Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Konon
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalanie
Witam. Chcialem was zapytac, czy mozliwa jest redukcja tluczszu (chce zgubic 10kg), bez jakiejs specjalnej diety? Oczywiscie zrezygnowal bym w 100% ze slodyczy, fast foodow itp, jednak wiem ze nie dam rady w 100% przestrzegac diety, chociazby dlatego ze nie zawsze bedzie chcialo mi sie robic cos specjalnego ;p Co mozecie polecic do jedzenia, aby stopniowo waga spadala? Oczywiscie trening + aeroby (basen) na porzadku dziennym. Silownia jakies 4x w tygodniu, basen 2.
Jestem osoba ktora ryby do ust nie wezmie ;d
Jezeli chodzi o pieniadze to mysle ze nie ma zadnych ograniczen, mile widziane jakies odzywki przyspieszajace spalanie :?:
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie
Dieta nie musi być jakaś specjalnie skomplikowana.
Po prostu policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij z 500-600kcal na początek i obserwuj.
Pamiętaj także o odpowiednich proporcjach białek, tłuszczy i węglowodanów.
Piszesz, że bd uczęszczał na basen i chodził na siłkę więc myślę, iż 2+g/kg białka, 1,5g/kg tłuszczy i 4g/kg węglowodanów powinno być odpowiednie.

Napisz co lubisz jeść(oczywiście z repertuaru tych zdrowszych, rzeczy) to skomponujemy ci kilka prostych posiłków, które bd mógł sobie wymieniać w zależności od chęci czy czasu.
  • 0

 

 


Konon
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie

Dieta nie musi być jakaś specjalnie skomplikowana.
Po prostu policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij z 500-600kcal na początek i obserwuj.
Pamiętaj także o odpowiednich proporcjach białek, tłuszczy i węglowodanów.
Piszesz, że bd uczęszczał na basen i chodził na siłkę więc myślę, iż 2+g/kg białka, 1,5g/kg tłuszczy i 4g/kg węglowodanów powinno być odpowiednie.

Napisz co lubisz jeść(oczywiście z repertuaru tych zdrowszych, rzeczy) to skomponujemy ci kilka prostych posiłków, które bd mógł sobie wymieniać w zależności od chęci czy czasu.





Hmm no z miesa to raczej jestem wybredny, w gre wchodzi ewentualnie kurczak, a poza miesem zjem wszystko ;p Bialy ser, twarogi itp bardzo lubie tak wiec z jedzeniem tego nie ma zadnego problemu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024