Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od czego zacząć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Czapel
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Od czego zacząć?

Witam. Mam na imię Paweł i mam 24 lata.
W swojej szczytowej formie ważyłem 75kg i byłem bardzo aktywny fizycznie. Niestety niezdrowy styl życia po przejściach sprawił, że niewiele ze mnie zostało - 65kg i totalny brak energii życiowej. Nadszedł ten moment, kiedy sięgając dna postanowiłem, że czas się od niego odbić. Mam do dyspozycji drążek, las, rower i niewielkie środki na dietę. Zacząłem od pompek strażackich i drążka(szeroki nachwyt) po 3x w tygodniu.
Jakie niedrogie produkty żywnościowe i dodatkowa aktywność pomogą mi szybko nadrobić zaległości?


  • 0

ron1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć?

Zależy jakie masz oczekiwania, rozumiem że chcesz zbudować mięśnie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wykupienie karnetu na siłownie no ale piszesz że fundusze masz ograniczone. Jeśli masz możliwość powolnego zbierania sprzętu w domu to moim zdaniem jak najbardziej warto. Wydasz trochę pieniędzy ale w miarę szybko wszystko się zwróci. Co do diety, poszukaj na forum przykładowych diet na masę, ale pamiętaj żeby zaczynać z niskiego pułapu i stopniowo zwiększać ilość jedzenia żeby od razu nie zalać się wodą i tłuszczem.


  • 0

Distrojer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :41,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć?

Jeśli masz możliwość to są w niektórych miastach specjalne parki z drążkami itp. do crossfitu. Za free i możesz się rozgrzewać zanim ruszysz na poważnie :)


  • 0

nuks
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 2
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki (mma bjj zapasy) oraz chwyty/rzuty w WWE
  • Staż [miesiące]:1,5 r.
  • Wzrost [cm]:1,78
  • Biceps [cm] :L:29 P:30
  • Klatka piersiowa [cm]:91
  • Pas [cm]:73
  • Udo [cm]:L:50 P:50
  • Waga [kg]:ok 70kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć?

Jezeli chcesz poprawic kondycje i nabrac troche miesni polecam crossfit dla poczatkujacych + bieganie po lesie sprinty itp.

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024