Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

shadespg1
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy

Witam, mam problem z ułożeniem dobrego planu treningowego. Plan treningowy mogę sobie pozwolic 3 razy w tygodniu. Mam 16 lat wzrost 170 cm i waga 60kg. Cwicze już poł roku i siłownia mi dużo dała. Wygladałem praktycznie jak anorektyk, inaczej mowiac na klatce piersiowej żebra, obojczyki, łopatki itd. Po poł roku na klatce piersiowej znikło wszystko ale nie mowie że jest dalej dobrze, wiem że to dopiero poł roku ale zawsze cwiczenia dobierałem co trening inne i to było złe. Po paru miesiącach zaczałem sublementacje. Pierwsze była to Kreatyna Olimp. Pytanie pierwsze to takie jakie cwiczenia dobierać do planu który jest najlepszy żebym sie coraz lepiej rozwijał i te miesnie z miesiaca na miesiac ciut widział. Oczywiscie diete trzymam zawsze jedzenie przed po treningowe jest. Mowiąć o sobie jestem strasznie chudy z czego widać np mi 6pak, ale na brzuchu też widac nieco tłuszczu który by sie przydało spalić. Myśle też o tym żeby zaczać biegać. Czytam dużo poradników i wszystkich wskazac z tej strony i naprawde mi sie podoba co tutaj jest wstawiane. Mówiać ogólnie to chciałbym o wskazówki o cwiczenia, porady czego robić czego nie, tak abym mogł sie najlepiej rozwijać. Wstępnie powiem ze siłownie mam domową czyli ławeczka, modlitewnik, sztanga hantelki i to mi wystarczało jak do tych czas


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy

Witam na forum :)

 

Dobrze że zadałeś pytanie.

 

Chłopaki na forum mają duże doświadczenie i na pewno pomogą. 

 

Ale żeby trochę wyjaśnić sytuację przedstaw swój plan który w razie potrzeby zostanie poprawiony. 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024