Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka z czasem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem
Mozesz wyslac zdjecia :) ale kolega wyzej juz chyba wszystko ci napisal co mozna bylo podpowiedziec ;)
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem

Tak - najlepiej będzie jak wstawisz w tym temacie zdjęcia sylwetki (twarz możesz zamazać).

 

Zdjęcia wrzucisz łatwo na stronie TINYPIC.COM albo Fotosik.pl


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Lukix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem

Zdjecia mam zrobic rano na czczo czy wieczorem ?


  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem
Rano na czczo lepiej zrób ;)
  • 0

Lukix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem
Postaram sie wrzucic zdjecia popoludniu
  • 0

Lukix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem

Zdjecia zrobione rano na czczo

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

moze to rozjasni troche temat i bedzie wiadomo co musze robic :)


  • 0

panijulia

panijulia
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem

Mam problem z zobaczeniem zdjęć. Myślę, że jeśli włączysz do codziennego trybu życia ruch to jak najbardziej samo to uczyni, że Twoja waga spadnie. Dodatkowo możesz podkręcić swój metabolizm już na samym początku. W moim przypadku sprawdził się Trizer http://www.trizer.pl. Jest to spalacz tłuszczu w formie kapsułek, którego zadaniem jest podkręcenie metabolizmu i szybsze spalenie tłuszczu. Jeśli będziesz odpowiednio trzymał dietę, ćwiczył i wspomagał się to dość szybko uda Ci się osiągnąć efekty. Ważna jest systematyczność i chęć do podjęcia walki. Dietę podczas przyjmowania kapsułek łatwo utrzymać, bo produkt powoduje zmniejszenie łaknienia. Nie ma się ochoty na słodycze.



Lukix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem
Nie bede bral zadnych kapsulek bo nie wierze w ich dzialanie. Zreszta czekam na odpowiedzi innych czy tylko redukowac tkanke tluszczowa czy realizowac moj plan treningowy
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem

Jak dla mnie, to możesz zredukować tkankę tłuszczową przez najbliższe 3 miesiące, a potem bierz się za budowanie masy.

 

Co do spalaczy tłuszczu, to istnieją takie, które faktycznie działają, ale na pewno nie są to rzeczy, które powinno się stosować na początku redukcji.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Lukix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem
Jezeli przez 3 miesiace bede redukowal tkanke to potem nie starczy mi czasu aby wzmocnic miesnie do wakacji ;)
  • 0

Lukix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem
Wiec co robic w takiej sytuacji?
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem

Przede wszystkim musisz sobie uświadomić, że przez 3 miesiące cudów nie zdziałasz jeśli chodzi o poprawę muskulatury jednakże jeśli jesteś osobą która ma niewielkie doświadczenie w treningu siłowym, to może zajść u Ciebie zjawisko rekompozycji sylwetki.

Polega to na tym, że oprócz tracenia tkanki tłuszczowej zyskuje się też trochę masy mięśniowej w tym samym czasie.

Zastosuj się do tych wskazówek co pisałem na pierwszej stronie Twojego tematu, a na pewno nie tylko spalisz tłuszcz ale i poprawisz nieco muskulaturę.

 

I pamiętaj, że naprawdę zadowalająca sylwetka, to nie kwestia 3 miesięcy, ale conajmniej 2 lub nawet 3 lat pracy nad nią.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Lukix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem

W takim razie dziekuje kazdemu za kazda rade. Jesli efekty sie pojawia to zdjecia pewnie wrzuce

Tematu nie zamykam jakby ktos jeszcze chcial cos dopisac

Pozdrawiam :)


  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka z czasem
I jak tam idzie? :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024