Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ćwiczenia na siłowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Dave1
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ćwiczenia na siłowni

Jakiś czas temu, czytałem pewien post na waszej stronie, który mówił, żeby stosować różne ćwiczenia i nie ograniczać się cały czas do tych samych na pewną grupę mięśniową.. Chodzę na małą siłownie i raczej z ograniczonym dostępem do sprzętu, gdyż jest go po prostu za mało dla sporej liczby uczęszczających tam osób i moje pytanie to - czy ćwicząc przykładowo, plecy, nogi cały czas w ten sam sposób odda mniejszy efekt niżeli ćwicząc na większej liczbie sprzętów dostosowanych pod te partie mięśniowe wcześniej wymienione, czy po prostu muszę do swoich takowych treningów dodać jakiś street workout lub po prostu ćwiczyć w jakiś sposób w domu, aby zwiększych efekty...


  • 0

klajta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 12
31
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Maz.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, siłownia, motoryzacja
  • Staż [miesiące]:jakiś jest
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:104

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia na siłowni
Zacznij może ćwiczyć na wolnych cieżarach zamiast używać tylko maszyn przeznaczony do danej grupy mięśniowej.
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia na siłowni

Jakiś czas temu, czytałem pewien post na waszej stronie, który mówił, żeby stosować różne ćwiczenia i nie ograniczać się cały czas do tych samych na pewną grupę mięśniową.. Chodzę na małą siłownie i raczej z ograniczonym dostępem do sprzętu, gdyż jest go po prostu za mało dla sporej liczby uczęszczających tam osób i moje pytanie to - czy ćwicząc przykładowo, plecy, nogi cały czas w ten sam sposób odda mniejszy efekt niżeli ćwicząc na większej liczbie sprzętów dostosowanych pod te partie mięśniowe wcześniej wymienione, czy po prostu muszę do swoich takowych treningów dodać jakiś street workout lub po prostu ćwiczyć w jakiś sposób w domu, aby zwiększych efekty...

Musisz kombinować z ćwiczeniami i je zmieniać.
Mięsień ma zdolność do zapamiętywania ruchu i
po jakimś czasie potrzebuje dodatkowego bodźca.


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024