Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Bond007
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta

Dobry wieczór wszystkim :)

Piszę do Państwa wiadomość z zapytaniem diety.
Jak się odżywiać? Co spożywać na śniadanie obiad kolację ? Jakie mięso, warzywa, owoce ? Wszystko chcę wiedzieć o diecie.


  • 0

Kuba96
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1729 postów
  • Pomógł: 24
124
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Udo [cm]:71
  • Przysiad [kg]:200x5
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:105

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Cześć. Najważniejsze jest to, żeby dieta była zbilansowana i dopasowana do Ciebie. Jeśli chcesz budować mase mięśniową to dieta musi mieć dodatni bilans (dostarczamy więcej energii niż potrzebuje nasz organizm), natomiast jeśli chcemy spalać tkanke tłuszczową to musi być deficyt kaloryczny (dostarczamy mniej niż potrzebuje nasz organizm). Układając diete staramy się rozłożyć wszystko na 5-6 posiłków spożywanych co 2-3,5 godziny. Najlepiej bazować na produktach pełnowartościowych i najmniej przetworzonych. Dobre źródła białka: chude mięso, jaja, nabiał, odżywki białkowe; węglowodany: kasze, ryże, makarony, pieczywo pełnoziarniste, ziemniaki; tłuszcze: orzechy, migdały, olej lniany.


  • 0
Zapraszam do śledzenia mojego dziennika treningowego :)
http://forum-kultury...dt-kuby/page-25

Bond007
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Cześć. Najważniejsze jest to, żeby dieta była zbilansowana i dopasowana do Ciebie. Jeśli chcesz budować mase mięśniową to dieta musi mieć dodatni bilans (dostarczamy więcej energii niż potrzebuje nasz organizm), natomiast jeśli chcemy spalać tkanke tłuszczową to musi być deficyt kaloryczny (dostarczamy mniej niż potrzebuje nasz organizm). Układając diete staramy się rozłożyć wszystko na 5-6 posiłków spożywanych co 2-3,5 godziny. Najlepiej bazować na produktach pełnowartościowych i najmniej przetworzonych. Dobre źródła białka: chude mięso, jaja, nabiał, odżywki białkowe; węglowodany: kasze, ryże, makarony, pieczywo pełnoziarniste, ziemniaki; tłuszcze: orzechy, migdały, olej lniany.


Cześć. Chcę zbudować tkankę mięśniową. Ćwiczyłem na siłowni ale przerwałem, dlatego wziąłem sprawę we własne dłonie i buduję małym krokiem u siebie w domu. Nie sztuką jest ćwiczyć, sztuka w ćwiczeniu to raczej dieta. I z tym mam właśnie problem, jem wszystko a słodkie produkty ( pączki ciastka drożdżówki itp.) to już w ogóle jestem uzależniony.
Chciałbym harmonogram dla każdego dnia co mam zażywać o każdej godzinie jakie posiłki co przyrządzać.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

No to niestety bez zmiany nawyków żywieniowych nic sie nie poprawi. Nie ułozymi CI gotowca bo tego nie robimy. My pomagamy Wam to robić.

 

Witaj. Podstawową sprawą jest obliczenie swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Oblicz i podaj wynik to będziemy działać dalej.

 

Zapoznaj się też z TYM tematem.


Mateusz Pawlak ;)


Paweł Kasprzak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1178 postów
  • Pomógł: 8
18
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, gry i hodowla gołebi
  • Staż [miesiące]:Ponad rok
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
E tam, poradzisz sobie z cukrem. Odkąd mam dietę i dostałem tyle razy ochrzan od administracji za wprowadzanie do niej cukru że aż się czasem boję popatrzeć na słodkie, od czasu do czasu przecież nikt Ci nie zabroni zjeść czekolady, tylko żeby to codziennie nie było itd bo się tylko zalejesz.
  • 0

Dziennik Treningowy

 

Zapraszam do przeglądania, wypowiadania się oraz poprawiania moich błędów.

Zapamiętaj! Każdy uczy każdego, a WIEK to tylko liczba!

 

Powracam!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024