Skocz do zawartości


Zdjęcie

Danabol a bieganie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Staruś
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Danabol a bieganie

Witam. Jestem na pierwszym cyklu i wchodzi mi elegancko. Jak narazie po 3 tygodniach weszło z 86 na 92 kg. Zostało mi dwa tygodnie kuracji i chciałbym zadbać trochę o brzuch, który miałem jeszcze przed cyklem. W czasie samego cyklu nie urósł, ale chce zrzucić, bo psuję sylwetkę. I tu właśnie pytanie do Was, bo wśród moich znajomych zdania są podzielone, jedni mówią, by nie robić carbio, inni z kolei nie widzą nic złego w tym połączeniu. Samymi brzuszkami długo będzie zbić, a nie chce spalić góry. Jeżeli możecie pomóc ;)

PS Jeżeli ktoś dysponuję dobrą rozpiską na trening w domu, bo od połowy stycznia będę pracować w delegacji i o dostęp do siłowni może być ciężko. Dysponuję sprężynami, kółkiem i poręczami do pompek.


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Danabol a bieganie
Na cyklu trening cardio dobrze zrobi na poprawę krążenia i wzmocni serce. Z drugiej jednak strony aby na cyklu zyskać jak najwięcej wszelkia inna aktywność poza treningiem siłowym nie jest wskazana.
Jednak aby to pogodzić musisz trzymać ścisłą dietę i utrzymywać dodatni bilans kaloryczny,aby masa szła w górę a trening Cardio nie spowolnił przyrostów.
I raczej na cyklu brzucha nie zgubisz,radze wykorzystać cykl i nałapać kilogramów jak najwięcej.
A później przejść na redukcje i wtedy pozbyć sie zbędnego tłuszczu .

Ps. Jaki to danabol leci?
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

Staruś
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Danabol a bieganie

Z Mołdawii, nazwę podam później.
Dzięki, czyli ograniczam się do brzuszków i jednego/ dwóch sparingów tygodniowo, by zbytnio nie zastygnąć.
do mietka oczywiście dieta, niezbyt ścisła przez pracę + białko i gajner ( po 1 tygodniu) jabłczan (po 2 tygodniach i teraz w 3 dorzuciłem tribulis. I nie wiem czy zbyt ciężkiego treningu nie robię i nie za często.


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Danabol a bieganie
Jak wygląda trening i ile dni w tygodniu trenujesz.
Taka rada z mojej strony,zamiast tribulusa bym wrzucił DAA.
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

Staruś
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Danabol a bieganie

Ćwiczyłem różnie mniej więcej 4 razy w tyg. Na początku robiłem około 20 serii na partię, później zredukowałem do 16, Robiłem po 10 ruchów, co powtórzenie zwiększając ciężar. Przerwy gdzieś między powtórzeniami ponad minutę do 2min. Wczoraj wziąłem ostatnio tabsę i dziś zaczynam odblok.
Efekt fajny- 8kg, Obwody się zwiększyła o sile już nie mówiąc. Nie chce tu promować i zachęcać do takich supli, ale jak ktoś się waha efekty są, a skutków ubocznych żadnych ;)
Teraz tylko nie fajny efekt się zaczyna, bo ruszam w delegację i z wstępnych rozeznań z siłownią będzie ciężko... 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024