Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bieganie w zimie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Bieganie w zimie.
Dobrz mam taki drobny problem. Za oknem mi sie pojawil snieg a moje ,,adidaski" joz nie wyrabiaja. Jakie buty do biegania w zime by mi ktos polecil. Chyba, ze ktos ma jakis inny patencik na bieganie po sniegu w zwyklym obuwiu.
  • 0

budo_magdalena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie w zimie.
narty biegowe ;) - to mi radzi mój ojciec od lat

Poczekaj aż się śnieg na ścieżkach "udepta" , wkładka w adaśki i śmigamy :twisted: , niemniej po biegu warto jednak założyć coś cieplejszego.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie w zimie.
co prawda nie o obuwiu, ale troche na temat biegania w zimie..
http://www.forum-kul...showtopic=79779
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie w zimie.
a ja tam biegam w adidaskach z kolega i jest czasami smiesznie,bo nprawde trzeba uważac :lol: w górach biegałam w takich butach trekingowych i polecam na tego wypu powierzchnie
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie w zimie.
Na lód buty do golfa :) mają seryjnie montowane łańcuchokolce.
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie w zimie.
Zawsze mozna zrobić coś ale Emil Zatopek ;) . Żyjącym w niewiedzy przypomnę, że to wielokrotny mistrz olimpijski, legenda biegów długodystansowych, czeska lokomotywa :) . tóz Emil Zatopek nawet w ato iegał w cięzkich zimowych butafch. Z tego własnie powodu, gdy na zawody wkładał lekkie buciki to wręcz pływał o biezni i zadziwiwał swoją lekkością i nieprawdopodobną wytrzymałością. Taki bieg dawał podwójnie.

A tak na serio, własnie dizs w chlapie sobie begałem :D . Założyłem swoje stare buciki, których mi nie szkoda i po biegu od razu na grzejnik i jutro to samo. :D
  • 0

budo_bjjboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kocham Łuków

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie w zimie.
Ja biegam po śniegu w szmacianych najkach.
Ogólnie dają rade tylko , że po trenigu leje się z nich , jak i ze skarpetek :?
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie w zimie.
Jakieś 4 lata temu kupiłem za kosmiczną dla mnie cenę (350zł) buty adidasa do biegania. Do tej pory trzymają się i mam wrażenie, że prędzej kopnę w kalendarz, niż te buciaki się zniszczą. Nie jest mi w nich zimno i jedna para skarpetek starczy, żebym przebiegł się do lasu i z powrotem, woda nie przechodzi, jest dobrze :D
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie w zimie.

Zawsze mozna zrobić coś ale Emil Zatopek ;) . Żyjącym w niewiedzy przypomnę, że to wielokrotny mistrz olimpijski, legenda biegów długodystansowych, czeska lokomotywa :) . tóz Emil Zatopek nawet w ato iegał w cięzkich zimowych butafch. Z tego własnie powodu, gdy na zawody wkładał lekkie buciki to wręcz pływał o biezni i zadziwiwał swoją lekkością i nieprawdopodobną wytrzymałością. Taki bieg dawał podwójnie.


Dopowiem jeszcze ze czesto bral swoja zone na barana i beigal razem z nia. A trzeba powiedziec ze nie byla ona piorkiem - byla mistrzynia olimpijska w rzucie oszczepem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024