Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do oceny, problem z brzuchem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Monika_gymgirl
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka, trening siłowy, zdrowe odżywianie
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:161
  • Waga [kg]:53

Napisano Ponad rok temu

Dieta do oceny, problem z brzuchem

Witajcie,

 

Jestem nowa na forum i proszę was o pomoc. Mam 161 cm, staż na siłowni: półtora roku, zaczynałam od 3 dni treningowych, obecnie trenuje 4-5 razy w tygodniu, w tym 2-3xbrzuch. Zanim zaczęłam ćwiczyć moja waga wahała się między 45-47 kg, zależało mi więc na przybraniu na masie mięśniowej. Obecnie ważę 53-54 kg. Mięsnie zaczynają fajnie się zarysowywać jednak mam problem z brzuchem. Jestem typem gruszki a więc tkanka tłuszczowa odkłada mi się właśnie szczególnie w tym miejscu. Dziwnie to wygląda bo jestem szczupła a ten brzuch ciągle jest wystający, mimo że stosuję dietę (6 posiłków) i robię cardio. Dlatego chciałabym się dowiedzieć czy popełniam jakieś błędy w mojej diecie. Wykluczyłam już takie produkty jak masło orzechowe, twaróg chudy, zrezygnowałam z owoców po treningu,  zmniejszyłam ilość tłuszczy. Co jeszcze mam zrobić żeby odkryć w końcu mięsnie brzucha?? Proszę o pomoc.

 

 

Moje wyliczenia: 

Zapotrzebowanie kaloryczne – 1700 kcal  

WĘGLOWODANY: 220g

BIAŁKA: 116g

TŁUSZCZE: 35g

WODA: 3-4 litry

 

 

1.      Śniadanie

- Omlet (60g płatków owsianych, 3 jajka (1 żółtko (7g tłuszczu)) , kakao, cynamon, banan, jedna miarka białka, rodzynki)

- owsianka (60g płatków, 1 miarka odżywki białkowej, banan, cynamon, rodzynki – zalać wodą/mlekiem sojowym)

Zielona herbata z imbirem/z czystka/kawa sypana gorzka

1 KAPSULKA WITAMIN I 1 MINERAŁÓW (olimp vita-min), 2 KAPSUŁKI OMEGI 3

2.      II Śniadanie

- Pół grejpfruta

3.      III Posiłek

- 70g ryżu/60gmakaronu(rzadko)/kaszy + 80g kurczaka/ryby/indyka/wątróbka + 100g/soczewica (25g białka, 58g węgli)+ warzywa (150g)

4.      Posiłek przed treningiem

- 70g ryżu/60gmakaronu (rzadko)/kaszy + 80g kurczaka/indyka/ryby + warzywa (150g)

Sok z buraków – 250ml

TRENING ok 1 litr wody z cytryną

PRZED - BCAA I KREATYNA 2,5g

PO - ODŻYWKA BIAŁKOWA 30g, KREATYN 2,5g

5.      Posiłek po treningu

- 60g ryż basmati (100g-78węgli) + 80g kurczaka/indyka/ryby itp. + warzywa (150g)

6.      Kolacja

- porcja białka

​- garść orzechów, migdałów (30g) 

 

Dołączam zdjęcia. 


  • 0

marikoz

marikoz
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny, problem z brzuchem

Jedną z zalet produktu, jaki stosuję http://trizer.pl jest możliwość odkrycia mięśni. Produkt ten ułatwia spalenie tkanki tłuszczowej. Można go stosować, gdy się chce pozbyć dwóch kilogramów jak i dwudziestu. U mnie przez ostatni miesiąc zniknęło dwa kilogramy i kilka centymetrów w biodrach. Też mam problem z tą częścią ciała i Trizer częściowo już mi pomógł. Po tych tabletkach zauważyłam, że łatwiej mi zrzucić kilogramy. Działam kompleksowo, więc mam pewność, że uda mi się uzyskać sylwetkę z zarysowanymi mięśniami.



Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny, problem z brzuchem

Przede wszystkim , sama napisałaś że zwiększyłaś masę o ponad 5kg. To chyba logiczne, że dojdzie do równoczesnego wzrostu poziomu tkanki tłuszczowej. Póki jesteś w trakcie budowania masy nie dziw się, że zwiększają się obwody. Naturalną koleją rzeczy jest zwiększenie rozmiarów powiększającego się mięśnia. 

 

Patrząc na dietę nie widzę jakichś szczególnie rażących błędów - może poza tym drugim śniadaniem, które taka naprawdę jest, ale go nie ma bo co to pół grejpfruta. Spróbuj włączyć do diety sypki błonnik oraz sok z aloesu (z apteki) na zmobilizowanie pracy układu pokarmowego. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024