Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ogólnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

QWERTYUIOP09
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ogólnie

MAM PYTANIE MIANOWICIE CZY JESTEM W STANIE BUDOWAĆ MASE MIEŚNIOWĄ, A JEDNOCZESNIE PALIC TŁUZCZ? W JAKI SPOSÓB TO ROBIĆ? CZY JEŚĆ MNIEJ WĘGLOWODANÓW WIECEJ BIAŁKA? WARZĘ 66 KG MAM 168 CM WZROSTU I W CIĄŻ NIE MOGE SPALIC TŁUSZCZU Z BRZUSZKA.MÓJ PLAN TRENINGOWY WYGLĄDA TAK-PONIEDZIAŁEK-TRENING SIŁOWY, WTOREK-BIEGANIE DO GODZINY CZASU SREDNIO 7 KILOMETRÓW SRODA WOLNE. CZARTEK TRENING SILOWY.PIATEK-BIEGANIE. SOBOTA WOLNE. NIEDZIELA WOLNE.PROSIŁ BYM O JAKIEŚ WSKAZÓWKI CZY DOBRZE ROBIE , ZGÓRY DZIEKUJE


  • 0

maciejos00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 1
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka Nożna
    Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:Nie wiem, niestety
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :33
  • Pas [cm]:68.5
  • Waga [kg]:63.3

Napisano Ponad rok temu

Re: Ogólnie

Trochę za mało masz tych treningów tylko 2x w tygodniu. Wsadź jeszcze jeden trening w środę, a niedzielę zostaw na regenerację. Ja tak robię i wszystko idzie pięknie, ale oczywiście sam wybierzesz. 

Masz dwie możliwości.

1. Zaczynasz od redukcji. Spalasz kg oraz trochę mięśni, ale np po 2 miechach wyglądasz dużo lepiej i masz dobry materiał na robienie mięśni. Potem bierzesz się za masę. Masujesz do efektów takich jakie Tobie pasują. Jeśli uznasz, że po "masie" masz za dużo fatu możesz jeszcze raz przejść na redukcję(opcjonalnie), ale np na 1 miesiąc. Spalisz tłuszcz, ale nie spalisz znaczącej ilości mięśni.

2. Zaczynasz od masy. Masujesz. Dieta z nadwyżką kaloryczną oraz treningi.  Kiedy masz już pożądany  efekt w postaci masy mięśniowej zaczynasz redukcję, aby  spalić zbędny tłuszcz, który uzbiera się przy masie. 

Moim zdaniem bardziej "treściwa" oraz lepsza jest opcja nr 1.

Łap link do moich przykładowych planów, masz tam też podane małe info odnośnie redukcji oraz masy. 


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Ogólnie
Nie da się robic masy i spalać tłuszcz. Musisz sie zdecydować masa lub redukcja. Chcesz spalić resztki tłuszczu na brzuchu,trenujesz ok.
A stosujesz dietę i liczysz kalorie. Bez liczenia i ujemnego bilansu kalorycznego nie spalisz tego tłuszczu.
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024