Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

morii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Witam!! Mam 21 lat. Od jakiegos czasu nie moge sie uporac z kilkoma nadprogramowymi kilogramami.Mam zamiar zapisac sie na silownie i kupic jakie suplementy, jednakze kompletnie sie na tym nie znam.Prosze Was wiec o rade,ufam ze cos doradzicie. Interesuja mnie raczej koktajle, i oczywiscie nie za drogie. Niewiem jak bedzie wygladal moj trening, ale zamiarem jest cwiczenie 3-5 razy w tygodniu, pod okiem instruktora. A do zrzucenia jest jakies 10kg. Jeśli bedziecie tak Mili prosze o jakas rade. Zgory dziekuje, Pozdrawiam kasia
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
http://www.forum-kul...showtopic=43012 :] nasz mastash Joks sie namęczył więc warto poczytac ^^
warto zbilansowac diete zmniejszyc ilosc węglowodanów i białka zwierzęcego wiecej warzyw owoców ;)

morii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Juz sie z tym zapoznalam:) Ale jako laik w tym teacie nie potrafie wybrac odpowiednienich suplementow diety:/ owocki i warzywka sa juz w diecie, szybsza przemiana materii rowniez, duza ilosc wody niegazowanej dziennie + inne plyny, malo cukru. Chce polaczyc cwiczenia na silowni z jakim suplementem badz odzywka, ale w postaci koktajli i niewiem co bedzie odpowiednie. Nie musze schudnac 10kg tylko zeby udalo mi zadbac o figure i zlikwidowac tluszczyk na brzuchu pupie i udkach;)
  • 0

morii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Czytam poszczegolne i posty o tym w jakiej koljnosci powinno sie cwiczyc odpowiednie partie miesni, aby przynosilo to porzadane efekty. Jesli moge prosic o przykladowy trening dla mnie to bylabym wdzieczna. jezeli mam podac wiecej informacji prosze napisac jakie.Pozdrawiam i dziekuje
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
to jeszcze nie skonczony temat :D bo wlasnie dzwonili do mnie o nowa prace hehe i musze smigac na miasto na rozmowe :/ postaram sie dzis dokonczyc. ogulnie z supli na redukcje to:

- podstawa cyklu FAT BURNER
- bialko lub BCAA (jesli nie cwiczylas to lepiej bialko ktore przyspieszy metabolizm. bo bcaa to dla osob ktore chca chronic zdobyte wczesniej miesnie)
-
inne przydatne suple na redukcji to:

- Chrom (ogranicza łaknienie)
- Chitsan (stanowi pułapkę dla tłuszczy w żołądku)
- Omega 3 (większą wrażliwość mięśni na działanie insuliny.ułatwia gromadzenie glikogenu i wchodzenia aminokwasów do mięśni, jak również pomaga chronić zapasy glutaminy. Gdy mięsnie są czułe na insulinę, wzrasta ich przyrost, a zmniejszają się zapasy tłuszczu,dodatkowo ograniczają wytwarzanie prostaglandyn - hormonów tkankowych sprzyjających gromadzeniu tłuszczu zapasowego)
- Olej MCT (redukcja tluszczu,antykatabolik,zrodlo energii)
- CLA (stosowac minimum 12 tyg, zapobiega odkladaniu sie nowego tluszczu, powoduje przyrost beztluszczowej masy miesniowej poprawia samopoczucie na redukcji)
- HCA (kwas hydroksycytrynowy słuzy bardziej zapobieganiu powstawiania tluszczu jak cla, hca to powstawanie licznych procesow w organizmie oraz brak laknienia na słodycze produkty z mąki jak biały chleb, makaron)
- lecytyna - zrodlo substancji lipotropowych, ktore maja ogromny wplyw na tempo spalania tkanki tluszczowej
- witaminy i mineraly rowniez niezbedne do inicjacji reakcji metabolicznych /szczegolnie wazne sa elektrolity magnez/potas oraz cynk

