Tak jak ja zaczyna, około 60 kg. Ja miałem taki trening na początek, będzie dobry? Na różnych forach sprawdzony.
Napisano Ponad rok temu
Tak jak ja zaczyna, około 60 kg. Ja miałem taki trening na początek, będzie dobry? Na różnych forach sprawdzony.
Napisano Ponad rok temu
Na barkach rzuć więcej powtórzeń przy wznosach na boki i opadzie tułowia
Reszta bez zarzutu jak dla mnie
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK
W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV
POZDRAWIAM
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jerzy Pisulski - trening klatki i barków |
Filmy |
|
|
||
Lajtowy cykl dla kumpla |
Sterydy i Prohormony | Guest_bartas84_* |
|
|
|
Trening z bokenem |
AIKIDO |
|
|
||
Dieta dla nastolatka. |
Dieta |
|
|
||
Moje Wlasne Centrum Treningowe |
Inne sporty |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu