Skocz do zawartości


Zdjęcie

Street workout a piłka ręczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Sebastian12
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Street workout a piłka ręczna

Witam. Mam na imię Sebastian, mam 18 lat trenuję piłkę ręczną 7 lat. Mam pytanie odnośnie cwiczeń siłowych. Dużo czytam w internecie odnośnie ćwiczeń na siłowni, tylko że te ćwiczenia dadzą mi siłę, wygląd, mięśnie, ale nie takie, które mi są potrzebne w piłce ręcznej. Poszukuje sposobu na przyrost masy mięśniowej, siły a nawet wyglądu, ale sposobem, który da mi efekty na boisku. Chce dostosować swój trening tak, abym widział różnice siłową na boisku. Ćwiczenia na siłowni, w jakimś stopniu mogą dać siłę, ale w pełni nie odzwierciedla "siły boiskowej" jeśli to tak można ująć. Natknąłem się przypadkowo na street workout, pomyślałem ze to może być idealne rozwiązanie. Teraz jestem w trakcie dowiadywania się o tym. Nie chcę trenować street workoutu, chodzi mi o ćwiczenia, które tam występują i rozwiną moje mięśnie tak jak bym tego chciał. Poza treningami w piłkę reczną chciałbym trenować siłowo, ale nie robić typowo ćwiczeń na siłowni. Bardzo proszę o pomoc, informacje czy dobrze myślę, czy te ćwiczenia w tym sporcie dadzą te efekty o które mi chodzi, myślę, że wie Pan coś na temat piłki ręcznej i mi pomoże pod tym kątem.
z góry dziekuję i pozdrawiam.


  • 0

Kurosaki
  • Ekspert
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 13
19
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kalistenika, street workout.

Napisano Ponad rok temu

Re: Street workout a piłka ręczna

http://forum-kultury...iąć-literatura/

 

Ćwicz całe ciało, bo ono Ci jest potrzebne, nie poszczególne mięśnie. I faktycznie, masz racje, street workout daje takie możliwości, mięśnie współpracują.

Podstawą są pompki, przysiady, dipy, podciąganie, mostki, wznosy nóg. Wplata się też elementy gimnastyki.


Użytkownik Kurosaki edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Wiedza jest wszędzie, wystarczy jej poszukać.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024