Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak szybko zwiększyć przyrost masy ogolnej ciała?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Rinzzler
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak szybko zwiększyć przyrost masy ogolnej ciała?

Witam mam 18lat, 176cm wzrostu, ważę 62 kg, mój staż na siłowni to jakieś 3 miesiące z trenerem osobistym.
Nie mam stalej diety lecz w ciągu tego roku poprzez zwiekszenie posiłku udało mi się przybrać na wadze 10kg.
Teraz chcę przytyć jeszcze około 5kg lecz tym razem samej masy mięśniowej. Zaznaczam że jestem gotów pokryć koszta drogich suplementacji, ale stała dieta z różnych powodów w moim przypadku odpada. Liczę na Wasze wsparcie i pomoc przy wybraniu skutecznej suplementacji, pozdrawiam :)


  • 0

Konrmmad
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostróda
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sztuki walki
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:176
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak szybko zwiększyć przyrost masy ogolnej ciała?

Suplementy sa tylko uzupelnieniami w diecie, wiec bez niej sie nie obejdzie. Ale suplementy na mase miesniowa to oczywiscie kreatyna, białko np serwatkowe, węglowodany np carbo, lub gainer no i jakies witaminy i mineraly


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak szybko zwiększyć przyrost masy ogolnej ciała?

Osobiscie polecam zastosować jakiś dobry preparat kreatynowy (oznacza to konglomerat kreatyny bądź jej form z innymi składnikami np. formułą przedtreningową). To w sumie podstawowy produkt w czasie budowania masy mięśniowej jak i siły. Oprócz tego witaminy, które powinny być dostarczane do naszego organizmu bez względu na cel naszych treningów oraz dietę.

 

Co do gainera i białka możesz śmiało odpuścić jeżeli masz dobrze zbilansowaną dietę oraz możliwość jedzenia tak jak zaplanowałeś. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024