Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaing Bolic + Nitrobolon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Proton
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gaing Bolic + Nitrobolon

Witam, chciałbym połączyć te dwie odżywki Olimp gaing bolic 6000 + Trec Nitrobolon ll w proszku.

 

Mam 25 lat i ponad 4 lata temu stosowałem te dwie odżywki, ale jednak nie jestem na 100% pewien jak je stosowałem 4 lata temu i chciałbym się poradzić, czy dobrze planuje je stosować. Ważę 70 kg. W sierpniu ubiegłego roku przerwałem stagnację przerwy 3 letniej w treningach i teraz w zasadzie wracam do formy trenując już 9 miesiąc

 

DZIEŃ TRENINGOWY

 

Gaing bolic z rana bezpośrednio po przebudzeniu 4 miarki jakieś 70 gram proszku 30 minut przed posiłkiem.

 

 45 minut przed treningiem gaing bolic 4 miarki 30 minut później Notrobolon 4 miarki na około 15 minut przed treningiem.

 

Bezpośrednio po treningu nitrobolon 3 miarki, a po 30 minutach gaing bolic 4 miarki.

 

DNI NIE TRENINGOWE 

 

Z rana przed posiłkiem g bolic 4 miarki pomiędzy posiłkami jedna porcja nitrobolon 4 miarki czyli po śniadaniu na pusty żołądek po drugim śniadaniu i obiedzie gaing bolic po 4 miarki

 

Dobre będzie takie stosowanie?

 

 


  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaing Bolic + Nitrobolon

Po treningu można gainbolica razem z nitro wypić,nie trzeba robić przerwy,ale po co gainbolic z rana?Z rana owsianka,a gainbolica najwyżej w ciągu dnia pomiędzy posiłkami aby podbić kalorie.


  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaing Bolic + Nitrobolon

GainBolic to jeden z najgorszych składowo gainerów. Bardziej nazwałbym go carbo bo białka tam sa znikome ilości. Poj jak Litwin napisał bezpośrednio z nitrobolonem po treningu w 1 szejku. Rano to zjedz pełnowartościowy posiłek np:

 

kanapki z razowego piczywa z jakimś warzywem i jajkami sadzonymi

jajecznicę z razowym pieczywem i np szczypiorkiem

owsiankę + białko

placki z płatków owsianych , jajek i owoców

itp itd pomysłów na wartościowe sniadanie jest mnóstwo.

 

Rano trzeba dobrych węgli złozonych, pełnowartościowego białka i tłuszczu aby mieć energię i siłę do życia/treningu etcetera.


Mateusz Pawlak ;)


Proton
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaing Bolic + Nitrobolon

@Litwin81  Na Nitrobolonie jest napisane aby unikać łączenia z produktami zawierającymi białko, a gainier zawiera białko, może nie za dużo, ale zawiera, dlatego facet który sprzedawał mi kilka lat temu odżywki (fachowiec, kulturysta) powiedział mi dając rozpiskę aby nie łączyć nitra z gaing bolicem, to zapamiętałem.

Co do gaing bolica stosowania go rano to niby okej mógłbym go nie stosować z rana, ale z drugiej strony to także antykatabolik? To co by było leprze nitro bolon rozdzielić na dwie porcje po 2 mierki gdzie pierwsza porcja z rana po przebudzeniu?

 

@Grammatikk z tego co ja słyszałem do gain bolic jest jednym z najlepszych gainierów, ale dobra, to twoje zdanie. ja się na tym nie znam. Ilu ludzi tyle opinii.

 

A co byś mi napisał na temat dawkowania? Nie za duże dawki nitrobolonu do mojej masy ciała? A gain bolic przy mojej masie mógłbym stosować w większych ilościach np po 100 gram w jednej porcji czyli 5,5 miarki? Nie było by to przesadą? Ważę 70 kg a kiedyś miałem rozpiskę żeby go stosować po 2,5 miarki, po treningu trzy i pół.

 

Co do śniadania, jem kostkę sera chudego, to złe śniadanie?


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaing Bolic + Nitrobolon

Wystarczy popatrzyć na skład GainBolica aby zobaczyć żę cukier zalany mlekiem ma takie same makrosy i jest tej samej jakości co produkt Olimpa. Zdania ludzi któzy to sprzedaja i paplanina w reklamie nie zatuszuje cieniutkiego składu.

 

Zamiast czytac opinie trzeba zacząć interesować się dietetyka i suplami aby wiedzieć co sie kupuje z etykiety a nie zachwalania sprzedawcy ;)

 

Twaróg jest ok ale gdzie jakieś warzywo? Gdzie nieco tłuszczy? gdzie węglowodany złozone do tego? Śniadanie na diecie zbilansowanej powinno być zbilansowane.


Mateusz Pawlak ;)


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaing Bolic + Nitrobolon

Gainbolic w porównaniu do takiego Gaineratora to jak maluch do merca,jeżeli chodzi o węglowodany,białko i dodatki.A co do nitrobolona to nei wiem czemu nie wolno mieszać go z białkiem,skoro sam ma na porcję aż 11 gram białka.


  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaing Bolic + Nitrobolon

Skąd info, że Bainbolic to najlepszy gainer? Opisy w sklepach internetowych to oszustwo także lepiej nie cyztac opinii bo są pisane na zamówienie


  • 0

TKWM


pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaing Bolic + Nitrobolon
Wg mnie jeżeli sam twaróg to tłusty.

Co do wegli na śniadanie to nie trzeba ich, nawet jak byłem na masie to nie dawałem wegli rano tylko dużo białka i zdrowego tłuszczu i miałem energię a pracuje fizycznie ;)

nol9.jpg

www.massagepeter.se




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024