Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od czego zacząć....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Darju
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Od czego zacząć....

Skoro wyskoczyło już to okienko by zadać pytanie, to czemu nie skorzystać... Tym bardziej że super nie wyglądam, a do Pana obok nawet nie mam polotu.
Mam 20 lat, 169cm wzrostu, 55kg wagi.
Nie mam zbyt dużych doświadczeń w treningach, starałem się utrzymywać dobrą kondycję grając w pikę, ale i tak jest słabo. Męczy mnie też czasem moja choroba serca, zwana częstoskurczem nadkomorowym, dlatego też trochę się martwię, czy nie zacząć regularnie ćwiczyć, by zdobyć wymarzoną sylwetkę.
Więc co radzicie ? Od jakich ćwiczeń zacząć, by moje serce poradziło sobie z wyzwaniem ?
Z góry dziękuję za pomoc.


  • 0

Darju
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć....

Super Pomoc....


  • 0

Kurosaki
  • Ekspert
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 13
19
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kalistenika, street workout.

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć....

Siłownia przy chorobach serca? Nie jest to najłagodniejsze rozwiązanie.. Nie jesteśmy lekarzami, a pierwsze co z takim pytaniem powinieneś iść do kardiologa, Twoja sprawa może być inna od drugiej praktycznie identycznej..a  jednak różnej.

Nie wiem konkretnie jak przebiega taka choroba, ale nie ryzykowałbym, aby decydować się na siłownię po odpowiedziach na forum. Zdrowie jest najważniejsze.


  • 1

Wiedza jest wszędzie, wystarczy jej poszukać.


Darju
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć....

W końcu jakaś odpowiedź, wielkie dzięki. Bardzo bym chciał zmienić choć odrobine swój wygląd, ale zawsze coś stoi na przeszkodzie...


  • 0

Kurosaki
  • Ekspert
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 13
19
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kalistenika, street workout.

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć....

Zdecydowanie mniej obciążałyby serce ćwiczenia czystko kalisteniczne (z masą ciała) oczywiście nie jakieś wyczynowe ewolucje czy trening do maksimum, ale jakieś proste formy ruchu. Przynajmniej do czasu wizyty u lekarza.


  • 0

Wiedza jest wszędzie, wystarczy jej poszukać.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024