Mam 14 lat, waże 50 kg, czy moglibyście mi ułożyć plan treningowy lub dać mi jakieś ćwiczenia w domowych warunkach i czy w ogóle powinienem zaczynać ćwiczyć w tym wieku ?
Ćwiczenia dla 14-latka
Napisano Ponad rok temu
Najlepiej trening ogólnorozwojowy
Masz tutaj fajny artykuł o tym ... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Napisano Ponad rok temu
W tym wieku polecamy trenining domatora. W wieku 15-16 lat można zaczynać trening z obciążeniem
Trening domatora
TKWM
Napisano Ponad rok temu
Najlepiej trening ogólnorozwojowy
Masz tutaj fajny artykuł o tym ... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Dzięki za pomoc ![]()
Napisano Ponad rok temu
W tym wieku polecamy trenining domatora. W wieku 15-16 lat można zaczynać trening z obciążeniem
Trening domatora
Dzięki za pomoc ![]()
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Rozciąganie mięśni. Kiedy robić ćwiczenia na rozciąganie? |
Bieganie |
|
|
||
Konferencja dla trenerów |
Inne sporty |
|
|
||
8 marca 2010 bezpłatne seminarium dla kobiet |
COMBAT |
|
|
||
SW plan dla początkującego |
Street Workout i Kalistenika |
|
|
||
Dlaczego kręci się w głowie |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
-
Bing (1)
FaceBook
10 następnych tematów
-
Chcę zacząć ćwiczyć w domu- Ponad rok temu
-
Martwy ciąg- Ponad rok temu
-
Trening nóg- Ponad rok temu
-
Ułożenie Planu- Ponad rok temu
-
Moja Przyszłość- Ponad rok temu
-
Rzeźba- Ponad rok temu
-
Plan Treningowy- Ponad rok temu
-
DROPSETY- Ponad rok temu
-
Drop sety czy większe ciężary i mała ilość powtórzeń ?- Ponad rok temu
-
Trening- Ponad rok temu




Ponad rok temu
