Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest nie tak ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

Rakunio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Powinno być dobrze, jedynym sposobem żeby to sprawdzić jest spróbować.

Zważ się na czczo rano, i sprawdź efekty po tygodniu stosowania diety.


  • 0

Feroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Właśnie stoi ta waga , warze się codziennie na czczo i nie rozumiem z czego tu zrezygnować aby to poszło w dół . Białka myślę że jest ok , a mięśnie lecą . Zamienię te posiłki aby węgle były przed treningiem . 

Z tego co się dowiedziałem tutaj jeszcze to cytryny rano oraz tą oliwę zamienić na olej kokosowy rafinowany , na razie smażenie zamieniłem na pieczenie bo nie miałem czasu zakupić ten olej . 

Teraz też wróciłem do pracy więc to odżywianie już się zmieniło . Jak znajdę chwilę to napiszę abyście doradzili i ocenili . Pozdr.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Robiłeś kiedyś badania bądź testy alergologiczne ? Być może w Twoim menu istnieje jeden bądź kilka produktów, upośledzających proces trawienia a co za tym idzie skutecznie utrudnia osiagnięcie zamierzonego celu. Jeżeli sytuacja ta będzie się zmieniać pomimo modyfikacji diety, to radzę spotkać się z lekarzem aby dokładnie rozwiać swoje wątpliwości.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Feroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Nie robiłem , brak mi wiedzy w tym zakresie ( muszę to doczytać ) .

Myślałem aby jakieś badania zrobić ale nie wiedziałem jak się za to zabrać , jednie przychodziła mi tylko na myśl gastroskopia . Bo dziwne że mimo treningów i zmian w diecie dalej mam problem z osiągnięciem upragnionego celu .


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Lepiej się tym zainteresować bo jak sam widzisz tracisz nie tylko czas, ale i nerwy na zaprzątanie głowy czymś co utrudnia Ci osiągnięcie obranego celu. Być może to nic ważnego, ale lepiej rozwiać swoje wątpliwości od razu ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Feroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Znikł mi gdzieś mój post . Poszukam informacji gdzie mogę takie badania ogarnąć u siebie i je zaplanuje . Coś musi być na rzeczy . A czy grupa krwi ma wpływ , mam A rh + ale jem i lubię mięso , czy możliwe jest stwierdzenie że organizm nie przyjmuje białka ?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Nie to nie możliwe. Gdyby Twój organizm nie przyjmował białka to z pewnością już byśmy tutaj nie rozmawiali :D Może uderz do szpitala na oddział gastroeneterologiczny i poruszyć kwestię swojego przypadku.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Feroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Nie to nie możliwe. Gdyby Twój organizm nie przyjmował białka to z pewnością już byśmy tutaj nie rozmawiali :D Może uderz do szpitala na oddział gastroeneterologiczny i poruszyć kwestię swojego przypadku.

Chodziło mi o białko zwierzęce , czy organizm może mieć problem z jego trawieniem ? Badania chce zrobić tylko ciężko z czasem . Ostatnio czytałem jak tam doradzaliście lasce Gosiulka 92 i on jak na kobietę to wydaje mi się że ma dość duże te posiłki . W porównaniu do moich i ona ma dietę na redukcję a ja mam problem z tym brzuchem przy tak solidnych treningach . 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Chodziło mi o białko zwierzęce , czy organizm może mieć problem z jego trawieniem ? Badania chce zrobić tylko ciężko z czasem . Ostatnio czytałem jak tam doradzaliście lasce Gosiulka 92 i on jak na kobietę to wydaje mi się że ma dość duże te posiłki . W porównaniu do moich i ona ma dietę na redukcję a ja mam problem z tym brzuchem przy tak solidnych treningach . 

Oczywiście, może istnieć problem objawiający się zaburzeniem trawienia białka zwierzęcego. W tym przypadku głównym źródłem protein mogą pozostać tylko ryby (jeżeli również nie są źle traktowane przez układ pokarmowy) bądź warzywa. Zalicz wizytę kontrolną i daj znać jak rozwinęła się sytuacja.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Feroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Na samych warzywach długo nie polecę . No nic , zorientuje się co i jak i ile takie badania bo gdzieś przeczytałem że to może być droga imprezka z petardami . Dam znać , dzięki . 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak ??

Czekamy w takim razie na informację i życzę powodzenia ! Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i to nic poważnego.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024