Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba o podpowiedz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bleak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 lata
  • Wzrost [cm]:197
  • Waga [kg]:93

Napisano Ponad rok temu

Prosba o podpowiedz
Witam

Tutaj http://forum-kultury...by-bylo-lepiej/ opisalem dokladnie w jaki sposob cwicze (albo raczej cwiczylem) bo jestem w fazie zmieniania treningu wedlug waszych rad. O "diecie" tez tam skrobnalem pare slow, ale przkleje to jeszcze raz tutaj, bo zdaje sie, ze tamtem dzial jest wylacznie o treningach:

Odnosnie mojego odrzywiania sie. Nigdy nie bralm zadnych odrzywek, bialek, wspomagaczy i nie chce brac. Przewaznie posilki w ciagu dnia wygladaja mniej wiecej tak:

sniadanie:
- jaki splatki owsiane lub kukurydziane z mlekiem (pewnie jest to okolo 1,5 szklanki mleka i jakies moze 60-80g platkow) / lub 3 jajka na twardo
- ze dwie kanapki skladane z maslem orzechowym, bardz szynka i zoltym serem
- czasami jakis owoc (bana, jablko), ale to nie codziennie

obiad:
- ryz bardz makaron (1-2 worki ryzu)
- smazony filet z kurczaka badz indyka (jakies 250g) / bardz kotlety mielone (tez okolo 250g) / badz zamiast tego wszystkiego spaghetti z 250g miesa mielonego
- jakies warzywka na petelni podsmazane do tego, czasem jakis owoc (banan, jablko)

kolacja:
- przewaznie kanapki lub tosty z zoltym serem, szynka - 2-4 sztuki
- czasami 3 jajka na twardo lub puszka tunczyka lub kostka twarogu chudego z mlekiem

To wsio na ta chwile, mozliwe ze o czyms zapomnialem, to najwyzej pozniej dopisze. Oczywiscie zdarza sie zjesc np. lasagne na obiad zamiast tego, albo po prostu ziemniaki ze schabowym i surowka, ale generalnie obiady wygladaja tak jak napisalem wyzej. Oprocz tego czesto zdarza mi sie jesc miedzy posilkami, jakas kanapka, owoce. Staram sie nie jesc slodyczy, pije z ato duzo kawy i mleka. Dotychczas zaraz po treningu jadlem od razu puszke tunczyka, albo ze 3 jajka, jednak wyczytalem na forum, ze po treningu powinno sie jesc weglowodany, a bialko nieco pozniej, wiec zamiast tego zaczalem jesc owoce (jakas pomarancza, jablko). Czy taka "dieta" jest okay - cos mi sie wydje, ze dalej jest to za malo bialka, a chcialbym dojechac z masa do okolo 100kg (obecnie mam okolo 93kg co przy moim wzroscie 197cm jest ciut malo).

Prosze o komentarze, porady itp. Dzieki i pozdrawiam.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o podpowiedz
3 posiłki to za mało :P Najmniej 5.Przykłady diety są opisane w tematach podwieszonych.Posiłki staraj się rozbijać na mniejsze porcje ale częściej :)
  • 0

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o podpowiedz
Dieta i jadłospis nie wyglądają zbyt dobrze,za mało białka i tłuszczów naturalnych. Warto także jesc między posiłkami,na forum znajdziesz diety innych porównaj je i stwórz swoja,bardziej odpowiednią.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024