Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiecej bialka niz potrzeba w diecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Wiecej bialka niz potrzeba w diecie

Witam

 

Mam w diecie na mase jakies 70-80 gram bialka za duzo. Dostalem kiedys odpowiedz ze lepiej miec wiecej niz mniej ale chcialbym zobaczyc tez opinie innych ludzi. Czytalem tez ze za duzo bialka to zla rzecz szczegolnie dla nerek, ale pozniej jak czytalem to opsmarowali tez tluszcze i wegle wiec nie wiem co mam o tym myslec.

 

Jak myslicie czy te 80 gram bialka to taka tragedia ? (moge miec nawet 100 gram bialka za duzo jezeli waga nie bedzie szla w gore bo bede wtedy musial powiekszyc wage *czegos* aby miec wiecej kcal a dokladniej raczej piersi z kurczaka ktora ma sporo bialka)

 

(Nie wliczam salatek,owocow,warzyw w swoja diete, moze pora zaczac wliczac,  bo np. owoce typu banan, maja duzo kcal a malo bialka moze wtedy bylo by to jakies rozwiazanie, czy tez lepiej zostac przy nie wliczaniu takich rzeczy)

 

Moja dieta -------> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , co do tej jajecznicy mam zamiar co jakis czas ją z czyms wymieniac aby nie jesc na codzien jajek.


Użytkownik seba8118 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiecej bialka niz potrzeba w diecie

Witam

 

Mam w diecie na mase jakies 70-80 gram bialka za duzo. Dostalem kiedys odpowiedz ze lepiej miec wiecej niz mniej ale chcialbym zobaczyc tez opinie innych ludzi. Czytalem tez ze za duzo bialka to zla rzecz szczegolnie dla nerek, ale pozniej jak czytalem to opsmarowali tez tluszcze i wegle wiec nie wiem co mam o tym myslec.

 

Jak myslicie czy te 80 gram bialka to taka tragedia ? (moge miec nawet 100 gram bialka za duzo jezeli waga nie bedzie szla w gore bo bede wtedy musial powiekszyc wage *czegos* aby miec wiecej kcal a dokladniej raczej piersi z kurczaka ktora ma sporo bialka)

 

(Nie wliczam salatek,owocow,warzyw w swoja diete, moze pora zaczac wliczac,  bo np. owoce typu banan, maja duzo kcal a malo bialka moze wtedy bylo by to jakies rozwiazanie, czy tez lepiej zostac przy nie wliczaniu takich rzeczy)

 

Moja dieta -------> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , co do tej jajecznicy mam zamiar co jakis czas ją z czyms wymieniac (myslalem nad kurczakiem z np. makaronem, ale w tych piersiach jest tyle bialka ze sam nwm) aby nie jesc na codzien jajek.


  • 0

58podejscie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 46
82
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kalistenika
    Siłownia
    Kolarstwo
    Biomechanika inżynierska
  • Staż [miesiące]:8 lat

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiecej bialka niz potrzeba w diecie

Robisz mase czy redukujesz?


  • 0

 " Jesteś na tyle dobry , na ile  dobry jest Twój najsłabszy punkt ."

" Bycie mistrzem nie polega na dokopaniu przeciwnikowi w walce, lecz zachowaniu zaraz po niej! "


seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiecej bialka niz potrzeba w diecie

Robisz mase czy redukujesz?

masa masa masa


  • 0

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiecej bialka niz potrzeba w diecie

To jak, moze byc tyle bialka ?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiecej bialka niz potrzeba w diecie

Powiem tak - na samym początku mojej przygody z siłownią i treningami stosowałem dietę z dużą nadwyżką protein w bilansie. Nigdy się tym nie przejmowałem i zawsze stawiałem ten składnik odżywczy jako priorytet w mojej diecie. Po dziś dzień żyję i mam się dobrze, nerki pracują jak powinny, a białkomocz również nie wystąpił. To moje osobiste spostrzeżenia na ten temat - jeżeli ktoś ma większą wiedzę (a są tacy Panowie na tym forum) niech da znać "jak jest". 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024