Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dodatkowe treningi na silowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

CarpeDiem
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dodatkowe treningi na silowni

- Wiek 17 lat

- Wzrost 180cm

- Waga 79kg

- Waga planowana 84kg
- Staż treningowy: Od osmiu lat trenuje judo, na silowni dotychczas bywalem okazjonalnie

- Ile robisz treningów w ciągu tygodnia? 5

 

Jak powyzej. Jestem utytulowanym zawodnikiem w moim sporcie, ogolnie fizycznie jestem bardzo sprawny i dosc silny. O silowni niestety pojecia zbyt wielkiego nie mam, a pojawily sie przede mna wyzwania - musze przytyc, rozbudowac barki, rece i do wakacji chcialbym rowniez poprawic juz niezle zarysowany brzuch. Trenuje w tym momencie juz 5 razy w tygodniu, sa ta treningi wytrzymalosciowe, tzw. treningi na szybkosc oraz techniczne. W tym momencie jestem w stanie jeszcze do tego raz w tygodniu biegac, oraz dwa razy w tygodniu trenowac na silowni, to wlasnie zamierzam robic.

 

Jedyny znany mi moj osiag to 130kg udzwigu "na klate".

 

Teraz pytania do Was - co na tej silowni robic? jak jesc? czy mozliwe jest w ogole zrealizowanie moich celow?


  • 0

pETARDA91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dodatkowe treningi na silowni

Przy tak wysokiej aktywności fizycznej, to na pewno musisz zwiększyć kalorie w diecie, żebyś nie schudł. A na pewno przytyjesz. Plus wystarczająca regeneracja.


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dodatkowe treningi na silowni

Witamy na forum :)
 

Cieszymy się, że odwiedzają nas osoby z różnych dyscyplin sportowych. 

 

Pytanie kluczowe to - w jaką stronę chcesz iść ? Czy zostajesz przy swoim czy zmieniasz kierunek? W jakim 

 

celu chcesz rozbudować barki ? 

 

Ogólnie jak wygląda sytuacja, dla osób początkujących zaleca się trening Full Body Workout - trening całego 

 

ciała. Przez jakieś 4 tygodnie wykonujesz ten trening (niektóre osoby cisną o wiele dłużej, aż obserwują że

 

nie rozwijają się) a następnie wskakujesz na SPLIT, dzielenie treningu na partię. Ten system doradzamy 

 

dla pasjonatów siłowni. Jeżeli dla Ciebie priorytet jednak sztuki walki to przejście na SPLIT z mojego 

 

punktu widzenia będzie nie korzystne. Obstawiał bym na FBW (większa intensywność, utrzymujemy

 

wytrzymałość), tylko nie wiem czy za pomocą tego rozbudujesz partię które wymieniłeś tak mocno (zależy

 

jakich rozmiarów chcesz osiągnąć). Również widział bym tutaj Street Workout w połączeniu z taśmami trx. 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024