Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nitrobolon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nitrobolon
Co Panowie o nim sądzicie?? Czy ktoś go stosował?? Jakie efekty?? z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
Dla profesjonalistów.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
podobno ta kreatyna jest naprawde dobra , ale to tylko dla tych co juz "swoje zjedli"
ale jak mowie slyszalem ze naprawde duzo daje
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
Z tego co wiem jego podstawą działania jest tlenek azotu który "pompuje mięsnie". Pompuje podobno dobrze ale nie wiadomo ile spada. Z opinią że jest dla profesionalistów spotykam sie pierszy raz, a że ja się do nich nie zaliczam sprawe przemysle. Na silownie chodze juz drugi miesiac (regularnie) wiec zaczolem myslec o odzywkach. Nitrobolon kosztuje mniej wiecej tyle co kreatyna a slyszalem ze dziala naprawde dobrze. Jesli środek dla profesionalistów zacznie stosowac laik to co mi grozi??
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
już druugi? łomatko!

zainteresuje sie przede wszystkim porządną dietą na razie.
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
nuevo piszesz jakbym kozaczył tymi dwoma miesiącami. Dieta podstawa - ok. Ale wyczytalem ze po miesiacu mozna zaczac stosowac odzywki wiec pomyslalem ze zaskorniaki przeznacze na cos sensownego coby nie bylo ze mlodziez tylko cpa. Wiec pozostaje przy swoich pytaniach, kiedys tu zajrze i bede juz wiedzial co i jak na ten temat.
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
Wcinam to drugi dzien i juz mam apetyt taki ze nie wiem za co sie zlapac.
A jaka diete do tego polecacie. Ta sama co przy kreatynie, czyli bez kawy czekolady itp? czy mozna kawusie kochana pic?
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
To co łączy go z kreatyną to picie dużej ilosci płynów. Czy cos jeszcze?? nie wiem
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon

Z tego co wiem jego podstawą działania jest tlenek azotu który "pompuje mięsnie". Pompuje podobno dobrze ale nie wiadomo ile spada. Z opinią że jest dla profesionalistów spotykam sie pierszy raz, a że ja się do nich nie zaliczam sprawe przemysle. Na silownie chodze juz drugi miesiac (regularnie) wiec zaczolem myslec o odzywkach. Nitrobolon kosztuje mniej wiecej tyle co kreatyna a slyszalem ze dziala naprawde dobrze. Jesli środek dla profesionalistów zacznie stosowac laik to co mi grozi??


no bo to jest kreatyna, a dokladniej ester kreatyny
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
Też się tym interesoowałem i chętnie bym coś jeszcze usłyszał na ten temat :) , zwykle chyba POWER-ZONE troche ciekwych rzeczy o takich bayerach pisze więc czekam na jego posta (hehee tak już z przyzwyczajenia . . . ) :)

Pozdr :)
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon

Wcinam to drugi dzien i juz mam apetyt taki ze nie wiem za co sie zlapac.
A jaka diete do tego polecacie. Ta sama co przy kreatynie, czyli bez kawy czekolady itp? czy mozna kawusie kochana pic?

Wzmaga apetyt?
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
Wzmaga apetyt bardzo. Tyle ze ja mam cholerna ochote na slodycze :)
Sprzedawca mowil mi ze czlowiek ktory wymyslil ta forme suplementu dostal za to nagrode nobla. Podejrzewam ze sprzedawca reprezentowal poprostu nizsza forme marketingu. Ale i tak najlepsze ze promocyjnie dostalem za to koszulke.

Jaka dieta najlepsza do tego sie pytam poraz wtory. Kto powie?
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon

nuevo piszesz jakbym kozaczył tymi dwoma miesiącami. Dieta podstawa - ok. Ale wyczytalem ze po miesiacu mozna zaczac stosowac odzywki wiec pomyslalem ze zaskorniaki przeznacze na cos sensownego coby nie bylo ze mlodziez tylko cpa. Wiec pozostaje przy swoich pytaniach, kiedys tu zajrze i bede juz wiedzial co i jak na ten temat.

Można, to nie znaczy że trzeba. Daj organizmowi pokazać na co go stać, niech się wykaże. A ty obserwuj postępy zdobyte dzięki "naturalnym" metodom. Szczególnie na początku nie powinno się korzystać ze wspomagaczy, bo w końcu nie wiadomo czy efekty są wynikiem ćwiczeń czy też tego co łykasz...
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
Dzięki slaszysz za "konkretą" rade. Co do efektów to od samego łykania ich chyba nie będzie, ale rozjaśniłeś mi w głowie na ten temat i jeszcze raz dzieki. Sorata jeśli to jest ester kreatyny to rozumie że "zwykła" kreatyna też posiada ten tlenek azotu. Tak??
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
Chodzi o to, ze ta kreatyna jest poddawana procesowi estryfikacji, dzieki czemu lepiej sie przyswaja i mozna uzyc mniejszej ilosci kreatyny, zeby osiagnac efekt monokretki :-)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon
Witam

Po pierwsze Nitrobolonu nie mozna traktowac jako preparatu kreatynowego chyba ze kogos stac na dawkowanie rzedu 20 kap. dziennie ;-)

Nitrobolon to blend (mieszanina) takich substancji jak:
Diarginine Malate (jabłczan argininy), Creatine Ethyl Ester HCl (ester kreatyny), Citruline Malate (jabłczan cytruliny), Arginine Alpha Keto-Glutarate (AAKG)

W porcji 4 kap. jest ok. 2700 mg tego blendu czyli bardzo malo :-(

Sklad ma ciekawy aczkolwiek zarzucaja mu zbyt mala ilosc substancji w porcji, co poniekad jest prawda bo zeby odczuc pozadnie dzialanie Nitrobolonu trzeba zapodac min. 8 kap. dziennie, a to juz tak tanio niestety nie wychodzi :-(

Osobiscie poczekalbym na odpowiedz Biogenixa, ktory ma wdrozyc preparat o nazwie BX Nitro.

Wracajac do pytania czy warto to zakupic, to odpowiem dyplomatycznie ;-)
Jezeli ktos ma troche wiecej funduszy i lubi sie bawic w takie zabawki to moze sobie fundnac ten bajerek jako dodatek do cyklu kreatynowego opartego np. na jablczanie kreatyny.

Produkt dziala (lepsza pompa w czasie treningu, powiekszenie obwodow, lepsze dokrwienie), ale musiscie wiedziec co oczekiwac po tym produkcie, zeby pozniej nie bylo rozczarowania.

Ale dla wiekszosci z Was ten preparat jest nie przydatny, bo po co w sztukach walki pelne napompowane miesnie? ;-) Czy warto dla tego uczucia placic 69 zl lub 134 zl, musiscie odpwoiedziec sobie sami...

Pozdrawiam
ekspert Power-Zone
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024