Tak jak ja zaczyna, około 60 kg. Ja miałem taki trening na początek, będzie dobry? Na różnych forach sprawdzony.
Napisano Ponad rok temu
Tak jak ja zaczyna, około 60 kg. Ja miałem taki trening na początek, będzie dobry? Na różnych forach sprawdzony.
Napisano Ponad rok temu
Na barkach rzuć więcej powtórzeń przy wznosach na boki i opadzie tułowia
Reszta bez zarzutu jak dla mnie
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK
W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV
POZDRAWIAM
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Trening na szybkość. Jakie ćwiczenia wykonywać w treningu na szybkość? |
Bieganie |
|
|
||
Dla wszystkich koksow!!!! |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Trening cykliczny - redukcja i masa jednocześnie.- możliwe? |
Obalanie mitów |
|
|
||
Dlaczego zacząłeś/zaczęłaś ćwiczyć aikido? |
AIKIDO |
|
|
||
Plan treningowy na siłę |
Dzienniki treningowe |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu