Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stosowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Sylwia1
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stosowanie

Witam, mam taki problem, otoz ,,zjadlam" juz cale opakowanie tabletek: ,,BPS DCP 2.0 180 kap." Teraz mam sobie zrobic tzw.przerwe w braniu tych tabletek czy moge od razu zazywac kolejne opakowanie?Z gory dziekuje za odpowiedz.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Jeżeli dobrze myślę, preparat ten jest termogenikiem. Cóż moim zdaniem wszystko zależy od Ciebie - jeżeli produkt spełnił Twoje oczekiwania to możesz zaprzestać brania. Jednak gdy proces spalania tkanki tłuszczowej nie został należycie przeprowadzony i jest coś jeszcze do zrzucenia, zrób krótką przerwę (np. tydzień) w czasie której zintesyfikuj aeroby. Organizm nieco odpocznie od produktu, a po przerwie wróć do suplementacji. Przypuszczam, że działanie będzie bardzo zbliżone do momentu gdybyś zastosował ten produkt pierwszy raz :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Sylwia1
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Jeżeli dobrze myślę, preparat ten jest termogenikiem. Cóż moim zdaniem wszystko zależy od Ciebie - jeżeli produkt spełnił Twoje oczekiwania to możesz zaprzestać brania. Jednak gdy proces spalania tkanki tłuszczowej nie został należycie przeprowadzony i jest coś jeszcze do zrzucenia, zrób krótką przerwę (np. tydzień) w czasie której zintesyfikuj aeroby. Organizm nieco odpocznie od produktu, a po przerwie wróć do suplementacji. Przypuszczam, że działanie będzie bardzo zbliżone do momentu gdybyś zastosował ten produkt pierwszy raz :)

No i tu jest problem, bo biorac te tabletki to mialam przy tym diete i jak nie codziennie to przynajmniej co drugi dzien mialam ,,intensywne " jazdy na rowerze.No i bylam zadowolona bo widzialam rezultaty.A teraz od jakis 2 tygodni jak sie na dworze zimno zrobilo i zaczynaly mi sie konczyc tabletki to ze tak powiem troche sie zaniedbalam.Teraz moja prosba jest taka: co byscie mogli polecic na tzw. siedzacy tryb zycia(jestem w domu), diete bym trzymala dalej a cwiczenia to bym wykonywala jakies podstawowe w domu(np. brzuszki) chodzi mi o zrzucenie tluszczyku z brzucha i ud. Czy moze kupie to samo opakowanie i bede stosowac diete i jakies ,,domowe" cwiczenia. Co radzicie??Prosze o pomoc. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Szczerze powiedziawszy moja opinia jest taka - bez systematycznego wysiłku i prawidłowego odżywiania ciężko jest cokolwiek osiągnąć :) Zamiast brzuszków proponowałbym robić 3 razy (lub częściej jeżeli to możliwe) w tygodniu treningi interwałowe. Podparte dobrą dietą pomogą Ci utrzymać rezultaty osiągnięte na spalaczu tłuszczu. Co więcej pamiętaj, że termogeniki mają być jedynie pomocą, a nie podstawą redukcji. Tak naprawdę ich zadanie polega na dopieszczeniu efektów jakie osiągneliśmy w trakcie całego odchudzania.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Sylwia1
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Szczerze powiedziawszy moja opinia jest taka - bez systematycznego wysiłku i prawidłowego odżywiania ciężko jest cokolwiek osiągnąć :) Zamiast brzuszków proponowałbym robić 3 razy (lub częściej jeżeli to możliwe) w tygodniu treningi interwałowe. Podparte dobrą dietą pomogą Ci utrzymać rezultaty osiągnięte na spalaczu tłuszczu. Co więcej pamiętaj, że termogeniki mają być jedynie pomocą, a nie podstawą redukcji. Tak naprawdę ich zadanie polega na dopieszczeniu efektów jakie osiągneliśmy w trakcie całego odchudzania.

