firmy Fitlabs ma dziennik treningowy? Szkoda, że nie ma potwierdzeń efektów poprzez zdjęcia czy relacje.


  • 0

boniekkpllz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osieczna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Ja widziałem jak moje koleżanki z pracy stosuja Trizera, w kuchni u nas to te produkty, stoją jak herbatki;) Powiem tak – nie wiem czy stosują jeszcze jakas diete, ale zaczynają wygladac naprawdę wow:D


  • 0

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Nie wiem jak u Was, ale u mnie Trizer spalacz tłuszczu zrobil super wynik, wycial tłuszcz z brzucha i jeszcze pozbyłem się nadmiaru wody – wszystko w krótkim czasie 4 tygodnie i -5kg.
Fajna rzecz – nie trzęsą się ręce i nie pocisz się po tym w pracy, tylko normalnie funkcjonujesz.


  • 0

Tomekk2
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Dokładnie, u mnie tez redukcja dobrze idzie, z Trizerem, biore drugie opakowanie i jest już – 7kg, a jeszcze trochę zostało tabsów. Mega fajnych mają dietetyków, pomocnych – modyfikują dietę i dostosowują każdy posiłek, myslalem ze to pic na wode, ale robia naprawdę dobra robote.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Dawajcie zdjęcia bo ciągle tylko słychać o super efektach, a lud jest głodny namacalnych efektów!

 

Dostałem właśnie fotkę od Karli88 na priv, nie udało Jej się wrzucić samej fotki i zrezygnowała, cieszę się, że się nie poddała... 

 

Wynik... -16kg w 3 miesiące, poniżej fotka, którą mi podrzuciła:

b7chom.jpg


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Dokładnie tak, pokażcie jakieś zdjęcia Przed i Po.

Bo mam przeczucie, że osoby piszące na tym forum pochlebne opinie na temat spalacza Trizer dostają jakiś hajs od producenta tego spalacza.

 

Jeśli jest inaczej, to pokażcie zdjęcia.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

listwy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim kupisz Trizera koniecznie przeczytaj!!!

Mi właśnie polecily go koleżanki, hehe – trochę się smialem na początku, ale teraz już się nie smieje.
Wypala tłuszcz jak LUDWIK ;) Powaznie, bralem trochę tych spalaczy, ale Trizer i ich diety dają konkretny rezultat. Spoko, można brac


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trizer, trizer opinie, fitlabs trizer, opinie trizer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024