Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwiekszanie masy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

majchal
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zwiekszanie masy

Witam. Mam pytanie dot zwiekszenia masy. Trener rozpisal mi diete "na mase" lecz nie widac zadnego efektu, ani w obwodzie ani w wadze. I moje pytanie dotyczy nie lepiej byloby zamienic wafle ryzowe na np ryz?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiekszanie masy

Najlepiej wklej całą dietę aby zobaczyć co tak naprawdę jest w niej zawarte - być może nie jest do końca dobrze dopasowana do Twojego organizmu. Proponowałbym od zwiększenia jej dotychczasowej kaloryczności aby sprawdzić czy obecny bilans nie jest za mały. Możesz zacząć od wciśnięcia jeszcze jednego posiłku do menu bądź po prostu zwiększenia kaloryczności jednego z istniejących (najlepiej potreningowego/obiadu).

 

Dla pewności możesz poczytać o produktach niezbędnych do budowy masy oraz samej diecie na masę mięśniową.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


unBreak
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiekszanie masy

Rzecz jasna, że na masie dużo lepiej zwykły ryż niż wafle ryżowę, bo jeśli napisałeś, że trener rozpisał Ci dietę, a masa się nie zwiekszą to zapewne musiszz dostarczyć więcej kalorii i zapewne chodzi tu o węglowodany, a węglowodany na ogół dużo łatwiej nabić ryżem niz waflami, bo waflę Cię tylko zapchają i taki jeden wafel ma 40 kalorii ? Zjesz 3 i jesteś pełen, a  z ryżu dostarczysz dużo więcej kalorii + mieszając z jakimś sosem i kurczazkiem dobrze wejdzie objętościowo, wafle raczej na masie gdzzie mamy pilnować deficyt. Na masie lepiej jak zjesz za duzo niż za malo, bo i tak jeszcze będzie czzas na redukcje,

 

pozdrawiam


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024