Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kuba8113
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha

Jest to pytanie jakie zadalem jakis czas temu na innym forum ale nie dostalem odpowiedzi wiec mam nadzieje ze tutaj ktos mi pomoze :)

Szybko i na temat

Witam mam juz dosyc tej malej oponki jaka mam gdy siedze wiec mam zamiar zaczac robic cwiczenia w domu aby spalic tkanke tluszczowa.

Widac mi prawie cale 4 packi ale dwa ostatnie widze tylko gdy napne skore w dol.
Nie jestem gruby poprostu chce zgubic troche tluszczu ale lepiej bylo widac mi 6 packa.

Regularnie trenuje brzuch, klate i inne miesnie wiec nie siedze tylko na d....
Jadam okolo co miesiac jedzenie jak pizza,chipsy i inne. Ale mam zamiar z tym calkiem przestac i jesc normalne i zdrowsze jedzenie.

Jako trening brzucha robie (8 min abs workout LVL2 + podnoszenie nog na drazku)

Znalazlem 2 male filmiki na zgubienie tluszczu :
1 :
2 :

mam 16 lat wiec wydaje mi sie ze jak narazie 100 % diety nie bede potrzebowal tylko poprostu zdrowo sie odzywiac

Chcialbym poprostu sie dowiedziec czy ktorys z tych filmikow cos daje czy to poprostu strata czasu i pic na wode. Jezeli to strata czasu to chetnie poprosze o jakies inne filmiki.

Jezeli ktos by mial pytania typu czemu chce trenowac w domu zamiast biegania jest to poprostu przez to ze biegalem przez jakies 3-4 tygodnie ale wole wykonywac cwiczenia.


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha

Cały problem tkwi w diecie. Potrzebujesz diety redukcyjnej


  • 0

TKWM


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha

Ogólnie dół brzucha jest najgorszy do zrobienia.

Najczęściej dobrze widoczny jest dopiero po tym jak zaczynamy dodatkowo obniżać 

kaloryczność posiłków. Z tym może wiązać się gorsze samopoczucie - brak energii. 

Ja osobiście wolę prowadzić normalne życie, gdzie dieta nie jest katorgą tylko czyms normalnym. 

Dla tego proponuję na razie posiłki zostawić tak jak masz ustalone a dodać ćwiczenia na brzuch. Np. wznosy

 

nóg do pozycji 90 stopni ale z dodatkowym obciążeniem na kostkach, ruch wykonujesz wolno. 

Lub dodać ćwiczenia z większą intensywnością.

Powodzenia :)


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kuba8113
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha

Cały problem tkwi w diecie. Potrzebujesz diety redukcyjnej

Dziekuje bardzo za odpowiedz.Znalazlem taki link : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nie znam sie na zadnych dietach ani nic w tym stylu. Moglbym dostac odpowiedz czy to co pisza w tym artykule to prawda ? z gore dzieki


  • 0

kuba8113
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha

Ogólnie dół brzucha jest najgorszy do zrobienia.

Najczęściej dobrze widoczny jest dopiero po tym jak zaczynamy dodatkowo obniżać 

kaloryczność posiłków. Z tym może wiązać się gorsze samopoczucie - brak energii. 

Ja osobiście wolę prowadzić normalne życie, gdzie dieta nie jest katorgą tylko czyms normalnym. 

Dla tego proponuję na razie posiłki zostawić tak jak masz ustalone a dodać ćwiczenia na brzuch. Np. wznosy

 

nóg do pozycji 90 stopni ale z dodatkowym obciążeniem na kostkach, ruch wykonujesz wolno. 

Lub dodać ćwiczenia z większą intensywnością.