i to tyle co powinnas wiedziec o suplach na redukcji. jak wspomnialem postaram sie dokonczyc temat o fat burnerach z ich opisem to wtedy sobie jakis znajdziesz dla siebie :) ale podstawa to dieta redukcyjna (dzial odzywianie) oraz aeroby po treningu na silowni. treningu chyba ukladac nie bede musial skoro bedziesz cwiczyc pod okiem instruktora
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


morii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Joks bardzo serdecznie dziekuje!! Juz mi sie w glowie rozjasnilo:) ZAczynam wiec od redukcjii, zaraz bede zglebiac wiedze na ten temat :):) Czekam na rozwiniecie fat burnerow.Pzodrawiam
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Polcema rownież Green Tea
Pomocna w odchudzaniu u płci pięknej :D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

morii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Dziekuje, jak mi przyjdzie kupic to wszystko to chyba splajtuje .... i wtedy schudne ...z nerwow ze nie mam za co zyc;)

Dziekuje Wam za pomoc:)
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
morii, Pamietaj podstawa to dieta i trening
a pozniej sie planuje jakies dodatki, kupujesz takie na jakie ci fundusze pozwola..
:padam:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

morii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Wiem, niestety dobre zyczenia same w sobie nie pomagaja!! Dlatego biore sie za siebie i mam nadzieje ze wreszcie bede z siebie dumna!! A o rezultatach oczywiscie bede pisac:) :)
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
morii, Życzę powodzenia :-) Przyda Ci się ! ! !
Czekamy na rezultaty i sprawozdania :padam:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
a moze jakies fotki :rotfl: zebysmy mogli lepiej doradzic :hyhy: hehe. diete jesli chcesz to rozpisywalem kiedys dla kolezanki wiec moge podac miej wiecej co i jak
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


morii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Nio jesli mozesz mi zaproponowac jakas diete to bede wdzieczna , a jak juz przyniesie rezultaty to wstawie zdjecie :P :P :D :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
temat o spalczach skonczony. opisalem z tego co pamietam takie nawet 2-3 ktore moga z powodzeniem stosowac kobiety. a dietka to:

Śniadanie 730

Płatki owsiane dodaj orzechow wloskich lub migdalow maja zdrowe tluszcze + Mleko zaw. 0,5% tłuszczu 330 ml + jabłko 150 g / zjedz przed platkami na czczo bo jablka maja to do siebie ze fermetuja

II Śniadanie 10 30

Chleb razowym + ser chudy bialy + pomidor 1g+ ogórek 1g

Obiad 1330

Kasza jęczmienna 50g + mięso z piersi kurczaka 120g aby miec wiecej bialka + Pomidor 5g + ogórek 5g + surowka lub salatka z oliwa z oliwek

Podwieczorek 1630

Czekolada gorzka 2g + chleb razowy 30 g + dżem truskawkowy niskosłodzony 5g /

Kolacja 1930
na 2 kolacje czyste bialeczko tunczyk w sosie wlasnym , chudy bialy ser

II kolacja 2230

Kajzerka 30g + ser twarogowy półtłusty 2g
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
chcialem sie zapytac czy ten chrom i Chitsan mozna kupic w aptece bez recepty?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
tak tylko ze nie chitsan ale chitosan bo sie pomylilem z wpisaniu ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


morii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc
Joks dziekuje za dietke :) tylko ile to jest 1g pomidora??plasterek?? a i czy mozna to mleko z owsianka jakos zastapic?? bo teo nie dam rady jesc :zawstydzony: Bierzmy sie do pracy ... i czekajmy na wynii :) Pozdrrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tłuszczu-pprosba o pomoc

ile to jest 1g pomidora??plasterek??

tego ci nie powiem bo ja mam inna diete :rotfl: a chyba nie warto zebys kupowala elektroniczna wage na allegro do prezycyjnego odmierzania. ale mysle ze bedzie to cos w tych okolicach.

i czy mozna to mleko z owsianka jakos zastapic??

owsianka z samego rana najlepsza :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024