Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening i dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Keanu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening i dieta

Witam, chciałem Was prosić o ułożenie planu treningowego i diety na mase.  Swoją przygodę z siłownią zacząłem w listopadzie zeszłego roku. Ćwiczyłem do lipca. Teraz po wakacyjnej przerwie w pon wróciłem na siłownie. Mam 19l, 175cm wzrostu. Gdy zaczynałem ważyłem 50kg, teraz 59kg. Trenuje trzy razy w tygodniu pon, śr, pt. 

 

Największy problem mam z trzymaniem diety, w szczególności ze śniadaniami i kolacją. Gdy wstaje wcześnie rano ciężko jest mi coś przełknąć. Co do kolacji to po zjedzeniu jakiś czas przed snem gdy kładę się do łóżka znów jestem głodny. 

 

Możecie też podać nazwy odżywek które powinienem kupić i kiedy. Swojego czasu brałem tylko kreatyne i odżywke o nazwie Whey Mass Builder po której przytyłem około 5kg.

 

Z góry dzięki :D


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening i dieta

Przy tych wymiarach i z tym stażem uważasz się za średniozaawansowanego? XD

Trening jaki mogę dla Ciebie polecić to Bill Starr 5x5

 

Co do diety nie ten dział, w każdym razie jeśłi masz problem ze śniadaniem wypij np sok owocowy, za pare minut powinien wrócić apetyt.

Suple zbyteczne.


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening i dieta

szybkie sprowadzenia do parteru przez falusia :D


  • 0

Keanu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening i dieta

W opisie było ponad rok. Mniejsza o to, w takim razie przenieście temat :D Swoją drogą niezła motywacja. Co do śniadania apetyt jest, tylko nic przez gardło nie przechodzi. Mógłbyś podać jakiś sprawdzony link z fajnie rozpisanym BS 5x5?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening i dieta

Ciężko, ale znaleźć w google nie będziesz miał żadnego problemu. Ewentualnie jak nie będziesz się mógł zdecydować, który wybrać to wskocz na podstawę Starting strength Marka Rippetoe.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024