Powodzenia :)

Dziekuje za odpowiedz. Jak pisalem wczesniej robie te oto cwiczenia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]?v=44mgUselcDU. Nie wiem czy to byl by dobry pomysl aby dorzucic wiecej cwiczen na brzuch poniewaz gdy robie ten trening to potrafie czasem w polowie cwiczenia zrobic se kilka sec przerwy gdy naprawde czuje ze brzuch mi sie "pali". Jest tam tez cwiczenie typu podnoszenia nog na zmiane w gore i w dol na lezaco (na dolna partie brzucha) + jak pisalem robie tez podnoszenie nog na drazku 12 x 3 wiec czy to nie wystarczy na dolna partie brzucha ?.

 

Co do normalnego jedzenia rozumiem zeby poprostu odrzucic rzeczy typu fastfoody,chipsy i zamiast tego jesc np. kurczaka z ryzem i inne rzeczy tego typu ?

 

Co do tych treningow na schudniecie to znalazlem podobne cwiczenia tylko teraz przynajmniej wiem ze to naprawde cos daje bo kolega sporo kilo przy tym zgubil. Ja chce tylko zgubic mala czesc tluszczu wiec nie powinno mi to zajac duzo czasu. Sprawdzilem swoje BMI. 175 cm 60 Kg moje BMI wynosi 19.59 "Waga jest prawidlowa" Wiec moze jednak ma pan racje abym jadl normalnie a nie bawil sie w jakies liczenie kalorii. Licze na odpowiedz :)


Użytkownik kuba8113 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha

Brzuch  uwidoczni siękiedy spali się tkankę tłuszczową za pomocą diety

Na temat odżywiania pytaj w dziale dieta


  • 0

TKWM


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha

Dziekuje za odpowiedz. Jak pisalem wczesniej robie te oto cwiczenia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]?v=44mgUselcDU. Nie wiem czy to byl by dobry pomysl aby dorzucic wiecej cwiczen na brzuch poniewaz gdy robie ten trening to potrafie czasem w polowie cwiczenia zrobic se kilka sec przerwy gdy naprawde czuje ze brzuch mi sie "pali". Jest tam tez cwiczenie typu podnoszenia nog na zmiane w gore i w dol na lezaco (na dolna partie brzucha) + jak pisalem robie tez podnoszenie nog na drazku 12 x 3 wiec czy to nie wystarczy na dolna partie brzucha ?.

 

Co do normalnego jedzenia rozumiem zeby poprostu odrzucic rzeczy typu fastfoody,chipsy i zamiast tego jesc np. kurczaka z ryzem i inne rzeczy tego typu ?

 

Co do tych treningow na schudniecie to znalazlem podobne cwiczenia tylko teraz przynajmniej wiem ze to naprawde cos daje bo kolega sporo kilo przy tym zgubil. Ja chce tylko zgubic mala czesc tluszczu wiec nie powinno mi to zajac duzo czasu. Sprawdzilem swoje BMI. 175 cm 60 Kg moje BMI wynosi 19.59 "Waga jest prawidlowa" Wiec moze jednak ma pan racje abym jadl normalnie a nie bawil sie w jakies liczenie kalorii. Licze na odpowiedz :)

 

Nie nie no takie posiłki jak ja na to mówię szybkie jedzenie nie wchodzi w rolę. 

 

Gotowane w domu, samodzielnie, postaraj się zmniejszyć ilość tłuszczy.

 

Co do ćwiczeń powinno wystarczyć, większa ilość może spowodować przemęczenie !

 

Pamiętaj również o rozciąganie ;)

Pozdrawiam :)


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kuba8113
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na zgubienie malej ilosci tluszczu z brzucha

Nie nie no takie posiłki jak ja na to mówię szybkie jedzenie nie wchodzi w rolę. 

 

Gotowane w domu, samodzielnie, postaraj się zmniejszyć ilość tłuszczy.

 

Co do ćwiczeń powinno wystarczyć, większa ilość może spowodować przemęczenie !

 

Pamiętaj również o rozciąganie ;)

Pozdrawiam :)

Dziekuje ze odpowiedz :)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024