 

Szczerze powiedziawszy moja opinia jest taka - bez systematycznego wysiłku i prawidłowego odżywiania ciężko jest cokolwiek osiągnąć :) Zamiast brzuszków proponowałbym robić 3 razy (lub częściej jeżeli to możliwe) w tygodniu ningi intertrewałowe. Podparte dobrą dietą pomogą Ci utrzymać rezultaty osiągnięte na spalaczu tłuszczu. Co więcej pamiętaj, że termogeniki mają być jedynie pomocą, a nie podstawą redukcji. Tak naprawdę ich zadanie polega na dopieszczeniu efektów jakie osiągneliśmy w trakcie całego odchudzania.

No to lepiej bedzie jak opisze cala moja sytuacje: chce zrzucic z ud i brzucha i teraz jak juz pora nie na rower wiec zostaje w domu, jedyne na co moge sobie pozwolic to tak jak wczesniej pisalam: brzuszki lub 2 razy dziennie:(link:[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). Chyba ze macie przyklady co jeszcze moge robic w domu?? do tego chce brac jakis ,,spalacz" i potrzebuje pomocy co bym mogla kupic.


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Ćwiczenia to dodatek by pobudzić mięśnie, ale same cwiczenia nie są w stanie spalić tkanki tłuszczowej bo od tego jest odpowiednie odżywianie


  • 0

TKWM


Sylwia1
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Ćwiczenia to dodatek by pobudzić mięśnie, ale same cwiczenia nie są w stanie spalić tkanki tłuszczowej bo od tego jest odpowiednie odżywianie

Odzywianie moje polega na gotowaniu na parze, zero tluszczu,soli i sosow.Slodycze rowniez ograniczam do minimum(jeden dzien w tygodniu w niedziele zjem ciastko:)) Pozatym pije duzo wody, zielonej herbaty i mate.


  • 0

Sylwia1
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Wyszukalam takich tabletek i nie wiem ktore sa lepsze i ktore ewentualnie moglabym kupic:
- ultra slim
CHAOS & PAIN CANNIBAL INFERNO AMPED
Pomocy:(

 


  • 0

Sylwia1
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

czy moze pozostac dalej przy: BPS DCP 2.0 180 kap. ???


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Chyba ze macie przyklady co jeszcze moge robic w domu?? do tego chce brac jakis ,,spalacz" i potrzebuje pomocy co bym mogla kupic.

Sprawdź poniższe teksty być może pomogą w sporządzeniu domowego planu treningowego:

http://www.fabrykasi...wiczenia-w-domu
http://www.fabrykasi...w-domu-obwodowy
http://www.fabrykasi...-sprzetu-w-domu
http://www.fabrykasi...rening-domatora

Co do spalaczy - nie próbowałem żadnego z wymienionych przez Ciebie suplementów. Z własnego doświadczenia mogę polecić poniższe produkty:

BSN Hyper FX
Dorian Yates Black Bombs
Universal Animal Cuts
VPX Ultra Harcore

Choć obawiam się iż powyższe nazwy mogą być zbyt intensywne jak na treningi domowe.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Sylwia1
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Sprawdź poniższe teksty być może pomogą w sporządzeniu domowego planu treningowego:

http://www.fabrykasi...wiczenia-w-domu
http://www.fabrykasi...w-domu-obwodowy
http://www.fabrykasi...-sprzetu-w-domu
http://www.fabrykasi...rening-domatora

Co do spalaczy - nie próbowałem żadnego z wymienionych przez Ciebie suplementów. Z własnego doświadczenia mogę polecić poniższe produkty:

BSN Hyper FX
Dorian Yates Black Bombs
Universal Animal Cuts
VPX Ultra Harcore

Choć obawiam się iż powyższe nazwy mogą być zbyt intensywne jak na treningi domowe.

o.k  a czemu piszesz ze moga byc zbyt intensywne? nie rozumiem co masz na mysli??


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie

Ponieważ posiadają bardzo mocny skład - substancje zastosowane do tych suplementów mają bardzo silne działanie nawet przy intensywnych treningach na siłowni, a co dopiero przy aktywności w warunkach domowych. Choć z drugiej strony na każdego człowieka coś może działać zupełnie inaczej.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024